186 rezultate pentru eticheta

rayo vallecano

Nota primită de Andrei Rațiu, după ce a evoluat 81 de minute pentru Rayo Vallecano în duelul cu Celta Vigo

2023-24

Exclusiv Ce se întâmplă cu Rațiu?! Stoichiță știe că nu e loc de sentimente

Israel v Romania: Group I - UEFA EURO 2024 European Qualifiers

Cum a ironizat Vinicius un arbitru în finalul partidei Rayo Vallecano - Real Madrid

ESP: Rayo Vallecano - Real Madrid . La Liga EA Sports. Date 25

Video Rayo Vallecano - Real Madrid 1-1. ”Galacticii” au remizat, din nou, cu echipa lui Andrei Rațiu

rayo-real captura gol joselu

Suporterii, la 4:00 dimineața la coadă pentru bilete la jocul cu Real. Singura echipă care vinde doar la case

11

Cum a fost numit Andrei Rațiu de spanioli înainte de partida cu Real Madrid din La Liga

Real Madrid v Rayo Vallecano - La Liga EA Sports

Oficial Andrei Rațiu are un nou antrenor la Rayo Vallecano

Vestea excelentă primită de Andrei Rațiu din Spania! Șansa ”de aur” a românului

Rayo Vallecano v Valencia CF - LaLiga EA Sports

Ce notă a primit Andrei Rațiu pentru cele 63 de minute jucate împotriva lui Atletico

Atletico de Madrid v Rayo Vallecano - LaLiga EA Sports - 31 Jan 2024

Video Atletico Madrid - Rayo Vallecano 2-1. Horațiu Moldovan a rămas pe bancă, Andrei Rațiu a fost titular

ESP: Atletico de Madrid v Rayo Vallecano. La Liga EA Sports. Date 20

Au preferat pe altcineva! Andrei Rațiu a ratat încă un transfer

Valencia v Villarreal - UEFA Europa League Quarter Final : Second Leg

Marca a anunțat ce se va întâmpla cu Andrei Rațiu. Echipa favorită să îl transfere

FOTBAL:ISRAEL-ROMANIA, PRELIMINARIILE C.E 2024 (18.11.2023)

Andrei Rațiu a ratat transferul la Fiorentina, dar este dorit acum de alte două echipe

Rayo Vallecano v Valencia CF - LaLiga EA Sports - 19 Dec 2023

Video Ce notă a primit Andrei Rațiu, după ce a fost eliminat din Cupa Spaniei cu Rayo Vallecano

Andrei Rațiu a ratat transferul! Decizia luată de clubul din Serie A

Andrei Rațiu a jucat 124 de minute în Cupa Spaniei. Când a marcat Rayo golurile victoriei + Nota sa

Video Nebunie în Spania! 8 cartonașe galbene și 3 roșii în primul meci al anului din La Liga! Cât s-a terminat partida

Getafe CF v Rayo Vallecano - LaLiga EA Sports

Gazzetta dello Sport a confirmat interesul Fiorentinei pentru Andrei Rațiu!

Ce notă a primit Andrei Rațiu, după ce Rayo Vallecano a pierdut cu Valencia

Video Reacția jucătorilor unei echipe de liga a patra după ce au aflat că se vor duela cu Real Madrid în Cupa Spaniei

Screenshot (305)

Andrei Rațiu continuă să impresioneze la Rayo Vallecano! A primit cea mai mare notă în meciul din Cupa Spaniei

2023-24

Xavi a acuzat arbitrajul din Spania: ”Ne-a afectat!”

profimedia-0824622009

Xavi a dezvăluit ce i-a spus arbitrul în timpul meciului cu Rayo și a izbucnit scandalul în Spania

Rayo Vallecano v FC Barcelona - LaLiga EA Sports, Madrid, Spain - 25 Nov 2023

Ce notă a primit Andrei Rațiu, după ce a încurcat-o și pe Barcelona în La Liga

Andrei Rațiu, inclus de spanioli într-un TOP în care este depășit doar de Vinicius

