18 rezultate pentru eticheta

kielce

Video 20.000 de oameni au amuțit într-o clipă! Tragedie la finala Champions League de handbal masculin

SC Magdeburg v Barlinek Industria Kielce - EHF FINAL4 Men Champions League Final

Video Magdeburg este noua campioană a Europei la handbal masculin, după ce a învins-o dramatic pe Kielce în finală

SC Magdeburg - KS Kielce

Video Liga Campionilor EHF | Spectacol total! Barcelona este regina Europei, după ce a învins-o pe Kielce la loviturile de departajare

Germany Handball Champions League

Video THW Kiel - Barcelona 30-34, în semifinalele Ligii Campionilor EHF. Spaniolii vor întâlni Vive Kielce în ultimul act

barcelona

HANDBAL MASCULIN:DINAMO BUCURESTI-LOMZA VIVE KIELCE, LIGA CAMPIONILOR (16.09.2021)

Video Momentul în care Dinamo a securizat victoria uriașă cu Kielce. Saeid Heidarirad, paradă superbă

Video Dinamo - Kielce 32-29. Victorie mare a "dulăilor" la debutul în Champions League sub comanda lui Xavi Pascual

dinamo handbal

Video Kielce - Flensburg 25-25. Final incendiar de meci în Polonia

kielce

Victorii pentru PSG și Kielce, în grupele EHF Champions League

psg handbal

Video PSG i-a administrat Barcelonei prima înfrângere în Champions League. Vardar a câștigat derby-ul grupei B

barcelona psg

Video KS Vive Tauron Kielce a câştigat în premieră Liga Campionilor la handbal masculin

kielce liga

Video Kielce - Flensburg 29-28. Polonezii, pentru a treia oară în Final Four-ul Ligii Campionilor

Vive Kielce

Video Flensburg - Kielce 28-28. Final dramatic, în turul "sferturilor" din Liga Campionilor

kielce

a:1:{i:0;s:5:"Video";} Rhein-Neckar Lowen - HC Vardar 28-27. Nemții le-au egalat la puncte pe Barcelona și Kielce

necker

VIDEO Barcelona - Kielce 31-33. A doua înfrângere în Ligă pentru catalani

barcelona

VIDEO Barcelona - Veszprem, finala Ligii Campionilor la handbal masculin! Meciul va fi duminică, pe Digi Sport 2

nikola karabatic barcelona

VIDEO Vive Kielce - THW Kiel 34-29. Surpriză în derby-ul grupei B a Ligii Campionilor

kielce handbal

VIDEO Kielce a trecut lejer de Gorenje, scor 30-24. Spectacolul a fost însă asigurat de cei doi portari