19 rezultate pentru eticheta

marc

Video Ilie Dumitrescu, fermecat de driblingul unui jucător din Liga 1: "Benzema sau Iniesta. Ăsta e fundaş, nu?"

marc

Video Gaz Metan - Concordia 2-1. Un gol din penalty în minutul 90 a adus medieşenilor prima victorie în 2018

Untitled

Dinamo îi caută înlocuitor lui Mevlja. Un fundaş de Premier League e pe lista scurtă

essaid

Video Marc, săgeţi către Andone: "Asta mi-a dat de gândit. Înseamnă că a avut ceva personal cu mine"

marc-1

VIDEO Dinamoviştii s-au speriat în momentul întreruperii: "Să se uite la un meci Roma - Lazio"

captura fani dinamo pleaca

VIDEO EXCLUSIV A jucat la ambele echipe şi prefaţează Eternul Derby: "După mult timp, Dinamo are o şansă"

fani dinamo

VIDEO Dinamo a pierdut două piese de bază pentru derby-ul cu Steaua. "Să obținem cele 3 puncte"

dinamo-2

Vineri aflăm cine este "Fotbalistul lunii" octombrie. Luptă între 5 jucători

marc

VIDEO Portarul Traian Marc a provocat un penalty stupid, dar și-a reparat apoi greșeala!

captura penalty mitrea

VIDEO Dialog savuros între rivali: ”Marc ar fi avut concurență la Steaua”/ ”Nu vă faceți griji, e la noi acum”

marc danciu

VIDEO Dinamo, criticată de un fost antrenor: ”Are probleme grave în apărare. De la mijloc în sus arată bine”

dinamsf

VIDEO Dorit de Dinamo, Andrei Marc nu are pretenţii mari: "Să joc la o echipă, n-am preferinţe"

andrei marc rusescu 1

Dinamo, reclamată la FIFA și la UEFA! Transferul mult dorit de alb-roșii se poate întoarce împotriva clubului

alexandru marc piovaccari

Dinamo speră să-l aducă pe Andrei Marc liber de contract, după memoriul depus la LPF

andrei marc dinamo

VIDEO Primul obiectiv al dinamoviștilor. Marc: "Să ajungem repede pe locul 2 și să ne consolidăm poziția"

traian marc dorin rotariu dinamo

Dinamo are 4 ținte concrete în pauza de iarnă. Ce tineri vrea să aducă Daniel Stanciu

popadiuc marc

Unsprezecele ideal al Ligii 1 în viziunea lui Dumitru Dragomir: „Nu prea avem atacanți în România”