1171 rezultate pentru eticheta

reghecampf

Breaking News Laurențiu Reghecampf este noul antrenor al Universității Craiova! Anunț oficial al oltenilor

profimedia-0297843236

Ce lovitură ar fi! Reghecampf s-a întâlnit cu Gigi Becali. Discuţia a devenit posibilă după anunţul divorţului

gigi si reghe

Pe ce durată a semnat Laurențiu Reghecampf contractul cu Al Ahli

reghe si ana1

Exclusiv Tene: "Să-și dea viața pentru a evita o rușine!" Mesaj pentru "câini", plusul adus de Petrea și Neubert la FCSB și asul lui Lung Jr.

FOTBAL:CS OTOPENI-MINERUL LUPENI 4-2,LIGA 2 (3.04.2010)

ionel danciulescu

Exclusiv Glume după Steaua-Ajax: "Sunt foarte multe pe laptopul meu. Dacă s-ar da, s-ar supăra foarte mulți"

FC Steaua Bucuresti v Legia Warszawa - UEFA Champions League Play-offs: First Leg

Laurențiu Reghecampf a dezvăluit rețeta succesului: "Doar așa vor fi rezultate și în România"

FOTBAL:STEAUA BUCURESTI-ASA TARGU MURES, LIGA 1 ORANGE (4.03.2017)

Foto Dan Petrescu nu poate sta departe de fotbal nici în vacanță! "Bursucul", "suporter de super lux" la victoria echipei lui Reghecampf

Anamaria Prodan

Video După Maradona și Messi, și Reghecampf i-a trecut pragul lui Salt Bae! A plătit 1200 de euro pe o porție de friptură placată cu aur

salt bae reghecampf

Lovitură de teatru! Becali şi Reghecampf, super-afacere! Transferul de ultimă oră pe care îl pregătesc

reghecampf gigi becali steaua

Arabii l-au îmbogăţit pe Reghecampf. Contractul prins sâmbătă e doar cireaşa de pe tort

reghecampf

Viitorul lui Reghecampf, unul singur? "Românii nu au CV pentru Vestul Europei. Doar pentru arabi"

Reghecampf

Reghecampf s-a îmbogăţit pe spatele arabilor. Suma uriaşă pe care o ia după ce a fost dat afară de Al Wahda

Reghe EAU

Ce ghinion pentru Reghecampf! Al Wahda, egalată de un fost jucător al lui Man. City în minutul 90+8

reghecampf

Vrăjiţi de Reghe, arabii i-au mărit contractul! A ajuns să câştige mult mai mult decât marele Lucescu

reghecampf

Video Stadionul echipei lui Reghe, în flăcări! Emoții pentru cei de la Al Wahda

flacari reghe

Reghecampf defilează în campionatul din Emiratele Arabe Unite. Victorie de senzație în deplasare

reghecampf

Acesta nu e singurul caz. Ce personalităţi au circulat cu numere personalizate pe şoselele din România

psd

”M-am exprimat bine, cât a fost Reghecampf la FCSB!” Atac dur al lui Alibec la Dică

reghecampf alibec

Edi e istorie pentru CFR! Trupa din Gruia și FCSB, campioane la schimbat antrenori. Câți tehnicieni au dat afară

zenga conceicao cirtu reghe

Mutu, salariu uriaș la Al Wahda. Câți bani va încasa românul

Adrian Mutu

Exclusiv "Sunt precaut, ştiu ce se întâmplă acolo". Reghe, despre posibilul transfer al lui Budescu la Al Shabab

budescu

Exclusiv Reghecampf şi-a mărit staff-ul tehnic cu încă un român, după ce nu l-a putut lua pe Neubert

Reghecampf, Gabi Manu, Toni Petrea (în mijloc)

Ilie Dumitrescu, atac la Reghecampf! ”Cum să-l dai exemplu pentru Dică?”

reghe ilie dumi

”Nu este ok să dai răspunsuri pentru jucători la televizor!” Reghecampf e dur cu FCSB

reghecampf-1

Nunta Bourceanu

Ghinion pentru Reghecampf. Echipa sa a ratat la penalty-uri calificarea în finala Cupei Președintelui

WhatsApp Image 2018-03-29 at 22.42.47 (2)

Reghecampf, încă o înfrângere în Liga Campionilor Asiei. Bilanț dezastruos pentru echipa lui

laurentiu reghecampf

Încă un succes pentru Reghecampf. Victorie la scor în Cupa Preşedintelui

Reghecampf

Video Echipa lui Reghecampf a ratat calificarea în optimile Ligii Campionilor Asiei. Înfrângere la scor în ultima etapă

reghecampf

În cinstea lui Reghe! Cum au sărbătorit doi fani trofeul cucerit de tehnicianul român

Fanii lui Al Wahda

Video&Foto Al doilea trofeu în Emirate pentru Reghecampf. Primă importantă pentru antrenorul român

Reghe2 (2)

Video Echipa lui Reghecampf era condusă în minutul 90. Ce s-a întâmplat în prelungiri

Reghecampf, prima victorie în Liga Campionilor Asiei. Echipa sa e codașa grupei

reghecampf-3

Reghecampf, mai aproape de un trofeu după prima victorie din ultimele cinci meciuri

reghecampf

Revine Reghecampf în Europa? Ce echipă ar putea prelua

guardiola reghecampf

Reghecampf, spectacol în semifinalele Cupei Ligii Emiratelor Arabe. Echipa românului a învins cu 5-1

reghecampf poza

Umilință pentru Reghe în meciul care a deschis sezonul în Liga Campionilor Asiei

FOTBAL:VILLARREAL FC-STEAUA BUCURESTI, LIGA EUROPA (8.12.2016)

Video Reghecampf, furios după meciul nebun de ieri. ”Deciziile arbitrilor pot schimba soarta meciului”

reghecampf

Video Meci nebun pentru Reghecampf în Emirate. 7 goluri şi un penalty ratat în al nouălea minut al prelungirilor

reghe

Exclusiv ”De ce să mă duc acolo?” Ce ofertă a avut Reghecampf din Europa și de ce a refuzat-o

reghecampf

Primă uriașă pentru Reghecampf, după primul trofeu cucerit la Al Wahda

Reghecampf bucurie

"Mi s-a spus că Becali poate să plătească banii de la Grozny!" Anunţ de ultimă oră privind transferul lui Torje

gabi torje

Exclusiv Ce lovitură a încercat Reghe! A vrut să îl transfere pe Stanciu în Emirate

stanciu re

Reghe e pe val în Emirate. Al cincilea succes consecutiv, în toate competiţiile

Reghecampf

Video Retrospectiva declarațiilor amuzante (4): "În treningul lui Dinamo la pacănele?!” / ”Am văzut niște luminițe”

MDYwJmg9NTk2Jmhhc2g9MDgwM2NiZDJlZWNhMGI1ZmU3MzlhYzljMjcxOTBmYTI=.thumb

RETROSPECTIVA declarațiilor amuzante (1): "Dinamo a marcat goluri multe, a luat goluri multe. Noi am marcat goluri aşa şi aşa multe, dar nu multe”

declar1

Duckadam dă cărţile pe faţă: "A pierdut un an de zile, cu Reghecampf!"

fcsb-1

Dică, antrenorul "mereu altfel". A doborât recordul lui Reghe cu un plan total diferit

collage1-1

După o perioadă extraordinară, românii n-au câştigat niciun meci etapa trecută. Locurile din clasament