1333 rezultate pentru eticheta

petrolul

Video CS Mioveni - FC Argeș 0-1. Gol fabulos marcat în prelungiri! Programul și rezultatele etapei a 11-a din Liga 2

fc arges gol la mioveni

Video "U" Cluj - Daco-Getica 1-1. Primele puncte pierdute acasă de "Șepcile Roșii". Rezultatele etapei a 10-a din Liga 2

DacoGetica egalare Cluj

Grozavu, ca şi demis de la Petrolul după eşecul la scor de la Piteşti. Pe cine vor ploieştenii în locul său

Leo Grozavu

Exclusiv Leo Grozavu, pe făraș la Petrolul, după 0-3 cu FC Argeș. Înlocuitorul surpriză vine din Liga 1

leo grozavu

Video U Cluj - Petrolul 3-2. Două goluri marcate în prelungiri. Rezultatele etapei a 8-a din Liga 2 și clasamentul

U Cluj

Video S-au bucurat de-au zburat ochelarii :) Faza zilei oferită în meciul Petrolul - Chindia

sar ochelarii grozav plamada

Video U Cluj - Aerostar Bacău 3-2. Takacs, gol de generic! Rezultatele etapei din Liga 2 și clasamentul

U Cluj

Video Fază amuzantă cu tabela de marcaj, în Liga 2, la meciul Energeticianul - Petrolul. Ce s-a întâmplat

tabela scor energeticianul

CEx al FRF a decis: Cum se va numi ACS Petrolul 52 Ploieşti

petrolul

Video Metaloglobus - Petrolul 1-0. Primul eșec pentru petroliști! Programul și rezultatele etapei a 4-a din Liga 2

Metaloglobus gol cu Petrolul

Video "U" Cluj - Energeticianul 3-0. "Sepcile roșii", la trei puncte de liderul Ligii 2. Rezultatele etapei a 3-a și clasamentul

Gavra gol la Cluj

OFICIAL: Tamuz a revenit la Petrolul: "Nu şi-a spus ultimul cuvânt"

tamuz petrolul

Revenire spectaculoasă în România! Toto Tamuz a semnat în această seară

tamuz

Video ASU Poli - Chindia, 0-1, în ultimul meci al primei etape din Liga 2. Rezultatele complete

Chindia gol Timisoara

Video Petrolul, principala favorită la promovare. Drumul ploieştenilor spre Liga 1 începe la Digi Sport

FOTBAL:PETROLUL PLOIESTI-RAPID BUCURESTI, AMICAL (28.07.2018)

Video Exclusiv A scris istorie la Petrolul, dar nu știa imnul. Reacția pe care a avut-o când l-a ascultat în premieră

Boc

Țintarul celui mai tare sezon din Liga 2. Etapele și programul sezonului 2018-2019

Componenţa Ligii a II-a în noul sezon. FRF a anunţat când va stabili ţintarul

Călăraşi Chindia

Petrolul a împrumutat doi fotbalişti de la Viitorul

achizitii petrolul

Petrolul a evitat o nouă tragedie în fotbal. S-a despărţit de un fotbalist cu probleme medicale

sobrinho petrolul

Video Un fost jucător al Stelei a vorbit despre Constantin Budescu: "Îmi venea să-l iau la bătaie"

Constantin Budescu

Cristian Danci este ultimul transfer al Petrolului. Încă un adversar pentru cantonamentul din Slovenia

Danci Petrolul

Petrolul a transferat primul străin de la reînfiinţarea clubului, din 2016

Petrolul a realizat al treilea transfer al verii

Ghinga Petrolul

Petrolul s-a reunit pentru a treia promovare consecutivă. Noutăţile din lotul ploieştenilor

reunire Petrolul

Video Petrolul şi-a prezentat antrenorul cu care vrea să revină în Liga 1

FOTBAL:CONFERINTA PRESA FC PETROLUL PLOIESTI (19.06.2018)

Exclusiv Grozavu e noul antrenor al Petrolului! Prahovenii țintesc revenirea în Liga 1 cu tehnicianul care a dus Botoșaniul în Europa

leo grozavu

Farul a ajuns şi ea în Liga 2. Tabloul promovatelor din Liga 3

promovare farul

Video Petrolul a avut un parcurs de invidiat în Liga 3, acum ia cu asalt Liga 2

Petrolul promovare trofeu

Video Petroliştii au sărbătorit a doua promovare consecutivă cu o nouă coregrafie impresionantă

coregrafie Petrolul

O nouă coregrafie de excepţie pregătită de fanii Petrolului la sărbătoarea promovării în Liga 2

FOTBAL:PETROLUL-DENTAS TARTARESTI,

Video&Foto Petrolul a promovat! Fiesta s-a declanșat la Ploiești cu două etape înainte de finalul sezonului

Promovare Petrolul 10

Încă o victorie categorică a Petrolului. Ploieştenii pot promova în Liga 2 săptămâna viitoare, la Digi Sport

FOTBAL:ATLETIC BRADU - PETROLUL PLOIESTI, LIGA 3 (4.05.2018)

Petrolul - Voința Turnu Măgurele 1-3. Prima înfrângere a "lupilor" în acest sezon

petrolul vointa

Video Petrolul a mai făcut un pas important spre promovare. Victorie la scor pe terenul Alexandriei

petrolul bucurie

Victorie lejeră pentru Petrolul, în Liga 3

Petrolul victorie Liga 3

Petrolul, salvată de un fost dinamovist! Victorie cu emoții în fața lui CS Tunari

gol petrolul

Imagini inedite! Ţiti Dumitriu a dat la lopată pe "Ilie Oană"

Dumitru Dumitriu

Contra a primit tricoul echipei cu care a cucerit primul trofeu ca antrenor

Contra Petrolul 2

Exclusiv "Magiun" Barbu: "Are impresia că la Petrolul au fost doar doi antrenori, Răchită Valeriu şi Valeriu Răchită"

marin barbu si valeriu rachita

Foto Pustai, îndepărtat de la Gaz Metan? Anunțat făcut joi în presa din Italia! Cine este italianul care îi poate lua locul

pustai

Exclusiv Pițurcă se înclină: ”Craiova e patria fotbalului. Așa trebuie să se întâmple cu Rapid, Steaua și Petrolul”

craiova-3

Petrolul a anunţat primele două transferuri ale iernii

carjan petrolul

Foto OFICIAL: Petrolul și-a prezentat noul antrenor! Prima reacție a tehnicianului

Petrolul antrenor

Video Petrolul - Astra II 0-0. Măldărășanu, criticat de ploieșteni. ”Nu o să-mi dau niciodată pantalonii jos”. Ocazii uriaşe pe final

petrolul astra

Foto ”Vă pasă mai mult de graţierea celor din închisoare, pe când raportul #Colectiv este uitat prin sertare”. Ce s-a întâmplat la Ploieşti

colectiv

Mai tare decât Maradona! Vintilă a împins mingea în poartă cu mâna și a egalat pentru Petrolul, în prelungiri

collage vintila maradona

Scandal înaintea unui meci al Petrolului! Teren inundat în mod voit și alte șicane ale celor de la Voința Turnu Măgurele

teren vointa saelele

Exclusiv Răchită acuză că sponsorul Petrolului "a trimis un telefon pe două picioare la bancă, să facă schimbare"

petrolul-2

Video Petrolul - AFCM Alexandria 1-1. Ploieștenii au ratat ocazia de a urca pe prima poziție

petrolul1

Video Petrolul s-a impus cu mari emoții (3-2), într-un meci în care Flacăra a avut trei eliminați și în care a avut 1-0 până în minutul 80!