Catalanii au sărbătorit pe străzi, alături de fani, titlul cu numărul 24 în La Liga

Luis Enrique, la al doilea titlu consecutiv cu Barça: "Catalanii pot sărbători!"

Luis Enrique: ”Vor fi 38 de etape într-un singur meci. Noi merităm acest titlu”

Barcelona e singura dintre cele trei candidate care poate deveni azi campioană în La Liga

Video Costel Gâlcă și Luis Enrique promovează fair-play-ul înaintea derby-ului catalan

galca luis

Gâlcă şi Enrique se întâlnesc din nou: promovează fair-play-ul, înainte de derby

costel luis

Reacţia dură a lui Luis Enrique de la pauza meciului cu Betis. "Treziţi-vă sau vom pierde titlul"

barca

Luis Enrique e optimist: "Nu ne vom mai împiedica până la final"

enrique barca

Luis Enrique nu e interesat de transferul lui Saul: "Cunoaşteţi politica mea"

saul-2

Barcelona a investit peste 200 de milioane de euro în jucători, însă doar trei au dat randament

banca barca

Luis Enrique: "Creditul nostru este epuizat, dar încă depindem de noi"

Luis Enrique, după eliminarea din UCL: ”N-am scos pieptul la bine, nu mă voi prăbuși la greu”

luis enr-1

Luis Enrique și-a găsit atacantul ”jolly-joker”, care să înlocuiască oricare din membrii tripletei MSN

gameiro-1

Probleme în Paradis? ”Greii” vestiarului Barcelonei s-au revoltat iar. Ratează catalanii și titlul?

luis enr

Luis Enrique a luat asupra sa vina eliminării Barcelonei. ”Nu suntem în cel mai bun moment!”

suarez trist

Luis Enrique: "Sunt încântat să gust din nou victoria! Cu această echipă merg până la capătul lumii"

luis

Surpriza lui Enrique: Rafinha poate juca în El Clasico, după o pauză de aproape 7 luni

rafinha

El Clasico, cu echipele de gală! Luis Enrique și Zidane nu menajează pe nimeni

toata lumea

Barcelona îi oferă lui Luis Enrique prelungirea contractului: “Dacă vrea să plece, o va face”

luis-enrique

Luis Enrique vrea să evite o singură echipă în ”sferturile” UCL: ”Cum nu se poate, sunt calm”

barce

Luis Enrique propune o mică revoluţie în fotbalul mondial. Ideea tehnicianului

luis enrique-1

Doriţi în Premier League, cei doi portari ai Barcelonei vor rămâne pe Camp Nou

bravo ter stegen

Luis Enrique s-a contrat cu o jurnalistă: "Ai minţit atunci sau minţi acum?"

luis enrique twitter

Luis Enrique îi ia apărarea lui Nadal: "Are un singur defect. Echipa cu care ţine"

Barcelona a egalat un record al rivalei vechi de 27 de ani: 34 de meciuri fără înfrângere!

varzelona

Luis Enrique a dezvăluit cum motivează tripleta MSN. Un singur cuvânt e suficient

messi suarez neymar

Barça actuală, cea mai bună echipă din istorie? Wenger: ”Nu știu, eu am văzut Realul lui Di Stefano și Puskas”

wenger

Luis Enrique nu a ştiut nimic până înainte de penalty. De ce i-a "stricat" Suarez golul lui Neymar

le

a:1:{i:0;s:5:"Video";} Mesajul războinic al Sevillei pentru Barcelona, înaintea finalei Cupei Regelui

sevilla barcelona

Recordul Barcelonei în cifre. 10 detalii despre seria de invincibilitate a catalanilor

bucurie barcelona

Luis Enrique nu e impresionat de recordul Barcelonei: "Sunt doar numere"

Record pentru Barcelona! Cea mai lungă perioadă de invincibilitate din istoria clubului

barca

Luis Enrique, cifre mai bune decât Guardiola în primele 100 de meciuri la Barcelona

guardiola luis enrique

Luis Enrique, declaraţie surprinzătoare după "măcelul" cu Valencia: "Îmi pare rău!"

VIDEO Barça - Atletico 2-1. Al 26-lea meci la rând fără înfrângere pentru catalani

messi suarez atletico

Luis Enrique e realist, după victoria grea cu Malaga: "Am făcut un meci slab"

luis enrique-2

VIDEO Barcelona - Athletic 6-0. Victorie fără emoţii a catalanilor. Hat-trick Suarez

MSN bilbao

VIDEO Gâlcă speră la o ”remontada” istorică în fața Barcei. Întâlnire cu ”Balonul de Aur” al antrenorilor

galca luis enrique-1

Luis Enrique, antrenorul anului 2015. Al treilea spaniol care câştigă premiul

luis enrique antrenorul anului

Espanyol și Barcelona confirmă întâlnirea dintre Costel Gâlcă și Luis Enrique

galca-enrique

Întâlnire între Gâlcă şi Enrique, pentru a linişti atmosfera înaintea derby-ului

galca luis enrique

VIDEO FC Barcelona - Granada 4-0. Hat-trick pentru Lionel Messi, gol Neymar

messi gol

Luis Enrique, după al doilea duel cu Gâlcă: "Scorul reflectă superioritatea noastră"

Luis Enrique - Gâlcă este şi duelul antrenorilor într-o formă fizică de invidiat. Ce scriu spaniolii

galca enrique

Reacţia lui Luis Enrique când a fost întrebat despre conflictul cu Zidane

zidane le

IFFHS a anunțat cel mai bun antrenor, cel mai bun playmaker și cel mai bun arbitru în 2015

Elogii pentru Gâlcă: ”Îmi place stilul lui, va reuși, are nevoie doar de timp”