1333 rezultate pentru eticheta

petrolul

Steaua a marcat primul gol după aproape 300 de minute, dar rămâne fără victorie în ultimele 3 meciuri

chipciu gol

Petrolul - Steaua 1-1. Steaua a evitat a doua înfrângere în ultimele trei meciuri în minutele de prelungire

chipciu-2

SONDAJ Duckadam îl sfătuieşte pe Gâlcă să joace cu Rusescu şi Ţucudean titulari. Sunteţi de acord?

rusescu

VIDEO Grozavu: ”N-au avut niciun corner și niciun șut la poartă în afară de penalty”

captura grozavu

VIDEO Pasă la portar! În minutul 90+4 cu Petrolul, Botoșani a ratat penalty. SONDAJ: Trebuia repetat?

captura penalty vasvari

VIDEO Tchite, sfătuit de Fatai să aleagă Petrolul. Rednic: ”E greu să lucrezi cu el!”

Mohamed Tchite

FOTO Tchite a semnat cu Petrolul. "Sunt nerăbdător să joc în faţa fanilor! Sunt sigur că o să-i fac fericiţi"

tchite

Rednic, uşurat. Primeşte întăriri înainte de meciul cu Botoşani: Satli şi Vasilache

petrolul-3

VIDEO Brașovenii, dezamăgiți: ”Nu am jucat foarte bine, puteam mai mult”

captura antrenor brasov

VIDEO Petrolul - FC Braşov 1-0. Teixeira a dat singurul gol

captura teixeira

Dat afară de Rapid, bun la Petrolul. ”Este o onoare că fac parte din haita lupilor”

alex coman petrolul

Petrolul s-a înţeles cu un fost jucător al Rapidului. Alexandru Coman semnează!

371463 371463 alexandru coman

"Jucătorii de valoare cer să plece!" Lista celor 8 fotbaliști care pot părăsi Petrolul

petrolul ploiesti jucatori

Insolvența agită apele la Petrolul: Jucătorii lui Rednic au boicotat amicalul cu Terek Grozny, de mâine

petrolul probleme

Ciprian Vasilache e în probe la Petrolul. Fostul rapidist are o săptămână la dispoziție să-l convingă pe Rednic

vasilache petrolul

6 cluburi din Liga 1 au interzis în cupele europene! 4 campioane în insolvență! Cine ne reprezintă?

cfr cl

VIDEO Petrolul s-a întors din primul cantonament, dar problemele nu au dispărut

petrolul-1

EXCLUSIV Mircea Sandu s-a apucat de transferuri. A propus un atacant Stelei, campioana l-a refuzat

captura mircea-sandu

Un nou eşec pentru Petrolul, 0-1 cu polonezii de la Podbeskidzie

teixeira petrolul

VIDEO Se gândesc la titlu: “Nu vrem un campionat unde Steaua să câștige cu multe puncte avans”

petrolul-tyitlu

Petrolul face primul transfer al iernii: un olandez care a trecut pe la Ludogorets

Jeroen-Lumu-Ludogorets

Primele impresii ale "lupilor galbeni" sub comanda lui Mircea Rednic

jucatori petrolul

Gerson, șanse infime să mai continue la Petrolul. Președintele de la Lechia Gdansk confirmă negocierile

gerson

Teixeira, tot mai aproape de Steaua. Scenariul transferului portughezului în Ghencea

teixeira-2

Editorial Dan Filoti: "De ce cred eu în Tamaş..."

tamas stema

VIDEO Petrolul a plecat în Antalya, dar fără Priso! Rednic: "Sunt sigur că vor mai pleca jucători"

captura rednic plecare petrolu

VIDEO&FOTO 1.500 de fani la antrenament! Mircea Rednic a fost prezentat la Petrolul și a anunțat obiectivele echipei

fani petrolul 3

OFICIAL Mircea Rednic este noul antrenor al Petrolului! "Îi urăm mult succes!"

rednic petrolul

OFICIAL Mulţescu nu mai este antrenorul Petrolului. „Nu cred că mai antrenez în Liga 1 în așa condiții”

multescu

Alcenat poate părăsi Petrolul. Fundașul e dorit în Spania, Turcia și Portugalia

jean sony alcenat

Steaua vrea un nou "magician", în locul lui Sânmărtean. Are 34 de ani şi va fi adus cu o condiţie

sanmartean teixeira

EXCLUSIV Piţurcă a rămas în România! Răchită nu a mai acceptat să fie în stafful său

rachita piturca

Petrolul, vânat de creditori pentru neachitarea turneului din Antalya. Suporterii se tem de faliment

petrolul 3

VIDEO EXCLUSIV Mulțescu e antrenorul Petrolului: “N-am semnat rezilierea!”

multescu

Nu doar Steaua are valori. Cum arată "11"-le ideal al jucătorilor liberi din Liga 1, fără 'piesele' liderului

kehinde fatai u cluj paraskevas

Trei acţionari de la Petrolul au fost trimiși în judecată

capra petrolul

Juan Albin şi-a găsit echipă în Mexic, după despărţirea de Petrolul. Şi Toto Tamuz este pe picior de plecare

albin

VIDEO Contra vrea jucători de la Petrolul: "Mă interesează oricine, mai ales dacă sunt liberi de contract"

contra-3

Amenzi pentru Dinamo, Petrolul și Rapid, în urma incidentelor în care au fost implicați suporterii

fani petrolul

VIDEO Probleme mari la Petrolul. Șase dintre vedetele prahovenilor pot pleca

petrolul-1

VIDEO Petrolul - Chiajna 2-2. Ambele echipe au condus, dar au scos un egal ineficient

VIDEO Gigi Mulţescu, după 0-0 cu Dinamo: "Şi Messi mai ratează, dar el nu joacă pe noroi. Terenul a fost moale"

petrolul

VIDEO Dinamo-Petrolul 0-0. Prahovenii au avut o bară și cele mai mari ocazii. Portarul Marc a fost providențial!

marc dinamo petrolul meci

VIDEO EXCLUSIV Lazăr îi răspunde lui Mulţescu: "Am jucat doar două meciuri ca titular sub comanda sa"

exclusiv vali lazar

Lovitură pentru Petrolul! Finanțatorul Dan Capră și Marius Bucuroiu, reţinuţi pentru 30 de zile!