42 rezultate pentru eticheta

optimi ucl

Știm toate echipele din ”sferturile” Champions League: când are loc tragerea la sorți pentru stabilirea meciurilor

Exclusiv Concluziile din România, după Real Madrid - Leipzig: ”Nu a fost în cea mai bună seară” / ”Intră în jocul ăsta lent”

Video Real Madrid - RB Leipzig 1-1. Calificare cu emoții pentru ”Galactici” în ”sferturile” UCL. Olmo a nimerit bara în prelungiri

Video Lazio - Bayern Munchen 1-0. Ciro Immobile a decis duelul de pe Olimpico

UEFA Champions League 2023/2024 - Lazio vs Bayern Munich

Video Copenhaga - Man. City 1-3. Victorie clară pentru echipa lui Pep Guardiola

Copenhagen, Denmark, 13th February 2024. Bernardo Silva (L) of Manchester City celebrates with Erling Haaland after scor

Ce echipă nu vrea Xavi să întâlnească în optimile UCL. Răspunsul său a stârnit hohote de râs

profimedia-0824622009

Video E pentru prima oară în 2023. Chelsea ”a spart gheața” la meciul cu Borussia Dortmund

Singura veste bună pentru Liverpool după 2-5 cu Real Madrid în Champions League

Liverpool v Chelsea - Premier League - Anfield

Banii nu aduc fericirea! Echipele din Premier League, fără victorie în optimile Champions League

Premier League

”Nu suntem capabili să facem asta”. Reacția lui Pep Guardiola după remiza cu Leipzig din Champions League

RB Leipzig v Manchester City, UEFA Champions League, Round of 16, First Leg, Football, Red Bull Arena, Leipzig, UK - 22 Feb 2023

”Are 103 kg de purtat pe umeri”. Din postura de rezervă, Lukaku a fost decisiv pentru Inter, în meciul cu FC Porto

Inter vs Porto - UEFA Champions League, Milan, Italy - 22 Feb 2023

Pierderile lui Real Madrid după victoria spectaculoasă cu Liverpool din Champions League

Liverpool v Real Madrid, UEFA Champions League, Round of 16, First Leg, Football, Anfield, Liverpool, UK - 21 Feb 2023

Video Exclusiv Schema de la golul trei înscris de Real Madrid, material didactic pentru români: ”Sper să reușesc să înscriu și eu așa”

Video Exclusiv Fundașul lui Liverpool ar fi fost dat afară a doua zi dacă ar fi jucat în Liga 1: ”Îl făceau praf”

Video Eintracht Frankfurt - Napoli 0-2. Italienii, la un pas de ”sferturile” Champions League

"Eintracht Frankfurt v SSC Napoli", UEFA Champions League Round of 16 Leg One - 21 Feb 2023

Absențe importante pentru Manchester City înaintea meciului cu Leipzig din Champions League

Florentino Perez nu mai ajunge la meciul cu Liverpool din Champions League. Ce se va întâmpla înaintea partidei de pe Anfield

Toni Kroos poate rata meciul lui Real Madrid cu Liverpool, din Champions League

Video Borussia Dortmund - Chelsea 1-0. Meci "electrizant", cu un gol superb al lui Adeyemi și ocazii uriașe

Borussia Dortmund v Chelsea FC: Round of 16 Leg One - UEFA Champions League

Ciprian Tătărușanu, lăudat de Adrian Mutu după meciul AC Milan - Tottenham 1-0

Christophe Galtier nu caută scuze după înfrângerea cu Bayern: ”O echipă care ne-a lipsit de minge”

Paris Saint-Germain - Bayern Munich

Optimile Champions League: Liverpool - Real Madrid și PSG - Bayern Munchen. Programul complet

profimedia-0716587943

Cinci echipe au obținut deja ”biletele” pentru optimile UCL! În două grupe, oricare dintre cele 4 formații se poate califica

calificate-ucl

Video Ajax - Benfica 0-1. Lusitanii sunt în sferturile Champions League, după ce "lăncierii" au ratat pe bandă rulantă

2021/2022

Video Atletico Madrid - Manchester United 1-1. ”Diavolii” au egalat în finalul meciului, prin Anthony Elanga

Atletico Madrid v Manchester United: Round Of Sixteen Leg One - UEFA Champions League

Atletico Madrid ”tremură” înaintea revederii cu Cristiano Ronaldo! Lusitanul are cifre colosale în duelurile cu spaniolii

cr7

Video Salzburg - Bayern Munchen 1-1. Gazdele puteau produce surpriza din turul optimilor. Au condus până în minutul 90

profimedia-0663096216

Video Sporting - Manchester City 0-5 | Guardiola și elevii săi au rezolvat calificarea încă din tur

Sporting Lisbon v Manchester City - UEFA Champions League - Round of 16 - 1st Leg - Jose Alvalade Stadium

Video PSG-Real Madrid 1-0. Spectacol pe Parc des Princes! Mbappe spală rușinea penalty-ului ratat de Messi

Soccer Cl 1/8 Final Psg Vs Real Madrid, Paris, France - 15 Feb 2022

Kun Aguero, extrem de nervos la finalul meciului Manchester City - Monchengladbach. Ce le-a reproșat coechipierilor

sergio-aguero

Video UCL, optimi | Porto - Juventus 2-1. Sevilla - Dortmund 2-3. Barcelona - PSG 1-4 și Leipzig - Liverpool 0-2. Toate golurile

colaj ucl

FCSB a mai primit o veste proastă. Anunțul făcut de Toni Petrea după eșecul cu Hermannstadt

Toni Petrea, antrenorul principal de la FCSB / Foto: Sport Pictures

Exclusiv UEFA a sunat la Bucureşti şi a aflat când e FCSB-Chindia. Atletico-Chelsea, între Arena Naţională şi A. Le Coq Arena

Arena Națională, cel mai mare stadion al României / Foto: Getty Images

Liverpool, blocată cu 2 săptămâni înainte de meciul cu Leipzig. Guvernul german a impus noi restricții

Liverpool v Leeds United - Premier League

Video&Foto Ramos şi Vazquez "goniţi" de pe gazon de aspersoarele pornite în timp ce ei făceau poze

ramos si lucas

Real Madrid - Paris St. Germain şi Chelsea - Barcelona, în optimile de finală ale Ligii Campionilor

tragere ucl

Video Se ştiu toate sfertfinalistele din Ligă. Bayern - Juve 4-2 (după prelungiri). Barcelona - Arsenal 3-1

collage champions

Favoritele s-au impus în partidele din turul optimilor Ligii. Rezultate și rezumate VIDEO

collage liga-1

PSG - Chelsea şi Benfica - Zenit, primele meciuri din optimile Ligii Campionilor. Programul complet

optimi ucl

Tragerea la sorţi a optimilor UCL: AS Roma-Real Madrid, Arsenal-Barça, Juve-Bayern