Raţ a vorbit despre cazul lui Zozulya: "Între a-ţi susţine ţara şi a fi nazist este o mare diferenţă"

Foto Colegii i-au sărit în ajutor, după ce fanii i-au blocat transferul. "Aici nu e loc pentru nazişti!"

conferinta betis

Antrenorul aflat în conflict cu Răzvan Raţ a fost demis de la Rayo Vallecano

sandoval

Raţ acuză nefolosirea sa la Rayo, într-un meci în care era urmărit de Daum: "Coincidenţă ciudată"

rat rayo

Video Rayo Vallecano - Gimnastic Tarragona 1-1 (4-5 d.l.d.). Echipa lui Raț, eliminată din Cupa Spaniei

captura gimnastic

Exclusiv Răzvan Raţ, spre Espanyol. Fundaşul român nu va mai continua la Rayo

rat-1

Paco Jemez, noul favorit pentru a-l înlocui pe Gâlcă la Espanyol. Tehnicianul va veni cu trei jucători de la Rayo

paco

Raț nu vrea să rămână la Rayo: ”Cu siguranță nu voi juca în liga a doua”

rat rayo

Video Final de sezon în Spania! Două echipe madrilene retrogradează! Getafe, după 12 ani, în Segunda

rayo get

Accidentarea lui Ronaldo nu este gravă. Rezultatele testelor făcute de starul lui Real Madrid

accidentare ronaldo

Raț s-a antrenat pentru prima dată alături de coechipieri, după operația la umăr

razvan rat

Video Rayo - Barcelona 1-5. Catalanii au depășit recordul Realului: 35 de partide la rând fără eșec

bucurie barcelona

VIDEO Rayo - Celta 3-0. Gazdele au pus capăt seriei de 10 meciuri fără victorie

bucurie rayo

VIDEO Valencia - Rayo 2-2. Ambele echipe au rămas fără victorie din noiembrie

alcacer

VIDEO Negredo a marcat golul începutului de an, în Europa. Execuţie de la distanţă

capt Negredo

VIDEO Atletico Madrid - Rayo Vallecano 3-0. Gazdele, în sferturile Cupei Spaniei

atleti

Rayo Vallecano îi caută înlocuitor lui Răzvan Raț. Românul, talismanul echipei

rat vall

VIDEO BBC a marcat de nouă ori cu Rayo, dar MSN are în continuare mai multe goluri

bbc real

VIDEO Real - Rayo 10-2! Oaspeții au revenit și au condus cu 2-1, dar din minutul 28 au rămas în 9

ronaldo 2

VIDEO Getafe - Rayo Vallecano 1-1. Prima remiză din istoria întâlnirilor directe

rayo-1

Rayo e primul club din Spania care și-a înființat propria echipă în Statele Unite

rayo oklahoma

VIDEO Rayo - Granada 2-1. Raț a fost integralist. Gazdele, 70 de minute în inferioritate numerică

rayo

VIDEO Eibar - Rayo Vallecano 1-0. Gazdele au urcat pe loc de Europa League. Raţ a fost integralist

eibar

VIDEO Barcelona - Rayo 5-2. Neymar, 4 goluri și un assist. Raț a fost integralist la oaspeți

razvan rat neymar

Surpriză! Guardiola nu este favoritul spaniolilor pentru a-i urma lui Del Bosque la naţională

Paco Jemez

VIDEO Ratare uriaşă în Spania. A vrut să-l lase pe Joaquin să înscrie şi a irosit ocazia de a face "dubla"

razvan rat

Primul chinez din istoria La Liga! Rayo Vallecano, obligată să transfere un mijlocaș de la Beijing Guoan

zhang

Porto continuă să transfere din Spania și i-a găsit deja înlocuitor lui Jackson Martinez

alerto bueno

VIDEO Rayo Vallecano - Almeria 2-0. Gazdele au marcat golul 700 în La Liga

Ancelotti, în gardă: "Mai sunt multe meciuri, trebuie să fac o rotaţie între jucători"

ance

Ancelotti dezvăluie tactica de rezervă de la Real Madrid: "Isco sau James pot juca în locul lui Bale"

bale isco

VIDEO Barcelona - Rayo 6-1. Catalanii au revenit pe locul 1 după 16 etape. Doi eliminați!

suarez gol rayo

VIDEO Tono, cel mai tare reflex al etapei din Spania! A salvat un gol ca și făcut

tono rayo

La Liga, cel mai încrâncenat campionat din Europa. În Spania s-au acordat cele mai multe galbene

galben

Contra pregătește meciul cu Rayo Vallecano, de duminică. Getafe n-a mai început anul cu victorie de 5 ani

cosmin contra fer

VIDEO Rayo Vallecano - Valencia 1-2. Victorie decisă de un puști de 20 de ani

valencia-1

VIDEO Mai mult decât un club de fotbal. Rayo a salvat o bătrână evacuată din locuință

dona carmen

VIDEO Cristiano Ronaldo, 18 goluri și 5 assist-uri în 10 meciuri în La Liga! Recordul lui Messi e în pericol

cristian ronald

VIDEO Bale a revenit cu gol la Real, după ce nu mai marcase din luna septembrie!

bale kroos

Un fotbalist guineean al lui Rayo a revenit de urgență din Africa, la cererea clubului, de teama Ebola

lass bangoura

VIDEO Rayo - Barcelona 0-2. Messi și Neymar au înscris într-un minut! Record de meciuri fără gol primit

gol messi

VIDEO Raţ a împlinit 33 de ani: "Am oferta de la Rayo pe masă, dar mai sunt în discuţii şi cu alte cluburi"

captura conferinta rat

Rayo negociază prelungirea contractului lui Raţ

razvan rat

VIDEO Marica e lăudat de presa din Spania: "Ciprian o salvează pe Getafe"

marica

VIDEO Rayo, echipa lui Raț, a marcat după 29 de pase consecutive, record în acest sezon în Spania