Una caldă, alta rece! Anunțul făcut de antrenorul lui Andrei Rațiu, după debutul de vis cu Real Madrid

Video Cum ”l-a ridiculizat” Andrei Rațiu pe Jude Bellingham în meciul Real Madrid - Rayo Vallecano

profimedia-0819963504

Presa spaniolă, impresionată de Andrei Rațiu, după ce românul l-a ”învins” pe Vinicius: ”Și-a arătat tot potențialul”

Real Madrid v Rayo Vallecano - La Liga EA Sports, Spain - 05 Nov 2023

Video Andrei Rațiu, debut de vis la Rayo Vallecano! Fundașul român a marcat în Cupa Spaniei

FOTBAL:ROMANIA-ANDORRA, PRELIMINARIILE C.E 2024 (15.10.2023)

Veste deloc bună anunțată de spanioli despre Ianis Hagi: ”Nu a mulțumit pe nimeni”

Transferul pe care Sergio Ramos l-a ratat în ultima zi de mercato

PSG vs Clermont Foot - French Ligue 1

OFICIAL | Andrei Rațiu a prins transferul carierei și va juca pentru prima dată în La Liga

ratiu

Cât plătește Rayo Vallecano pentru a-l transfera pe Andrei Rațiu. Cifrele mutării în La Liga

andrei ratiu

Spaniolii au anunțat când se poate realiza transferul lui Andrei Rațiu în La Liga

FC Andorra v SD Huesca - LaLiga Smartbank, Andorra La Vella - 16 Apr 2023

Spaniolii anunță ”transferul iminent” al unui român în La Liga

Isco semnează, după 6 luni de șomaj! Echipa care încheie "coșmarul" fostului star de la Real Madrid

Sevilla FC V Real Valladolid - Liga Santander

OFICIAL | Real Madrid și-a luat fundaș stânga

fran garcia

Românul care nu s-a impus la CFR Cluj, aproape de transferul carierei! E pe lista unui club din La Liga

FOTBAL:FCSB-CFR CLUJ, LIGA 1 CASA PARIURILOR (22.09.2019)

Real Madrid a confirmat primul transfer pentru sezonul viitor

profimedia-0373009477

Campionatul exotic în care urmează să ajungă Radamel Falcao. Anunțul făcut de columbian

"E trist!". Înfrângerea Barcelonei cu Rayo Vallecano l-a supărat pe Xavi

Rayo Vallecano v FC Barcelona - La Liga Santander

Real Madrid ar putea transfera un fundaș stânga cu doar cinci milioane de euro

Video Atletico Madrid – Elche 2-0. Victorie cu emoții pentru trupa lui Simeone. Toate rezultatele zilei din La Liga

Atletico de Madrid v Elche CF - La Liga Santander, Spain - 29 Dec 2022

Cristiano Ronaldo a lămurit enigma plecării sale la vestiare în timpul meciului cu Tottenham: ”Nu permit asta!”

profimedia-0734154908

”Gaura” lui Real Madrid! ”Galacticii” nu știu să se mai apere cu Ancelotti pe bancă. Precedentul de acum 8 ani

Rayo Vallecano v Real Madrid CF - LaLiga Santander, Spain - 07 Nov 2022

Video Jucătorul lui Real Madrid a șutat direct pe balconul blocului, iar spectatorii au sărbătorit "reușita" ca pe un gol

Valverde

Reacția lui Carlo Ancelotti după eșecul lui Real Madrid cu Rayo Vallecano + Ce spune de duelul cu Liverpool

Video Faza care a stârnit furie în Spania! Vinicius Junior, lovit cu palmele de către un adversar. Decizia luată de arbitru

vini

Video Rayo Vallecano - Real Madrid 3-2. Surpriză uriașă în La Liga! Campioana trece pe locul doi, după primul eșec al ediției

profimedia-0735844851

Video Atletico - Rayo 1-1. Falcao a dat lovitura în minutul 90+2, împotriva fostei echipe