Verstappen vrea să pună capăt supremației Mercedes: "Hamilton este foarte bun, dar nu este Dumnezeu"

Hamilton

Max Verstappen a semnat un nou contract

F1 Grand Prix of Hungary - Qualifying

Lewis Hamilton, penalizat după ce l-a scos din cursă pe Alexander Albon. Carlos Sainz a prins primul podium din carieră

Hamilton

Video Spectacol în Marele Premiu al Braziliei. Max Verstappen a câștigat la Interlagos. Colegii de la Ferrari, Leclerc și Vettel, s-au ciocnit

formula 1 brazilia

Video Imaginea zilei în Formula 1. Ce a strigat acest copil, când Max Verstappen a trecut prin fața lui

verstappen

Video Lewis Hamilton a câștigat Marele Premiu al Mexicului după o cursă aproape perfectă. Vettel și Bottas, pe 2 și 3

formula 1 colaj mexic

Video Anchetă după MP al Japoniei: ”M-a lovit!”. Max Verstappen ”a sărit la gâtul” lui Charles Leclerc

Verstappen Leclerc

Charles Leclerc, al patrulea pole position consecutiv. MP al Rusiei va fi în direct la Digi Sport 1 duminică (14:00)

Leclerc

Video Lewis Hamilton a câștigat Marele Premiu al Ungariei, după ce l-a depășit pe Verstappen cu trei tururi înainte de final

victorie Hamilton

Max Verstappen, primul pole position din carieră în Formula 1. MP al Ungariei (duminică, 16:10, Digi Sport 1)

Verstappen Ungaria

Lewis Hamilton a dominat primele antrenamente de la Hungaroring. MP al Ungariei e duminică, la Digi Sport 1

Hamilton

Video Reacția necontrolată a lui Charles Leclerc când a fost nevoit să abandoneze cursa. Pilotul, pe punctul de a plânge

Charles Leclerc

Video Verstappen a câștigat Marele Premiu al Germaniei. Vettel, pe 2, după ce a plecat de pe ultimul loc. Cursă nebună, cu Kvyat pe 3

colaj formula 1 hockenheim

Video Lewis Hamilton se impune în Marele Premiu de la Silverstone

hamilton

Video "Mad Max". Ce a putut să facă Verstappen, pilotul-kamikaze de la Red Bull. Toți au rămas mască

max 1

Verstappen, cel mai rapid în primele antrenamente din Abu Dhabi. Cursa e duminică, ÎN DIRECT la Digi Sport

Verstappen

Verstappen continuă războiul cu Ocon: "Nu vorbesc cu proştii"

Verstappen, acroşat de Ocon

Video Scandal fără precedent în Formula 1. După ce a sărit la bătaie, Verstappen a primit o pedeapsă nemaivăzută

Verstappen Ocon

Lewis Hamilton, cel mai rapid în antrenamentele din SUA

Lewis Hamilton

Sprijin neașteptat pentru Vettel. Lewis Hamilton: "Mai mult respect pentru Sebastian!"

hamilton vettel

Video Din nou dublă pentru Mercedes, în Marele Premiu al Japoniei! Dezastru pentru Vettel, podium pentru Verstappen

Hamilton la Suzika victorie

Video Sebastian Vettel a câştigat marele Premiu al Canadei. Bottas şi Verstappen au completat podiumul

Vettel

Video Verstappen a dominat primele antrenamente de la Montreal. Cursa e duminică, ÎN DIRECT la Digi Sport

Max Verstappen

Tot ce trebuie să știi despre Marele Premiu al Canadei. Cursa e duminică, ÎN DIRECT la Digi Sport!

F1 Grand Prix of China

Video Hamilton a câștigat MP al Statelor Unite ale Americii și a făcut un pas important către al patrulea titlu mondial

poza hamilton

OFICIAL: Cel mai tânăr câştigător al unui Mare Premiu de Formula 1 a semnat un nou contract

verstapen

Video Ricciardo, cel mai rapid în antrenamentele de la Singapore. Nou record al circuitului

ricciardo singapore

Verstappen, cel mai rapid în antrenamentele din Azerbaidjan. Cursa e ÎN DIRECT la Digi Sport

Verstappen

Video Afacere de familie. Max Verstappen este al 13-lea fiu care îşi urmează tatăl în Formula 1

max jos verstappen

Video Max Verstappen, în istoria Formulei 1. A devenit cel mai tânăr pilot care a câştigat o cursă

max barcelona f1

Surpriză la Red Bull. Daniil Kvyat, înlocuit cu Max Verstappen

Max Verstappen a devenit duminică cel mai tânăr pilot din istorie care a luat startul într-o cursă de Formula 1

Cel mai tânăr pilot din F1, mai rapid decât Hamilton şi Vettel, în testele de la Barcelona

formula 1

Verstappen, despre prima sa cursă în F1: ”Este foarte dificil să găsești combinația pentru primele curbe”

Max Verstappen și Jack Miller își fac intrarea în Formula 1 și MotoGP. Sunt cei mai tineri piloți!