34 rezultate pentru eticheta

ludogorets steaua

VIDEO EXCLUSIV Moți e cu ochii pe Liga 1: "Ludogorets e mai bună decât Steaua. Dinamo poate lua titlul"

moti

FOTO Ludogorets vinde tricouri cu "portarul" Moți. Dinamo nu uită nici ea de coșmarul Stelei

tricou Moti Ludogorets

VIDEO Dan Petrescu: "Dacă veneau Rusescu, Papp și Luchin mai devreme, Steaua nu pierdea cu Ludogorets!"

raul rusescu

Nu toți bulgarii sărbătoresc! "Va fi plin de tricouri cu Ronaldo și Gerrard la meciurile din UCL"

ronaldo gerard tricouri

REPORTAJ VIDEO în orașul unde Cosmin Moți este, de miercuri, erou

moti erou

VIDEO Patronul Astrei s-a bucurat de eliminarea Stelei din UCL: “Am fost uimit”

steaua-1

Astra-i Steaua...

dan filoti captura

VIDEO Dolha l-a antrenat pe Moți să apere penalty-uri: “Am pierdut la pariuri cu el după antrenamente!”

moti apara

VIDEO Pancu e mândru de Moți: "A făcut milioane de români fericiți!" Cum a analizat prestația fundașului

pancu interviu

VIDEO Moți ar fi putut lua roșu în locul lui Stoyanov: “Mă gândeam să opresc acțiunea, era ultimul minut”

fault moti

Steliștii au fost contestați dur de suporteri, la finalul returului cu Ludogorets

VIDEO Steaua a pierdut pentru prima oară la loteria penalty-urilor în Europa. Avea 4 din 4 câștigate

galca

VIDEO Portarul lui Ludogorets a fost impresionat de Moți: "Va fi o mare concurență"

Stoyanov

VIDEO Sânmărtean, dezamăgit de ratarea calificării: "Nu ai voie să primești gol în minutul 90"

sanmartean reactii

VIDEO Un dinamovist i-a răpit Stelei calificarea! Moţi: "Am făcut fericiți și zeci de mii de români!"

captura motzi sincron

VIDEO Ludogorets a rămas fără portar și Moți a intrat între buturi! Faza la care Stoyanov a fost eliminat

moti captura poarta2

VIDEO Gol de zile mari reușit de Wanderson, în minutul 90!

captura wanderson2

Venirea lui Hamza a creat probleme în vestiarul lui Ludogorets

hamza ludogorest

VIDEO Stanciu știe ce îi așteaptă pe steliști: "Returul cu bulgarii va fi total diferit"

captura conf stanciu

VIDEO Bulgarii, încrezători că vor elimina Steaua! ”Putem da trei sau mai multe goluri!”

captura conf ludogorets

Scrisoarea celor de la Ludogorets către microbiștii bulgari: "Avem un rival de clasă, fiți alături de noi!"

minev foarfeca ludogorets rapa steaua

Complotul bulgarilor a fost dejucat, iar Steaua ar putea avea peste 10.000 de fani

lacatus steaua

Ludogorets vinde bilete pentru returul cu Steaua în 6 orașe! Bulgarii așteaptă 30.000 de fani în tribune

steaua jucatori fani

VIDEO Iancu știe ce atacant îi trebuie Stelei: “O combinație între mine și Keșeru”

iancu atacant

VIDEO Ludogorets - Lokomotiv Sofia 2-2. Bulgarii și-au menajat titularii

Ludogorets meci

UEFA ar putea sancționa Ludogorets la meciul retur, de la Sofia, din cauza fanilor

ludogorets-1

VIDEO Hamza îi așteaptă pe ploieșteni la meciul cu Steaua: "Sper că fanii Petrolului mă vor susține!"

captuira hamza

Ludogorets nu l-a trecut pe Hamza pe lista UEFA

hamza-5

Steaua a rezolvat transferul lui Breeveld: "Mă bucur că l-am luat!"

breeveld

Steaua va fi susţinută de fanii lui ŢSKA Sofia în dubla cu Ludogorets, din play-off-ul UCL

Steaua fani TSKA Sofia

VIDEO Ludogorets, nucă tare! A eliminat-o pe Lazio și a produs surpriza în UEL

bucurie Ludogorets

Bulgarii se tem de Steaua! "Tragerea la sorți a fost un coșmar pentru Ludogorets"

Ludogoret Partizan

VIDEO Marcelinho a marcat de două ori în două minute, la Belgrad, și a calificat-o pe Ludogorets

ludogorets partizan

Ludogorets - Steaua 1-1. Adi Rocha a marcat în minutul 60, dar bulgarii lui Moți au egalat în minutul 83