11 rezultate pentru eticheta

mo farah

Mo Farah, multiplu campion olimpic, dezvăluie că a fost traficat în Marea Britanie

The Real Mo Farah

Ce-i mai trece prin minte lui Mo Farah!? Fondistul britanic se ia la trântă cu recordurile

Olympics Day 15 - Athletics

Poliția germană i-a răspuns lui Mo Farah, după ce atletul britanic a afirmat că a fost victima rasismului

mo farah

Video Mo Farah, multiplu campion mondial, victima rasismului? A filmat totul și a postat clipul pe Instagram

Mo farah

Usain Bolt, principalul favorit la titlul de cel mai bun atlet din 2016

bolt atletul anului

Surpriză în finala masculină de 1.500 de metri la JO. Primul american din 1908 care câştigă aurul

Matthew Centrowitz

Britanicul Mo Farah a câştigat aurul şi la 5.000 metri, după titlul de la 10.000 metri, la CM

mo farah 5000

VIDEO Este dublu campion olimpic şi o prezentatoare l-a întrebat: "Ai mai alergat?"

mo farah intrebat la tv daca alearga

Ajutor de la un atlet dublu medaliat cu aur la J.O. Mo Farah vrea să fie preparator fizic la Arsenal!