1042 rezultate pentru eticheta

lazio

Video Ștefan Radu, eliminat în "Derby Della Capitale". Lazio - AS Roma s-a terminat 0-0

radu lazio roma

Stare de alertă la Roma, înainte de Lazio - Roma. Ce măsuri de securitate s-au luat pentru Derby della Capitale

italia

(P) Napoli câştigă la AC Milan, iar în Lazio - AS Roma ambele marchează

featured1

Se ştiu semifinalistele din Europa League. Seară de coşmar pentru Ştefan Radu

Europa League

Ștefan Radu: "Suntem cu Inzaghi până la moarte". Românul a vorbit și despre calificarea rivalilor de la Roma în semifinalele UCL

radu stefan inzaghi

Video Udinese - Lazio 1-2. Lazialii au urcat pe podium după a zecea victorie în deplasare

Udinese Lazio

"Lazio e mai puternică şi decât arbitrul". Haţegan, pus la zid pentru prestaţia de pe Olimpico

hategan lazio

Video Meciul zilei în Serie A: 8 goluri în Lazio - Benevento! Ștefan Radu nu a fost inclus în lot, Toșca, titular

Ciro Immobile (3)

Ţeapa anului! Păcăleală incredibilă: Lotito a plătit unor hackeri două milioane € pentru un transfer

Stefan de Vrij

Sute de fani ai lui Lazio au protestat în faţa federaţiei italiene. Ce i-a nemulţumit pe tifosi

protest lazio

News Alert Atletico Madrid - Sporting e cel mai tare meci din "sferturile" Europa League. Programul complet

tragere europa league

Video Nani a fost la un pas de bătaie cu un fan lazial în avion. Motivul conflictului

nani bataie avion

Video Cagliari - Lazio 2-2. Echipa lui Ștefan Radu ia un punct din Sardinia cu un gol în minutul 95

cagliari-lazio

Dopaj în Italia! Un jucător de la Cagliari, depistat pozitiv de două ori. Probleme şi pentru un coleg al lui Ştefan Radu

joao pedro

Lazio - Dinamo Kiev 2-2. Immobile, bară la ultima fază! Jucătorul pe care l-a vrut FCSB a marcat superb

lazio - dinamo kiev

Meciul cu FCSB, mult mai important pentru Immobile decât se aștepta: "Nici nu mă gândeam la asta"

ciro immobile

Video Dybala, omul finalurilor de meci. E jucătorul cu cele mai multe goluri marcate după minutul 90

dybala goluri prelungiri

Zăpada le dă bătăi de cap și milanezilor, înaintea semifinalei Cupei, cu Lazio. Meciul, în pericol

lazio teren 1

Video Sassuolo - Lazio 0-3. Fosta adversară a FCSB-ului a revenit pe podium în Serie A

sassuolo lazio

Video De aia îl vor Man. United şi Real Madrid! Milinkovic-Savic a marcat unul dintre golurile weekend-ului în Europa

milinkovic savic sassuolo

FCSB a ieşit din Europa cu un record negativ în istoria clubului. Înfrângerile la scor, constante în ultimii ani

lazio fcsb stadio olimpico

A umilit-o pe FCSB, iar acum Lazio are trei jucători în echipa ideală din Europa League

echipa ideala Europa League

Exclusiv Lazio - FCSB // ”Nu poate fi atât de mare diferența de valoare!” Balint, de partea FCSB

Lazio-FCSB gnohere duel

Gnohere, oferta de pe Facebook, panenka şi golurile cu Lazio

gnohere deschidere

Exclusiv Jucătorul care i-a lipsit lui FCSB mai mult decât se aștepta: "Cu el era 100% altceva"

Alibec Pintilii Nita FCSB

Italienii au analizat-o pe FCSB. O rezervă a luat cea mai mare notă. Care au fost cei mai slabi steliști

fcsb lazio olimpico note italieni

LAZIO - FCSB // De la apărarea jenantă la prestaţia strălucitoare a lui Anderson. 5 motive pentru dezastrul de pe Olimpico

lazio fcsb 5-1

Lazio - FCSB // Mihai Stoica, după ce FCSB a pierdut cu 1-5 cu Lazio: "Dacă jucam așa, poate aveam o șansă"

