18 rezultate pentru eticheta

juventus genoa

Dezvăluiri despre accesul de furie al lui Cristiano Ronaldo! Cum și-a certat coechipierii și cum a răbufnit la vestiar

Juventus vs Genoa - Serie A, Turin, Piedmont, Italy - 11 Apr 2021

Cristiano Ronaldo, un car de nervi: reproșuri pentru coechipieri și pumni în pereții vestiarului, după victoria cu Genoa

Cristiano Ronaldo, după meciul cu Genoa / Foto: Profimedia

Video ”Ești un mincinos!”. Un nou moment tensionat între Cristiano Ronaldo și Mattia Perin. Ce l-a enervat pe portar

Cristiano Ronaldo și Mattia Perin, în meciul Juventus - Genoa / Foto: Profimedia

Cristiano Ronaldo, un nou gest care arată că despărțirea de Juventus e iminentă! Și-a aruncat tricoul după meci

Juventus v Genoa - Serie A - Allianz Stadium

Video Juventus - Genoa 3-1 | Campioana rămâne pe locul 3 în Serie A după a 4-a victorie la rând

Juventus v FC Crotone - Serie A

Video Ratare uriașă pentru Cristiano Ronaldo! CR7 a lovit bara din 2 metri, dar Morata l-a salvat

ronaldo bara

Video Stăpânul mingii! Lumea îl laudă pe Rafia, dar ce a făcut Ronaldo înaintea golului arată de ce e mare

profimedia-0583202389

Andrea Pirlo, impresionat de Radu Drăgușin: ”Și-a demonstrat calitățile!”. Discursul antrenorului despre fundașul român

Radu Drăgușin, fundașul lui Juventus / Foto: Profimedia

Radu Drăgușin, altă veste uriașă! Presa din Italia îl anunță titular la Juventus, în Cupă

Video Ce au scris despre Ionuț Radu jurnaliștii de la Gazzetta dello Sport. Juventus a câștigat în minutul 96, din penalty

Ionuț Radu

Video Juventus - Genoa 2-1. Ionuţ Radu a avut intervenţii fantastice, dar Cristiano Ronaldo a adus victoria în prelungiri

Cristiano Ronaldo

Video Exclusiv Colegii de la Genoa au râs de Ionuţ Radu: "Ce aţi făcut, aţi câştigat Europeanul?"

radu puscas euro

Mesajul lui Ionuţ Radu după primul duel contra idolului Cristiano Ronaldo

Ionuţ Radu

Video Juventus - Genoa 1-1. Radu, egalul lui Ronaldo! Primul pas greșit al campioanei

captura juve genoa

Video Juventus - Genoa 1-0! "Bătrâna Doamnă" se menţine la un punct de Napoli

juve

VIDEO Juventus - Genoa 1-0. Gazdele au ratat un penalty. Coincidență pentru portar

juve-1

Juventus, pedepsită pentru scandările discriminatorii ale fanilor la meciul cu Napoli