345 rezultate pentru eticheta

max verstappen

Max Verstappen își ceartă echipa după Marele Premiu din Azerbaidjan: "Asta mi-a afectat cursa"

F1 Grand Prix of Azerbaijan

Video Sergio Perez, campion în Azerbaidjan! Max Verstappen și Charles Leclerc completează podiumul

baku

După ce a amenințat că se retrage din Formula 1, Max Verstappen a dat detalii: "Există o limită"

Video&Foto Max Verstappen s-a dus ”glonț” la George Russell când a văzut că i-a făcut o gaură în mașină

v

Max Verstappen i-a luat peste picior pe cei de la Ferrari, "în mod brutal"

F1 Grand Prix of USA

Replica lui Max Verstappen pentru Lewis Hamilton. "Războiul" dintre cei doi campioni continuă

F1 Grand Prix of Abu Dhabi

Replica primită de Max Verstappen după ce a amenințat că se retrage din Formula 1

F1 Grand Prix of Australia

Max Verstappen l-a acuzat pe Lewis Hamilton, după cursa "cu scântei" din Australia

Video Sainz, penalizat în timpul MP al Australiei. ”Este inaccceptabil! Te rog, spune-le să aştepte şi să discute cu mine”

Video Max Verstappen a câștigat cursa nebună de la Melbourne. Hamilton și Alonso au completat podiumul

colaj F1

Verstappen va pleca din pole position în Marele Premiu de F1 al Australiei

1 Max Verstappen (NLD, Oracle Red Bull Racing), F1 Grand Prix of Australia at Albert Park Circuit on April 1, 2023 in Me

Fernando Alonso, cel mai rapid în a doua sesiune de antrenamente din Australia

”Transferul” lui Lewis Hamilton a picat! Echipa care ”i-a închis ușa” pilotului britanic

F1 Grand Prix of Monaco - Practice

Cum a apărut Romina Gingașu, soția româncă a miliardarului Piero Ferrari, la MP din Bahrain

romina gingasu avion

Max Verstappen, primele cuvinte după victoria din Bahrain, în debutul sezonului 2023. Alonso, performanța zilei

F1 Grand Prix of Bahrain

Video Max Verstappen a câștigat Marele Premiu din Bahrain, prima cursă din 2023. Alonso, performanță superbă

F1 Grand Prix of Bahrain - Final Practice

Au mai rămas 3 zile! Noul sezon din Formula 1 debutează la Digi Sport cu Marele Premiu al Bahrainului. Programul complet

F1 - SAO PAULO GRAND PRIX 2022 - RACE, , Sao Paulo, Brésil - 13 Nov 2022

Max Verstappen, favorit la un nou titlu. Marele Premiu al Bahrainului se vede duminică, în direct pe Digi Sport 2, de la ora 17:00

Leo Messi și-ar putea adăuga o nouă distincție notabilă, după succesul de la Cupa Mondială 2022

Les célébrités arrivent ŕ la cérémonie des Trophées Fifa "The Best" 2019 ŕ la Scala ŕ Milan, Italie

Un supercomputer a prezis cine va câștiga Formula 1 în 2023

F1 Grand Prix of Abu Dhabi - Qualifying

David Popovici, în Top 10 cei mai buni sportivi ai anului 2022! Așa arată clasamentul

Swimming European Acquatics Championships - Swimming (day3), Stadio del Nuoto, Rome, Italy - 13 Aug 2022

O cursă din sezonul următor de Formula 1, anulată cu 4 luni și jumătate înainte. Motivul e surprinzător

F1 Grand Prix of China

Prima reacție a lui Max Verstappen după ce a reușit un nou record în Formula 1

Formula 1 - Ethihad Airways Abu Dhabi Grand Prix 2022 - Race - Yas Marina Circuit, Yas Island, United Arab Emirates - 20 Nov 2022

Video Max Verstappen a câștigat Marele Premiu din Abu Dhabi, ultima cursă a sezonului, cu un nou record în istoria Formulei 1

