19 rezultate pentru eticheta

pierluigi collina

Reacția legendarului Pierluigi Collina după ce Umut Meler a fost bătut de președintele lui Ankaragucu. Cum l-a numit pe arbitru

profimedia-0828656129

FIFA ar putea implementa "regula milei" după Liverpool - Manchester United 7-0! Anunțul forului intercontinental

Liverpool v Manchester United, Premier League, Football, Anfield, Liverpool, UK - 05 Mar 2023

”V-ați certat cu Pierluigi Collina?” Istvan Kovacs a răspuns fără să stea pe gânduri

istvan-kovcas

Pierluigi Collina, noi explicații despre minutele de prelungire de la Mondial: ”Este ca la concerte”

Match "Allemagne Japon" (12) lors de la Coupe du Monde 2022 au Qatar (FIFA World Cup Qatar 2022) au stade Khalifa International à Doha au Qatar

S-a mai jucat un meci! Câte minute de prelungire au fost acordate în total la Cupa Mondială și motivul situației

England v IR Iran: Group B - FIFA World Cup Qatar 2022

FIFA vrea să revoluționeze offside-ul la Cupa Mondială din Qatar 2022. Pierluigi Collina a făcut public anunțul

Oxford United v Swindon Town, EFL Sky Bet League One, Football, The Kassam Stadium, Oxford, UK - 28 Nov 2020

Cel mai bun arbitru din istoria fotbalului este unul pe care Adrian Ilie nu-l va uita vreodată

The Best FIFA Football Awards - Green Carpet Arrivals

Absolut nimeni nu se aștepta la așa ceva! Collina și-a dat demisia de la UEFA

Ce mai pregătește FIFA, după ce a revoluționat fotbalul la Mondial cu arbitrajul video

France v Australia: Group C - 2018 FIFA World Cup Russia

Sistemul VAR, folosit de 335 de ori la CM. Câte decizii au fost schimbate cu ajutorul arbitrajului video

Senegal v Colombia: Group H - 2018 FIFA World Cup Russia

Andrea Agnelli a înnebunit de furie. "Un om decide cine câştigă trofeele!" Collina, atacat dur de preşedintele lui Juve

Andrea Agnelli, preşedintele lui Juventus

Arbitrul meciului Barcelona - PSG, în colimatorul UEFA. Decizia luată de Pierluigi Collina

arbitru barcelona

Video Exclusiv Patru reguli noi la Euro! Ce se va întâmpla dacă un fotbalist se opreşte când bate penalty

collina

Video Exclusiv Alibec a aflat de la Pierluigi Collina ce are de făcut pentru a putea juca la Euro 2016

alibec mana bandajata

Collina, pus la zid chiar de italieni, după arbitrajele slabe din "sferturile" UCL

torres-1

Henț, offside, penalty. Collina propune schimbări revoluționare: "Realitatea de pe teren este alta"