1630 rezultate pentru eticheta

novak djokovic

VIDEO Djokovic s-a calificat în finala de la Abu Dhabi! Vrea al patrulea titlu la rând

nole djoker

Start de vis în 2015! Între 1 și 3 ianuarie, Djokovic, Nadal și Murray joacă ÎN DIRECT pe Digi Sport

djoko nadal murray

2014, unic în tenisul mondial, în ultimii 16 ani. 8 titluri de Grand Slam, 8 câştigători

stan

Novak Djokovic şi Serena Williams, desemnaţi cei mai buni jucători de tenis în 2014

djokovic

VIDEO Monfils și Ivanovic conduc în clasamentul din IPTL, cu echipa Indian Aces

monfils ivanovic

VIDEO Primii doi jucători ai lumii, spectacol în Liga Mondială! Federer și Djokovic, duel și la dublu

roger novak

VIDEO Nole a debutat în India. A pierdut la dublu şi Royals a fost învinsă de Mavericks

nole 2

VIDEO Djokovic domină tenisul mondial, dar un trofeu îi lipsește: “Cel mai mare obiectiv pe care îl am!”

djokovic obiectiv

VIDEO Djokovic nu se bucură pe deplin de triumf: "Nu e plăcut să câștigi așa". Încurajări pentru Federer

djoko trofeu

VIDEO Djokovic, după ce și-a asigurat locul 1 ATP: "Asta mă face și mai puternic"

novak

VIDEO Nole și-a asigurat locul 1 la finalul anului! Recordul reușit de jucătorul sârb

nole 1

VIDEO EXCLUSIV Ferrer l-a învins pe Djokovic la primul duel, la Bucureşti: "M-a surprins mult"

ferrer djokovic aa

VIDEO EXCLUSIV Agitație mare la antrenamentul lui Novak Djokovic. Accesul publicului a fost gratuit

nole-3

VIDEO Tecău: "Djokovic e în cea mai bună formă. Se va decide între el şi Federer"

nole-1

VIDEO Djokovic si Wawrinka și-au spulberat adversarii în a 2-a zi la Turneul Campionilor

djokovic cilic

Novak Djokovic poate egala recordul stabilit de Lendl în 1987! Bilanț de vis în grupă

novak djokovic barclays

VIDEO Digi Sport a vorbit cu Djokovic înainte de Turneul Campionilor! Puteți urmări interviul integral duminică

captura Djokovic

VIDEO Djokovic a obținut succesul 600 în ATP și mai are nevoie de două victorii pentru a încheia anul pe 1

djokovic no 1

VIDEO Djokovic a câștigat turneul Masters de la Paris! 6-2, 6-3 în finala cu Raonic

captura djokovic bucurie

VIDEO Djokovic e în optimi la Paris, Federer joacă astăzi! Cei doi luptă pentru locul 1

djokovic paris

Djokovic, Simon, Lopez și Federer sunt semifinaliști la Shanghai

djokovic shanghai

Nadal, Federer sau Djokovic nu vor fi într-o finală de Grand Slam după 10 ani!

nadal federer djokovic

Nishikori l-a eliminat pe Djokovic în semifinalele US Open. Nu credea că va trece de primul tur!

kei nishikori djokovic

Djokovic, pentru a 22-a oară consecutiv în sferturile unui turneu de Grand Slam

djokovic fericit

"Blestemul Cincinnati" continuă pentru Djokovic. Nole, învins de Robredo!

robredo djokovic

VIDEO Surprize la Toronto! Djokovic și Wawrinka, eliminați în optimi. Rezultatele zilei

djokovic suparat toronto

VIDEO Djokovic-Tsonga, în optimile de finală la Toronto. Programul zilei de joi, ÎN DIRECT la Digi Sport 2

djokovici

VIDEO Djokovic, a doua oară campion la Wimbledon! După o finală superbă, Federer a ratat recordul

djokovic trofeu finala

VIDEO Djokovic e primul finalist de la Wimbledon! L-a învins în 4 seturi pe Dimitrov

nole finala

Djokovic va reveni pe primul loc ATP, dacă va cuceri trofeul de la Wimbledon

novak djokovic wimbledon

VIDEO Momente amuzante la Wimbledon. Ilie Năstase și Țiriac au fost în tribune

djokovic funny

VIDEO Djokovic i-a oferit un punct lui Stepanek, deși arbitrul decisese rejucarea

djokovic stepanek

VIDEO Djokovic, Murray și Berdych, în turul 3 la Wimbledon. Ferrer și Gulbis, eliminați

murray s

Djokovic este fanul Greciei la CM 2014. Sârbul s-a bucurat pentru calificarea elenilor

djokovic cm2014

Rafael Nadal, primul jucător de tenis din istorie care câștigă cel puțin un Grand Slam în zece ani la rând

rafael nadal

Djokovic-Nadal, în ultimul act la Roland Garros. A doua oară când finala unui Grand Slam decide liderul mondial

djoko nadal

Federer și Djokovic, în optimi la Roland Garros. Elvețianul a stabilit un record la Paris

djokovic federer minge de tenis

Gest impresionant al lui Nole! A donat sinistraților cei 549 000 de € câștigați la Roma

Hănescu a coborât pe locul 82 ATP. Nadal rămâne lider mondial, în ciuda înfrângerii din finala de la Roma

hanescu

VIDEO Djokovic a făcut repetiția pentru Roland Garros! Nadal, înfrânt: "Am stat multe ore pe teren"

djokovic cupa

VIDEO Djokovic a câștigat finala de la Roma! L-a învins pentru a 4-a oară la rând pe liderul mondial, Rafa Nadal

nadal djokovic

Federer e, pentru a doua oară, tată de gemeni. Băieți, de data asta

federer mirka fetele

Novak Djokovic s-a retras de la Mastersul de la Madrid, din cauza unei accidentări

djokovic-retragere

Șansa lui Djokovic. Sârbul poate face un pas uriaș la Madrid pentru recuperarea locului 1 ATP

djokovic nadal captura podium

Djokovic își revine după accidentare și ar putea juca la Masters-ul de la Madrid

djokovic accidentare monte carlo

VIDEO Victorie a lui Djokovic în 45 de minute! Rezultatele zilei de la Monte Carlo

djokovic monte carlo

VIDEO Djokovic și Nadal vor reeditarea finalei! Rezultatele de luni de la Monte Carlo

nadal djokovic monte carlo

VIDEO Novak Djokovic a fost felicitat de Rafael Nadal după victoria de la Miami

Ce au răspuns Djokovic și Nadal la întrebarea: "Te bucuri de existenţa celuilalt?"

djokovic nadal

Djokovic își laudă rivalul din finala de la Miami : "Nadal îl poate depăși pe Federer la titluri de Grand Slam"

Djokovic și Nadal își dispută finala la Miami, după ce adversarii lor din semifinale s-au retras