”În această seară și-a înșelat soția”. Mama lui Max Verstappen a declanșat scandalul anului în Formula 1

sophie

Video Formula 1 | ”Dublă” pentru Mercedes în Marele Premiu al Braziliei, cu George Russell câștigător

george-russell

"Ajunge, nu mai accept!" Postul TV boicotat de Max Verstappen și Red Bull

F1 - MEXICO CITY GRAND PRIX 2022 - RACE

Video Max Verstappen a câștigat Marele Premiu al Mexicului și a intrat în istoria Formula 1 cu noua bornă atinsă

Sancțiunea "draconică" primită de Red Bull o poate costa titlul mondial. Reacția lui Christian Horner

Video Hamilton vorbea despre Verstappen exact când olandezul a intrat în cameră. Reacția campionului mondial

hamilton

Carlos Sainz., cel mai rapid după primele antrenamente din Statele Unite. Verstappen, pe locul doi

Suzuka, Japan. 09th Oct, 2022. SUZUKA, JAPAN, 07.10.2022; #55, Carlos SAINZ Jr., ESP, Team Scuderia Ferrari, F1-75, Ferrari 065 engine during the F1 Grand Prix of Japan at Suzuka Circuit on October 7, 2022 in Suzuka, Credit: SPP Sport Press Photo. /Alamy

Cum a surprins Kelly Piquet după ce Verstappen a devenit iar campion mondial. A renunțat la haine pentru o ședință foto

Kelly Piquet/ foto: Instagram@kellypiquet

Mesajul transmis de iubita lui Max Verstappen după ce olandezul a devenit campion mondial în Formula 1

piquet

Mesajul lui Lewis Hamilton după ce Max Verstappen a câștigat titlul în Formula 1: ”Nu am niciun dubiu!”

Explicațiile FIA după confuzia creată la finalul Marelui Premiu de F1 al Japoniei

F1 - JAPANESE GRAND PRIX 2022 - RACE

Verstappen, confuz! ”Dar nu sunt campion, nu? Ești sigur?”. Cu cine a sărbătorit succesul pe loc

Japanese Grand Prix - Race - Suzuka

Video Controversă la Suzuka! Cum a devenit Max Verstappen campion mondial. Olandezul a fost luat prin surprindere

F1 Grand Prix of Japan

Video Max Verstappen, campion mondial! Victorie în Japonia, în condiții speciale! Ploaia a dat peste cap cursa de la Suzuka

F1 - JAPANESE GRAND PRIX 2022 - RACE, , Suzuka, Japon - 09 Oct 2022

Kylian Mbappe nu prinde podiumul! Topul celor mai bine plătiți tineri din lumea sportului

.

F1 Grand Prix of Italy - Practice, Monza - 09 Sep 2022

Lewis Hamilton, dezlănțuit la adresa echipei sale după ce a pierdut Marele Premiu al Olandei: ”Nu pot să cred!”

F1 - DUTCH GRAND PRIX 2022 - RACE, , Zandvoort, Pays-Bas - 04 Sep 2022

Video Marele Premiu de Formula 1 al Olandei | Verstappen câștigă ”acasă”! Russell și Leclerc, pe podium

F1 Grand Prix of The Netherlands - Qualifying

Video&Foto Lewis Hamilton, apariție surprinzătoare la Marele Premiu al Belgiei. A fost luat peste picior și imaginile au devenit virale

hamilton l

Mesajul postat de Kelly Piquet după ce Max Verstappen a făcut cursa carierei în MP al Belgiei

Kelly Piquet Max

Video Plecat de pe locul 14, Max Verstappen a câștigat Marele Premiu al Belgiei. A făcut cea mai bună cursă a carierei

F1 - BELGIAN GRAND PRIX 2022 - RACE, , Francorchamps, Belgique - 28 Aug 2022

Foto "Reacție în lanț", după o postare a lui Lewis Hamilton

d

Video Fanii lui Max Verstappen au dat foc unor haine făcute de firma lui Lewis Hamilton. Reacția olandezului

FGak4QWWYAIoRyh

Cum a reacționat Kelly Piquet după cursa extraordinară a lui Max Verstappen la Hungaroring

kelly piquet max

Video Max Verstappen a câștigat Marele Premiu al Franței. "Pole-man-ul" Leclerc a abandonat. Sainz, depășirea anului

F1 Grand Prix of France

Video Charles Leclerc a câștigat Marele Premiu al Austriei, după un final exploziv, la propriu. Mașina lui Carlos Sainz a luat foc