Oficial A devenit cea mai scumpă fotbalistă din istorie, la 24 de ani! Cât a costat transferul-record

mayra

Foto A semnat ”pe viață” cu echipa sa de suflet, însă la scurt timp marea rivală l-a convins să ”trădeze”

Levante UD v RCD Espanyol - La Liga Santander, Valencia, Spain - 12 Mar 2022

Video Mai dramatic de atât nu se putea! Au obținut promovarea în La Liga chiar la ultima fază a meciului

Levante UD V Deportivo Alaves - La Liga SmartBank

Levante - Albacete 3-0. Gazdele s-au calificat în finala barajului pentru promovarea în La Liga

Levante UD V Albacete Balompie - La Liga SmartBank

Un nou scandal de corupție în fotbalul spaniol! Șase persoane au fost arestate

levante cupa spaniei

Un meci din Cupa Spaniei, terminat cu 8-0, investigat de justiție și de Poliția națională

Girona FC v Rayo Vallecano - LaLiga Santander

Levante – Atletico Madrid 0-2. Trupa lui Simeone s-a calificat în ”sferturile” Cupei Spaniei

2023 Copa del Rey, Levante UD versus Atletico de Madrid Jan 18th, Valencia, Valencia, Spain - 18 Jan 2023

Când el joacă, echipa nu câștigă. A ajuns la 38 de meciuri consecutive fără victorie în La Liga

carlos-clerc

Un titular din naționala României, oferte din două campionate puternice ale Europei! Contract pe trei ani, 270.000€ pe sezon

FOTBAL:ROMANIA-GRECIA, AMICAL (25.03.2022)

Vinicius Junior, nota zece după ce a reușit hat-trick-ul cu Levante: ”Putea să dea șase”

Mesajul lui Luka Modric pentru Levante, după ce Real Madrid a învins-o la scor de tenis, 6-0

Real Madrid v Levante UD, La Liga 2021-2022, date 36. Football, Santiago Bernabeu Stadium, Madrid, Spain - 12 May 2022

Video Vinicius Junior, la primul hat-trick pentru Real Madrid: ”Sper să continui așa până se va retrage Benzema”

Video Real Madrid – Levante 6-0. Madrilenii au făcut scorul sezonului! Oaspeții, condamnați la retrogradare

Real Madrid v Levante UD - La Liga Santander, Spain - 12 May 2022

Din grajdul porcilor, într-un sat cu 85 de locuitori, a ajuns să valoreze acum 12 milioane de euro

82862590_792873527896892_6703173979558792502_n

Video Levante - FC Barcelona 2-3. Rezerva Luuk de Jong marchează în prelungiri golul de trei puncte!

FQAvpP6WQAAiTWF

Video Ratare cu poarta goală în La Liga! Fotbalistul crescut de Real Madrid a trimis pe lângă din poziție excelentă

dani-gomez

Anunţul lui Simeone după ce Atletico a pierdut cu Levante, ultima clasată din La Liga

Atletico Madrid v Girona - Copa del Rey Round of 16: Second Leg

Video Atletico Madrid - Levante 0-1. Ultima clasată produce surpriza pe terenul campioanei

Atletico de Madrid v Levante UD - La Liga Santander, Spain - 16 Feb 2022

Video Levante – Mallorca 2-0. Gazdele obțin prima victorie din acest sezon din La Liga

Levante UD V RCD Mallorca - La Liga Santander, Valencia, Spain - 08 Jan 2022

Video Levante - Valencia 3-4. Show total în La Liga după ce oaspeții au revenit de la 0-2

Levante UD v Valencia CF - La Liga Santander

Sevilla - Levante 5-3. Formația lui Julen Lopetegui, lider provizoriu în La Liga

Sevilla FC v Levante UD, La Liga 2021-2022, date 10. Football, Sanchez Pizjuan Stadium, Sevilla, Spain - 24 Oct 2021

Video Barcelona - Levante 3-0. Ansu Fati, gol la revenire într-un meci controlat de la un capăt la altul de catalani

ansu fati gol

Barcelona are, oficial, un nou decar! Ansu Fati a revenit după aproape 11 luni și a preluat numărul lui Messi

ansu fati

Adevăratul ”Cimitir al elefanților”! Echipa care cumpără veterani pe bandă rulantă și-i merge bine

