359 rezultate pentru eticheta

otelul

VIDEO I-a dat gol Stelei în acest sezon, acum e dorit în Ghencea. Prima ţintă a lui Reghe: un vârf de 18 ani

tudorie

Probleme la Oțelul. Astafei și Sârghi și-au depus memorii

astafei

Dorinel Munteanu îi face praf pe Râpă și Neagu: ”I-am antrenat, nu au valoare de Steaua”

cornel rapa

Petrolul - Oțelul 2-0. Mutu a fost titular și Zicu rezervă. Au marcat Teixeira și Tamuz!

teixeira petrolul gol

VIDEO Narcis Răducan: "Băieții au cântat în vestiar, de mult nu mai auzisem aceste sunete"

captura narcis

Oțelul - Benfica Luanda 2-1. Primul gol al lui Florin Lovin!

Lovin

Florin Lovin a semnat pe un an și jumătate cu Oțelul Galați

ovidiu petre lovin lyon

Henrique, trimis înapoi la Roma după ce nu i s-a permis accesul în România

enrique otelul

VIDEO Lienen, alt eșec în minutul 92: "Părea imposibil să pierdem!" Ce zice de gol

ewald lienen otelul pierde

VIDEO Emerich Ienei a pus diagnosticul Stelei: "Se vede uzura fizică și mentală"

ienei steaua

VIDEO Puștiul care a dat gol campioanei: "Mă bucur că am încurcat-o pe Steaua"

decl Tudorie

De cinci meciuri Steaua n-a mai câștigat, dar în Cupă întâlnește Oțelul, cu cea mai slabă defensivă din Liga 1

steaua otelul aparare

Abonații Stelei intră gratis joi, la meciul de Cupă cu Oțelul

cupa steaua abonati

VIDEO Autogolul sezonului l-a marcat Bejan! Execuție ilară la ultima reușită a Oțelului

captura bejan

Program infernal. Steaua are șapte meciuri în decembrie, dintre care două “duble“ cu Astra și Oțelul

gardos steaua

Steaua va întâlni Oțelul de două ori în patru zile. Programul “sferturilor“ Cupei

steaua-otelul-poze

ACS Poli - Oțelul Galați 1-0 Gol marcat de Szekely la ultima fază a meciului

szekely otelul

Lienen: "Sunt bucuros că sunt la Oţelul! Muncind mult, putem face performanţă"

ewald lienen

Nicolae Manea: "A fost un meci frumos de Cupă, dar stricat de arbitru!"

manea

VIDEO Au prins aripi. Viorel Dinu: ”Mergem să batem și la Piatra-Neamț”

captura dinu

VIDEO Badea, după demitere: ”Vă asigur că Badea e un antrenor foarte bun”

captura badea

VIDEO Fanii Oțelului sunt la capătul răbdării. Jucătorii, băgați în ședință pe teren

jucatori otelul certati de suporteri

VIDEO Markovic, eroul de sâmbătă al medieșenilor: "Jucăm ca să ne respectăm pe noi"

markovic

VIDEO Dulca: "Sunt mulțumit cu punctul de la Galați, mai ales că nu pierdem de 9 meciuri"

captura dulca-1

VIDEO CFR a reușit scorul campionatului în Liga 1 și a „sărit” 5 locuri în clasament

cfr goluri sapte

VIDEO Oțelul acuză dur arbitrajul cu Dinamo: "A fost viciere de rezultat"

ionut badea

VIDEO Reghecampf a explicat de ce nu l-a inclus în lot pe Neagu: ”Trebuie să învețe multe lucruri noi”

2neagu1

Oțelul a părăsit Galațiul! Planul Primăriei implică dispariția fostei campioane

stadion dunarea galati

“Gălățenii“ nu se simt bine la Steaua. Va reuși Neagu să se impună?

neagu steaua

VIDEO Marquinhos e Mr. Penalty! Brazilianul a adus 3 victorii pentru Oțelul din 3 lovituri de la 11 metri!

marquinhos

Exclus din lotul Oțelului de o lună, Grahovac i-a atacat pe Badea și Narcis Răducan!

Grahovac.Otelul

Contra, după victoria cu Oțelul: "Am suferit din cauza căldurii, aproape ne-am sufocat"

contra galati

VIDEO Portarul Petrolului, Pecanha, a greșit grav la golul Oțelului

Pecanha

VIDEO Matulevicius a fost fair-play: a recunoscut că nu el a marcat golul victoriei

golul lui matulevicius

VIDEO Oțelul - "U" Cluj 2-1. Gălățenii au revenit după ce erau conduși în minutul 2!

captura gol otelu

LIVE VIDEO & TEXT Oțelul - U Cluj, ÎN DIRECT la Digi Sport 1, ora 19:00. Gălățenii, cu gândul doar la revanșă

otelul u cluj

VIDEO Corona - Oțelul 0-1. Ionuț Badea a debutat cu o victorie pe banca gălățenilor. Gazdele au terminat în 9

captura otelu

VIDEO Oțelul nu-și face probleme cu insolvența! Gălățenii au ca obiectiv Top 7

otelul.munte

Steaua vrea doi jucători de la Oțelul. Prețul gălățenilor este însă prea mare

neagu-steaua

Oțelul a intrat în insolvență! Tribunalul a admis cererea acționarilor clubului gălățean

otelul insolventa

VIDEO Oțelul a cerut în regim de urgență insolvența! Stan: "Nu termină campionatul"