17 rezultate pentru eticheta

marele premiu al belgiei

Video Max Verstappen se impune în cursa sprint din Marele Premiu de Formula 1 al Belgiei. Oscar Piastri încheie al doilea

verstappen

Video Lance Stroll, accident pe circuitul de la Spa! Rezultatele finale din calificările pentru sprint

stroll accident

"Sunt mulțumit că sunt în viață!" Mărturisirea lui Lewis Hamilton după ce a abandonat în Belgia

F1 Grand Prix of Belgium

Video&Foto Lewis Hamilton, apariție surprinzătoare la Marele Premiu al Belgiei. A fost luat peste picior și imaginile au devenit virale

hamilton l

Video Plecat de pe locul 14, Max Verstappen a câștigat Marele Premiu al Belgiei. A făcut cea mai bună cursă a carierei

F1 - BELGIAN GRAND PRIX 2022 - RACE, , Francorchamps, Belgique - 28 Aug 2022

Video&Foto Cea mai scurtă cursă din istorie. Cum să câştigi fără să "concurezi". Verstappen, învingător după două tururi în spatele safety-car-ului

News Alert Final în MP al Belgiei: FIA a oprit cursa, Verstappen a fost declarat învingător! Russell, pe 2. Câte puncte se acordă

Formula One Grand Prix F1 Of Belgium, Spa, Belgium - 29 Aug 2021

Video Max Verstappen, pole-position în MP al Belgiei. George Russell, marea surpriză din calificări! Cum arată grila de start

Formula 1 Championship Formula 1 Belgium Grand Prix, 12th round of the 2021 FIA Formula One World Championship, Stavelot, near Liège, Belgium - 28 Aug 2021

Video Leclerc i-a dedicat prima victorie în Formula 1 prietenului său, Hubert, mort cu o zi înainte într-un accident din Formula 2

Video Leclerc, prima victorie din carieră. Pilotul de la Ferrari a câștigat Marele Premiu al Belgiei. Hamilton a terminat pe 2