27 rezultate pentru eticheta

petrolul astra

Video Exclusiv FCSB l-a pierdut pe George Merloi, remarcatul de la Astra, din cauza condițiilor de antrenament! Calitatea ”fantastică” a mijlocașului

George Merloi, după golul marcat în Petrolul - Astra / Foto: Sport Pictures

Viorel Moldovan, dezamăgit de eliminarea Petrolului din Cupă: ”Am făcut 3 cadouri!” Ce spune de șansele Astrei la trofeu

FOTBAL:ACSM CEAHLAUL PIATRA NEAMT-FC PETROLUL PLOIESTI, CUPA ROMANIEI (28.11.2020)

Moldovan a prefațat meciul cu Astra din Cupă! Ce le-a transmis jucătorilor de la Petrolul

viorel moldovan

Petrolul a picat în sferturile Cupei României aşa cum şi-a dorit Viorel Moldovan

moldogol

”Nu știu unde s-o fi tuns, că am și eu niște blugi de tăiat!” Budescu, ținta glumelor: cum a apărut pe teren

FOTBAL:PETROLUL PLOIESTI-ASTRA GIURGIU, AMICAL (11.06.2020)

VIDEO Silviu Lung a parat un penalty la Ploiești, dar Găman a fost umplut de sânge în timp ce încerca să degajeze

petrolul astra gaman

VIDEO Petrolul - Astra 0-1. Gazdele au ratat două lovituri de la 11 metri. Alb-negrii rămân pe locul 1

captura-penalty-1

VIDEO Petrolul Ploiești - Astra Giurgiu 1-2. Debut cu dreptul pentru Șumudică

captura astra bucuri

Rezultatele obținute de adversarele noastre din UEL

plzen petrolul

VIDEO Mutu explică eșecul cu Astra: "Repriza a doua a fost nereușită și asta ne-a costat"

suparare Petrolul

Mutu: "Dacă nu veneam în țară, mă retrăgeam!" Ce jucători admiră din Liga 1

adrian mutu astra

Finala Cupei României se va disputa pe 23 mai, cu o săptămână mai devreme decât fusese programată

cupa romaniei

Petrolul vinde bilete pentru Astra și Dinamo. 12 lei, cel mai ieftin tichet

VIDEO Steaua e singura gazdă care a câștigat în etapa a 23-a. 5 victorii ale oaspeților

gardos steaua medias

Hațegan a cerut ajutor: "Ce a fost? Eu n-am văzut!" VIDEO Cea mai controversată fază de la Petrolul - Astra

hentz hategan desus

VIDEO Mutu, la cel mai bun meci de la revenirea în Liga 1

Mutu Petrolul

Astra n-a mai câștigat cu Petrolul de aproape șase ani

Petrolul Astra

VIDEO Petrolul - Astra 1-1. Hoban a egalat pentru gazde în minutul 90+2

VIDEO Lucescu jr. așteaptă 15.000 de oameni la debut: "Atmosfera e specială!"

captura razvan lucescu

Tamuz a fost adversarul lui Răzvan: "I-am dat gol, acum o să dau goluri pentru el!"