Mihai Stoica

Video LAZIO - FCSB // Cea mai dură reacţie după eşecul roş-albaştrilor: "Puteau lua 14"

Ciro Immobile FCSB

LAZIO - FCSB // Simone Inzaghi: "Cu tot respectul, era păcat să fim eliminaţi de Steaua în această fază"

simone inzaghi fcsb roma

LAZIO - FCSB // Dică a recunoscut diferența uriașă dintre FCSB și Lazio. "Am greșit și ne-a costat"

Lazio - FCSB 5-1

LAZIO - FCSB // Becali: "Eu aş fi jucat cum a jucat Mourinho la Barcelona, cu Inter". Doi jucători au scăpat de furia patronului

mourinho barcelona

LAZIO - FCSB // Palidă consolare! FCSB a reuşit să înscrie pentru prima oară într-un meci oficial în Italia

gol gnohere olimpico

LAZIO - FCSB 5-1. Prea mici pentru fotbalul adevărat! Umilinţă totală pe Olimpico

Lazio-FCSB Nedelcu gafa gol

Video LAZIO - FCSB // Ştefan Radu e idol pe Olimpico. Fundaşul, asaltat de fanii care doreau o fotografie cu el

stefan radu fani fcsb

"E tăntălău rău de tot"! Într-o repriză dezastruoasă, arbitrul a luat o decizie inexplicabilă

Lazio

LAZIO - FCSB // Filipe Anderson a umilit apărarea lui Dică în prima repriză! Rabona senzaţională

Filipe Anderson

LAZIO - FCSB // Apărarea FCSB, lamentabilă. Primă repriză de coşmar

immobile fcsb

LAZIO - FCSB // Mangia îi avertizează pe italieni: "Steaua e o echipă care joacă fotbal, nu face catenaccio"

gnohere lazio

LAZIO - FCSB // ”Dacă ne calificăm, putem câștiga Europa League!” Noul obiectiv impus de Becali

becali obiectivsteaua

LAZIO - FCSB // Nedelcu se aşteaptă la "cel mai dificil meci" al sezonului. Ce spune despre criticile lui Becali

nedelcu lazio

LAZIO - FCSB // ”Mi se pare exagerat!” MM Stoica, ”urecheat” de un oficial al lui Lazio

dica mm stoica

Exclusiv LAZIO - FCSB // ”Va fi un joc la o singură poartă!” Mutu știe cum poate Dică să evite dominarea italienilor

FOTBAL:FC STEAUA BUCURESTI-SS LAZIO ROMA, LIGA EUROPA (15.02.201

LAZIO - FCSB // Inzaghi: Voi încerca să folosesc cea mai bună echipă mâine. Poate fi meciul lui Felipe Anderson"

felipe anderson fcsb

LAZIO-FCSB / Bergodi, în presa din Italia: "FCSB e mulţumită cu 1-0 şi se pricepe să tragă de timp"

bergodi

Video Titlul pentru FCSB, mai important decât calificarea în optimile UEL. "Jucăm împotriva unei cooperative"

FCSB luptă cu CFR Cluj pentru titlu în Liga 1

Lazio rămâne fără un jucător de bază. Anunţul a fost făcut pe reţelele de socializare

lazio

Lazio a câştigat după cinci meciuri şi acum e cu gândul la FCSB. Ştefan Radu: "Vom da totul să ne calificăm"

lazio fcsb retur

Video Atenție, FCSB: Immobile s-a trezit! Două goluri în 5 minute

goluri immobile lazio verona fcsb

Craiova transferă un stelist get-beget. Cea mai mare bucurie a lui Gardoş este meciul cu Ajax

florin gardos

Dică se ia de dinamovişti: "Nu am înţeles partea cu fularul lui Lazio. Se gândesc să facă rău altora"