17 rezultate pentru eticheta

moto3

Organizatorii vor să mute locația primei curse MotoGP din 2020. Campionatul Mondial de Motociclism se vede la Digi Sport

motogp

Oficial: Campionatul Mondial de Motociclism se vede la Digi Sport. Concertul cailor putere începe recitalul

motogp

Marc Marquez a câștigat a șasea cursă a sezonului în MotoGP

Marc Marquez

Marc Marquez s-a impus în MP din San Marino și l-a egalat la puncte pe liderul Doviziozo

marquez

Video Campion mondial la Moto3, Brad Binder a evaluat modelul KTM pentru sezonul 2017

binder moto

Iannone a dominat prima zi de antrenamente de pe circuitul de la Assen. Rossi, mai lent cu 4 miimi!

andreea iannone

Video Valentino Rossi a câștigat Marele Premiu de MotoGP de la Jerez. Marquez rămâne primul la general

rossi-1

Video Campionul Jorge Lorenzo, pole position la prima cursă a sezonului, ÎN DIRECT la Digi Sport

jorge lorenzo qatar

VIDEO Jorge Lorenzo a câştigat MP al Aragonului şi a redus diferenţa faţă de Valentino Rossi la general

lorezo

VIDEO Zarco, la al cincilea succes din sezon în Moto2! La Moto 3 s-a impus Kent

Johann Zarco

VIDEO Marc Marquez a câștigat Marele Premiu al Germaniei! "Dublă" Honda, podium pentru Rossi

moto marc marquez

VIDEO Lorenzo a câștigat MP al Franței! Rossi rămâne lider. Rezultatele de la Moto2 şi Moto3 și clasamentele

danny.kent

VIDEO Moto 3. Luis Salom a câștigat, Sandro Cortese a terminat pe 2, dar defilează spre titlul mondial