2166 rezultate pentru eticheta

liga campionilor

Ronaldo, încrezător înaintea returului cu Wolfsburg: "Sunt sigur că va fi o seară magică"

ronaldo wolfsburg

Video Buducnost - HCM Baia Mare 32-25. Maramureșencele și-au luat adio de la Liga Campionilor

neagu hcm

Video Adversare tari pentru CSM București în Final Four. Planuri și pentru Jocurile Olimpice

csm bucuresti final four

Video Larvik HK - Vardar Skopje 28-26. Macedonencele merg în Final Four, în ciuda înfrângerii

vardar handbal liga campionilor

Misiune imposibilă pentru HCM? Buducnost e neînvinsă "acasă" de mai bine de 3 ani

Buducnost HCM

Video Gyor - Ferencvaros 40-23. A doua echipă calificată în Final Four-ul Ligii Campionilor

captura handbal gyor

Video Rostov Don - CSM Bucuresti 28-29. Calificare spectaculoasă în Final Four-ul Ligii Campionilor

csm bucurie

Zidane recunoaşte: "În returul cu Wolfsburg ne jucăm sezonul. Fanii ne vor fi alături"

zidane retur wolfsburg

Ce se întâmplă la Baia Mare? HCM atacă returul cu Buducnost cu doar 11 jucătoare

pati

Ramos sună adunarea la Madrid: "Remontada începe acum"

ramos zidane ronaldo

Real Madrid, în fața unei provocări istorice. Doar două echipe au întors un 0-2 pentru a se califica

ucl

Barcelona e lider detaşat în clasamentul cartonaşelor roşii primite de adversari în UCL

rosu torres

Simeone a refuzat să vorbească despre arbitraj, după meciul cu Barça: "Nu pot spune ceea ce gândesc"

cholo barcelona

Video Vardar - Larvik 34-20. Macedonencele, cu un picior în Final Four

captura vardar

Video HCM Baia Mare - Buducnost 24-29. Cristina Neagu, cea mai bună marcatoare a partidei

captura meci hcm

Video Campioanele rămân cu picioarele pe pământ: "Trebuie să eliminăm din greşeli"

csm3

Video Final nebun de meci în Sala Polivalentă. Ratare uluitoare a lui Manea. Grubisic, decisivă

csm2

Video CSM - Rostov Don 26-25. Calificarea în Final Four se decide în Rusia

csm-4

UEFA plănuiește schimbări majore în Liga Campionilor!

champions league-1

Catalanii ironizează ”norocul” Realului la tragerea la sorți: ”Nu i-a picat Charleroi pentru că nu era în urnă”

freixa

Video Trentino - Belogoria 3-0, în play-off-ul Ligii Campionilor

captura volei

Guardiola, la un pas să-și strice recordul UCL: de când antrenează, a ajuns mereu în semifinale

pep guard

Pep le bate obrazul celor de la Juve după thriller-ul de la Munchen: ”E un club prea puternic”

guardiola pep

Video Juve acuză arbitrul, după înfrângerea cu Bayern: "Am văzut eliminări pentru mai puțin de atât"

bayern - juventus 4-2

Video Zenit Kazan - Skra Belchatow 2-3. Oaspeții au prima opțiune la Final Four

skra belchatow

Video Gest oribil al fanilor lui PSV: au umilit câteva cerșetoare într-o piață din Madrid

psv madrid

Şi Marchisio e OUT. Absenţe importante la Juventus pentru returul cu Bayern

marchisio

Video Sevilla - Villarreal 4-2. Victorie importantă în lupta pentru Liga Campionilor

sevilla villarreal

PSG o ironizează pe Chelsea, după ce a eliminat-o în al doilea an la rând din UCL: ”Ooops...”

psg chelsea

Hațegan, la primul meci din fazele superioare ale UCL! Ultima oară când a arbitrat-o pe City a avut probleme

hategan city

Video PSG a eliminat-o pe Chelsea din UCL pentru al doilea an la rând. Ibrahimovic, gol şi assist

ibra chelsea

Video Real Madrid - Roma 2-0. Italienii au ratat ocazii uriaşe, dar au primit două goluri în 5 minute

real roma

Ibrahimovic surprinde din nou: "PSG s-a născut când a fost preluat de cei din Qatar"

zlatan istorie psg

Video PSG - Flensburg 35-32. Campioana Franței e a doua calificată în sferturile Ligii

psg handball

Video Vardar - Montpellier 34–26. Gazdele s-au desprins în ultimele 20 de minute

vardar montpellier

CSM a primit o veste bună de la EHF! Va juca la București "sfertul" din Champions League

csm

Video Belgorod şi Belchatow, în play-off-ul de 6 al Ligii Campionilor

volei belchatow

a:1:{i:0;s:5:"Video";} Buducnost - FC Midtjylland 27-21. Gazdele au câştigat a doua grupă principală

buducnost-1

a:1:{i:0;s:5:"Video";} CSM Bucureşti - Gyor 22-24. Eşec în ultimul meci din grupa a doua principală a Ligii Campionilor

csm-5

a:1:{i:0;s:5:"Video";} RK Zagreb - Celje Pivovarna Lasko 24-23. Oaspeţii au fost eliminaţi din Liga Campionilor

zagreb handbal

Profită fotbalul românesc? Liga 1 primeşte o nouă şansă şi va avea două echipe în UCL în ani consecutivi

cfr roma

El Clasico se joacă pe 2 aprilie. Barça-Real, la câteva zile după amicalul România-Spania

barcealona real

Cum reuşesc Messi şi Ronaldo să-şi domine adversarii: "Ei simt frica fundaşilor"

boateng messi

Cech este al 123-lea portar care ia gol de la Messi. Buffon, ultimul tabu pentru argentinian

messi buffon

a:1:{i:0;s:5:"Video";} Piacenza - Atom Trefl Sopot 3-1. Gazdele au acces în play-off-ul de 6 al Ligii Campionilor

piacenza

Pogba știe cum o poate elimina Juventus pe Bayern: "Asta e cheia succesului"

pogba muller

Tunarii încă mai cred în șansa lor: "Arsenal se poate califica"

bellerin neymar

Modelul din tenis, adoptat și în Liga Campionilor? "Cluburile mari ar putea primi wildcard-uri"

champions league

a:1:{i:0;s:5:"Video";} Vardar - Buducnost 26-24. 3 goluri pentru Neagu, în cea mai mare surpriză a etapei

vardar

a:1:{i:0;s:5:"Video";} Barcelona - Pick Szeged 30-25. Catalanii s-au impus fără să forţeze

barcelona-1

a:1:{i:0;s:5:"Video";} Rostov Don - Fleury 38-21. Gazdele rămân pe primul loc în grupa lui HCM Baia Mare