20 rezultate pentru eticheta

nota ianis hagi

Ianis Hagi, 36 de minute în teren la Alaves cu Bilbao: ce notă a primit pentru evoluție

Nota surprinzătoare primită de Ianis Hagi, la prima sa apariție în La Liga după aproape o lună! A atins mingea de 7 ori

ianis-hagi

Nota primită de Ianis Hagi pentru prestația din meciul Alaves - Villarreal. O pasă excelentă se putea transforma în assist

Girona FC v Deportivo Alaves, La Liga, date 17. Football, Montilivi Stadium, Girona, Spain - 18 Dec 2023

Nota primită de Ianis Hagi, după eliminarea cu Alaves din Cupa Spaniei

ianis

Nota primită de Ianis Hagi, după ce a fost titular la Alaves! A atins de 19 ori mingea în 65 de minute

ianis-hagi

Nota primită de Ianis Hagi pentru prestația din eșecul dramatic al lui Alaves în fața Realului

Deportivo Alaves v Real Madrid CF - LaLiga EA Sports

Nota primită de Ianis Hagi după pasa genială oferită în meciul Alaves - Las Palmas

Spain: ATLETICO DE MADRID v DEPORTIVO ALAVES. LA LIGA 2023/2024. ROUND 11.

Nota primită de Ianis Hagi, după ce a atins mingea de 15 ori și a pierdut-o în 8 rânduri

ianis-hagi

Video Assist superb reușit de Ianis Hagi în Atletico Madrid - Alaves! Românul a ratat o ocazie uriașă. Nota primită

ianis

Ianis Hagi, cel mai bun de pe teren cu Andorra: notele primite de ”Prinț” și colegii săi

Ce a scris presa din Spania despre Ianis Hagi, după Alaves - Betis 1-1

Video Ianis Hagi a bifat al doilea meci la Alaves: motivul pentru care a primit cartonașul galben în prelungiri

Ianis Hagi, în ultimul sfert de oră pe teren la Rangers. Nota românului pentru evoluția din meciul cu St. Mirren

Ianis Hagi, 13 minute pe teren la Rangers. Nota primită, după meciul cu Hibernian

Ianis Hagi, cel mai slab de la Rangers! Nota primită pentru prestația din meciul cu Antwerp din Europa League

Royal Antwerp v Rangers, UEFA Europa League, Football, Bosuilstadion , Antwerp, Belgium - 18 Feb 2021

Nota primită de Ianis Hagi pentru prestația din Rangers - Ross County 5-0. Mijlocașul român, printre cei mai buni

Ianis Hagi, mijlocașul lui Rangers / Foto: Profimedia

Ianis Hagi, lăudat din nou de presa din Scoția: ”A surprins schimbarea lui!” Ce notă a primit

Ianis-Hagi

Cifrele lui Ianis Hagi din ultimul meci al lui Rangers. Ce notă a primit autorul golului de 3-0

St Johnstone v Rangers - Scottish Premiership - McDiarmid Park

”Strălucitor, ce clasă!” Scoțienii, din nou entuziasmați de Ianis Hagi după ce a spart gheața. Ce notă a primit

Rangers v Sporting Braga - UEFA Europa League - Round of 32 - First Leg - Ibrox Stadium

Nota primită de Ianis Hagi pentru prestația din meciul cu St. Johnstone. Internaționalul român, din nou fără reușite