19 rezultate pentru eticheta

marele premiu al ungariei

L-au auzit! Ce i-a spus Max Verstappen lui Lando Norris în culise, după ce britanicul i-a spart trofeul pe podium

Hungaroring, HUNGARY, F1 Ungarn - Formel1,, Hungarporing, BUDAPEST, Mogyorod, PEST, HUNGARY - 23 Jul 2023

Video&Foto Lando Norris i-a spart trofeul lui Max Verstappen! Moment fără precedent la Budapesta

F1 Grand Prix of Hungary

Video Max Verstappen câștigă fără emoții MP de Formula 1 al Ungariei. Lewis Hamilton, care a plecat din pole-position, a terminat pe 4

Reacția lui Lewis Hamilton, după ce a obținut primul pole-position după mai mult de un an: ”Nu mă așteptam!”

Formula 1 World championship 2023 Hungarian GP, Budapest 20-23 July 2023

Video Max Verstappen, plecat de pe locul 10, a câștigat Marele Premiu al Ungariei. Olandezul se distanțează în clasament

Video Charles Leclerc, pilotul Ferrari, cel mai bun la a doua sesiune de antrenamente de la Budapesta

F1 Hungarian Grand Prix, Practice, Hungaroring, Mogyorod, Hungary - 29 Jul 2022

Piloții care au purtat însemnele LGBT la Budapesta, trași la răspundere! De ce ar fi trebuit să se schimbe la imnul Ungariei

Sebastian Vettel, la Budapesta / Foto: Getty Images

De ce a plecat Lewis Hamilton singur de pe grila de start în MP al Ungariei: "Nu am vrut să riscăm"

Sebastian Vettel, descalificat din MP al Ungariei! Ce gafă a comis pilotul Aston Martin + cum arată acum clasamentul

Video Surprize în Marele Premiu al Ungariei! Esteban Ocon, la primul succes din carieră, Hamilton termină pe podium

Video Hamilton și Verstappen, lecție de fair-play la Budapesta. Gestul făcut de cei doi rivali după calificări

hammax

Verstappen, cel mai rapid în prima sesiune de antrenamente libere la Marele Premiu al Ungariei

Formula 1, Championship Formula 1, Gulf Air, Bahrain, Grand Prix 2021 - 28 Mar 2021

Video Lewis Hamilton, irezistibil la Hungaroring. A câștigat și a egalat un record istoric al lui Michael Schumacher

hamilton colaj

Lewis Hamilton a dominat primele antrenamente libere din Ungaria. Cursa are loc duminică, în direct, pe Digi Sport

F1 Grand Prix of Hungary - Practice

Video Lewis Hamilton a câștigat Marele Premiu al Ungariei, după ce l-a depășit pe Verstappen cu trei tururi înainte de final