18 rezultate pentru eticheta

live text video

Video Osasuna - Real Madrid 1-3. Isco, Ronaldo și Vazquez îi readuc pe ”galactici” pe primul loc

isco

Video Rednic nu se teme de Astra: ”Abia aștept să mă întâlnesc cu Șumudică să văd ce mai zice”

rednic sumi

Gâlcă, în fața unui meci dificil la Getafe. ”Suntem sub presiune. Avem nevoie de cele 3 puncte”

galca-6

VIDEO Barcelona - Betis 4-0. Catalanii încheie anul pe primul loc în La Liga

suarez bucurie

VIDEO Danemarca - Suedia 2-2. Oaspeţii s-au calificat la Euro datorită dublei lui Zlatan

ibrahimovic gol

VIDEO Athletic Bilbao - Real Madrid 1-2. Ronaldo a fost șters, dar Benzema a adus victoria! Galacticii urcă pe 1

cristiano bilbao

VIDEO Gyor - HCM Baia Mare 29-23. Calificarea în sferturile Ligii se va decide cu Viborg

captura gyor hcm meci

VIDEO Granada - Barcelona 1-3. Suarez și Rakitic, goluri și câte o pasă decisivă

captura bucurie rakitic

Greu de ucis. Atletico n-a mai primit gol în UCL de 467 de minute. Ultima oară s-a întâmplat acum cinci luni!

atletico madrid

VIDEO Steaua - Sparta Praga 3-0. Campioana, la cea mai clară victorie din pregătiri. "Dublă" pentru Țucudean!

bucurie Tucudean

VIDEO Botoșani-FC Brașov 2-1. Moldovenii au obținut victoria în minutul 90+1!

bucurie botosani final

VIDEO Petrolul - 'U' Cluj 2-0. ''Dubla'' lui Hamza a rezolvat victoria, chiar de ziua antrenorului Contra

bucurie gol petrolul

Dinamoviștii de la Botoșani vor să producă surpriza în Ștefan cel Mare: „Vrem să ieșim din pasa neagră”

cornel sfaiter

LIVE TEXT & VIDEO Steaua - Dinamo Tbilisi (20:45), Digi Sport 1. ECHIPA DE START. Pe teren, "11"-le de bază

Latovlevici Tbilisi

VIDEO CSMS Iași - CFR Cluj 1-1. Campioana, pe tobogan

ionut rada captura

VIDEO Sociedad - Barcelona 3-2. Catalanii au condus cu 2-0, dar Pique a luat "roșu"

bucurie SOCIEDAD

VIDEO Real Madrid - Celta Vigo 4-0. Ronaldo a făcut show după ce a pierdut Balonul de Aur