Studiul care arată că Liga 1 este cea mai echilibrată competiţie din Europa

liga 1 studiu

colaj fani

suarez chiellini colaj

Prima reacție a lui Dani Alves după victoria categorică obținută în fața fostei sale echipe

dani alves-1

12 goluri și spectacol total în Champions League. Toate rezultatele din sferturile de finală

ucl logo bun

Gest superb! A fost creat un hashtag pentru fanii francezi care au nevoie de cazare în Dortmund

fani monaco

Video CSM Bucureşti, optimism rezervat înainte de returul cu Ferencvaros: "Plecăm de la 0-0!"

csm ferenc

Foto Bartra, operat după rănile suferite în urma exploziilor din apropierea autocarului Borussiei

bartra re

Dortmund, acuzată că l-a accidentat premeditat pe Lewandowski: "Au vrut să-l elimine cu orice preţ"

lewa dortmund

Video Juventus promovează duelul cu Barcelona printr-un clip spectaculos: "#ItsTime"

clip juve barca

Situaţie dramatică la Real. Zidane a rămas cu doar doi fundaşi centrali apţi

pepe accidentare

Exclusiv CSM București a cucerit pe toată lumea. "Să ne mândrim și să ne lăudăm!"

liga campionilor csm bucuresti - ferencvaros

Gullden: "Am crezut că va fi mai strâns, dar am avut un final excelent"

gullden ferencvaros

Experiența își spune cuvântul: veteranele Ungureanu și Brădeanu știu cum trebuie abordat returul cu Ferencvaros

csm bucuresti

Marica a suferit pentru fetele de la CSM: "Mi-au transpirat mâinile. Trăiesc intens meciurile"

marica csm

Video PSG - Nantes 35-27. Parizienii, în sferturile Ligii Campionilor

PSG Nantes

UEFA a decis! Răspunsul final dat granzilor Europei care au cerut înființarea Super Ligii

marchetti

UEFA a anunţat decizia pe care a luat-o în cazul arbitrului de la meciul Barcelona - PSG

Deniz Aytekin

Program teribil pentru Real Madrid, în aprilie: derby, Liga Campionilor şi El Clasico

real calendar

Juventus - FC Barcelona. Duelul dintre cea mai bună apărare şi cel mai bun atac în UCL

barcelona juventus

Bayern Munchen - Real Madrid. Un nou episod din cea mai mare rivalitate la nivel european

real bayern

Bayern - Real, Juventus - Barcelona. Programul complet al "sferturilor" Ligii Campionilor

sferturi

Ratează meciul de Liga Campionilor din cauza examenelor

havertz

"Bizonul" e mic copil. Căpitanul lui Leicester, obligat să slăbească 16 kilograme. Aseară a făcut istorie în UCL

morgan leicester

Video Juventus - Porto 1-0. Hațegan, un penalty și o eliminare. A 14-a victorie consecutivă acasă a "zebrelor"

juventus - porto 1-0

Video Show total în Champions League și goluri de excepție!

handbal Liga

Video CSM Bucureşti e gata de duelul cu Ferencvaros: "O să fie, practic, partida sezonului"

csm liga

Video PSG - Kiel 42-24. Francezii au scris istorie în Liga Campionilor

PSG Kiel

Cei 100.000 de fanii ai Barcelonei au produs un cutremur la minunea cu PSG, scor 6-1

collage cutremur barca

Preşedintele lui PSG rupe tăcerea, după dezastrul cu Barça. Decizia în privinţa lui Emery

emery decizie

Video Haos la Paris, după eliminarea din UCL: fotbaliştii lui PSG, insultaţi violent de fani. Maşinile, atacate

incideente psg

Arbitrul meciului Barcelona - PSG, în colimatorul UEFA. Decizia luată de Pierluigi Collina

arbitru barcelona

"Asta mi-au zis după gol!". Verratti a dezvăluit ce i-au transmis jucătorii Barçei, după reuşita lui Cavani

verratti

Video Flensburg - Kadetten 31-26. Gazdele au rămas în primele 4 echipe din Grupa A

poza handbal

Ave, Sergio! Bye, bye, Arsene!

ramos wenger

Realul i-a dat emoții lui Zidane la Napoli: "Am suferit în prima repriză"

zidane real

Video&Foto Ireal! Catalanii reușesc miracolul, după cea mai tare revenire din istorie! Barcelona și Borussia, în sferturile UCL

collage ucl 3

Drepturile TV pentru UCL și UEL vândute pentru o sumă record în UK. BT confirmă una dintre schimbările majore

ucl uel

Ajutor esenţial de la Larvik. Mydtjylland pierde şi CSM rămâne pe locul 3 în grupa principală

csm

Video Campioana Europei a trecut peste presiune. "Să continuăm acest vis frumos!"

bela gullden

Video Larvik - CSM 35-33. Campioana Europei, de nerecunoscut în repriza secundă

larvick csm

Video Cristina Neagu, aşteptată cu nerăbdare la CSM: "E o jucătoare grozavă!"

neagu csm

Nu scapă doar cu amendă! Bonucci riscă să fie trimis în tribună, la meciul cu Porto

bonucci allegri

Video Juve, cu un pas în sferturi. Două goluri, în două minute, la Porto. Sevilla - Leicester 2-1. Vardy ține în viață campioana Angliei

collage-4

Video Kadetten - Barcelona 24-31. Catalanii, aproape de sferturile Ligii Campionilor

Kadetten Barcelona

Record absolut pentru Cristiano Ronaldo! Golgheterul all-time din UCL a devenit și cel mai bun pasator

ronaldo record assist

Video Real Madrid - Napoli 3-1. Deţinătoarea trofeului UCL a revenit de la 0-1 şi e favorită la calificare