Valencia CF v Levante UD - Pre-Season Friendly, Spain - 30 Jul 2021

Video Levante - Real Madrid 3-3. Meci incendiar în etapa a doua din LaLiga! Gazdele, forțate să joace cu un fundaș în poartă

Levante UD v Real Madrid, La Liga 2021-2022, date 2. Football, Ciutat de Valencia Stadium, Valencia, Spain - 22 AUG 2021

La 36 de ani, Roberto Soldado a prins un nou transfer în La Liga

Soccer: LaLiga - Granada v Eibar, Spain - 22 Apr 2021

Video Levante - Barcelona 3-3. La pauză a fost 0-2, iar trei goluri s-au înscris în 7 minute! Catalanii au ratat primul loc

Levante UD v FC Barcelona - La Liga Santander

Macedonia de Nord are un ”Florinel Coman” al ei! Un internațional a fost prins cu un permis de conducere fals

enis-bardhi

Video Atletico Madrid - Levante 0-2. Oaspeții au înscris de la jumătatea terenului! Lupta pentru titlu rămâne deschisă

ESP: Atletico de Madrid-Levante UD. La Liga Santander.

Video Levante - Atletico Madrid 1-1. Trupa lui Simeone rămâne lider, peste rivala Real

Levante UD v Atletico Madrid - La Liga Santander

Video Real Madrid - Levante 1-2. Campioana face un nou pas greșit și rămâne departe de liderul Atletico

profimedia-0587301819

Video Barcelona - Levante 1-0. "Nașul" Messi i-a venit din nou de hac "victimei" sale preferate

messi gol

Video Levante - Sevilla 1-1. Andaluzii, pas greșit în La Liga

Levante UD v Sevilla FC - La Liga

Video Sergio Ramos s-a luat de arbitru după înfrângerea cu Levante: ”L-am întrebat dacă are o problemă cu mine”

Video Ansu Fati a intrat din nou în istorie, după dubla reușită în meciul Barcelonei cu Levante: "E greu pentru un copil"

ansu fati

Video Barcelona - Levante 2-1 | Puştiul minune, Ansu Fati, reuşeşte "dubla"! Catalanii, la 3 puncte în urma lui Real Madrid

FC Barcelona v Levante UD - La Liga

Justiția din Spania a decis! Ce s-a întâmplat cu cei 36 de jucători, acuzați de blat în Levante - Zaragoza

jucatori levante zaragoza

Video Levante - Valencia 2-4. "Liliecii" au câștigat derby-ul local

levante valencia

Foto Ironia supremă a celor de la Levante! Ce au postat pe Instagram, după ce au marcat trei goluri Barcelonei în 7 minute

Levante UD v FC Barcelona - La Liga

Video Nouă lovitură pentru Barcelona! Medicii au anunțat cât va lipsi Luis Suarez după accidentarea din meciul cu Levante

suarez accidentare 3`j

Video Levante - Barcelona 3-1. Catalanii, în genunchi: au primit trei goluri în șapte minute

BUCURIE LEVANTE

Video Granada, peste Barca şi Real. Nou-promovata e liderul-surpriză din La Liga. Espanyol s-a impus la Levante cu ajutorul VAR

granada

Video Real Madrid - Levante 3-2. Benzema a reușit dubla. Debut pentru Hazard

benzema

Video Bornă istorică atinsă de Karim Benzema, după cele două goluri marcate cu Levante

Real Madrid CF v Levante UD - La Liga

Eden Hazard, gata de debutul oficial pentru Real Madrid. Anunțul lui Zinedine Zidane

Eden Hazard

Borja Mayoral nu va juca nici sezonul viitor pentru Real Madrid. A fost din nou împrumutat

Borja Mayoral

Video Solari îl apără pe arbitrul de la Levante - Real Madrid. De ce e convins că a fost penalty la Casemiro

casemiro levante

Solari vrea să-l titularizeze pe Bale în El Clasico după ieşirea nervoasă a galezului de la ultimul meci: "Îmi place atitudinea lui"

Gareth Bale

Video Levante - Real Madrid 1-2. "Galacticii" au învins graţie a două penalty-uri

Gareth Bale

Video Sevilla - Levante 5-0. Andaluzii au încheiat în forţă o săptămână perfectă