Exclusiv Schimbare de ultimă oră în Liga 1! Ionuț Badea, noul antrenor de la Concordia Chiajna

Exclusiv FCSB le-a ”furat” un jucător celor de la Dinamo! ”Am fost în discuții avansate cu el”

enache

Video Ion Moldovan, după cel mai clar succes al Chiajnei: "S-a întors norocul". Ce spune despre Deaconu

moldovan deaconu

Ion Moldovan nu este surprins de căderea echipei sale: ”Mă așteptam. Pauza este binevenită”

Video După 4 victorii, Concordia a ajuns acum la 3 înfrângeri la rând. "Jucătorii mei au dormit", recunoaște Moldovan

iasi chiajna-2

Prima înfrângere a lui Moldovan la Concordia. "Adversarul a știut să profite de greșelile noastre"

ion moldovan concordia chiajna

Amintiri neplăcute cu Ion Moldovan, vechi de peste 20 de ani: "Cred că a fost adus să ne retrogradeze"

ion moldovan chiajna

Procentaj maxim pentru Ion Moldovan la Chiajna. Secretul "Comisarului"

Bilanțul ultimelor șase meciuri cu Miriuță pe bancă: 1 singur punct din 18 posibile

miriuta

Video Debut perfect pentru Bumba și Ion Moldovan la Chiajna. Oaspeții au acuzat arbitrajul

bumba ion moldovan

Video Concordia - Sepsi 2-1. Bumba a adus victoria ilfovenilor în prelungiri, la debutul pentru Chiajna