28 rezultate pentru eticheta

rezultate champions league

Benfica și Chelsea, primele echipe calificate în ”sferturile” Champions League. Tabloul complet și rezultatele din ”optimi”

benfica-chelsea

Primele echipe calificate în turul 3 preliminar din UEFA Champions League și programul meciurilor de azi

Liga Campionilor

Rezultatele din prima manșă a turului 1 preliminar din UEFA Champions League

UEFA Champions League

Video Lazio - Club Brugge 2-2. Italienii, în optimi! Ștefan Radu a debutat în Champions League

Fotbaliștii lui Lazio, în meciul cu Brugge / Foto: Getty Images

Video RB Leipzig - Manchester United 3-2. Nemții s-au calificat în optimile Champions League! ”Diavolii roșii”, în Europa League

Fotbaliștii lui Leipzig, după succesul cu Manchester United / Foto: Getty Images

Video Ferencvaros - Barcelona 0-3. Catalanii au continuat parcursul perfect din Champions League

Ousmane Dembele, după golul marcat pentru Barcelona cu Ferencvaros / Foto: Getty Images

Echipele calificate în optimile Champions League, la finalul etapei a cincea a fazei grupelor

Liverpool s-a calificat în optimile Champions League după succesul cu Ajax / Foto: Getty Images

Echipele calificate în optimile Champions League, după doar patru meciuri. Șase formații au realizat performanța

Fotbaliștii lui Bayern Munchen, în meciul cu Salzburg / Foto: Getty Images

Lyon a eliminat Juventus din Champions League / Foto: Getty Images

3 echipe calificate în optimile UEFA Champions League | Situația din grupe, după etapa a 4-a

UCL

"Toată lumea este cu ochii pe noi!" Mesajul postat de Bayern Munchen, înaintea meciului cu Olympiakos

fcbay

Video UCL, etapa a 2-a | Nebunie pe Anfield, Liverpool - Salzburg 4-3. Barca - Inter 2-1. Hagi și Stanciu, titulari

champions league logo

Video Tottenham, umilință istorică: 2-7 cu Bayern! Juventus-Bayer 3-0, Real, încurcată acasă! Toate rezultatele serii din UCL

Champions League

Video Ajax - Benfica 1-0. ”Lăncierii” au dat lovitura, după un șut norocos!

Ajax Amsterdam

Video UEFA Champions League, etapa 1. TOATE golurile sunt AICI. Surpriză uriașă la Manchester! Real a făcut spectacol cu Roma

champions league final

Meciuri de foc în turul 3 preliminar din Liga Campionilor. Rezultatele complete ale serii

champions league

Rezultatele din turul 1 al UEFA Champions League

ucl

Roma - Șahtior Doneţk 1-0. Ucrainenii n-au dat niciun șut pe poartă, iar romanii vor juca în sferturile Ligii

AS Roma v Shakhtar Donetsk - UEFA Champions League Round of 16: Second Leg

Toate rezultatele și marcatorii din turul 2 preliminar din UEFA Champions League

Ludogorets Milsami Orhei

VIDEO Se știu toate echipele calificate în ”sferturile” UCL. Tragerea la sorți e vineri, ÎN DIRECT pe Digi Sport 1

champions rezultate

Toate rezultatele din prima manșă a turului III preliminar al UEFA Champions League

ucl

VIDEO Rezumatele și clasamentele din grupele UCL: Juventus - Galatasaray 2-2, Real - Copenhaga 4-0

program ucl

VIDEO Rezumatele meciurilor din grupele UEFA Champions League. 53 de goluri înscrise în prima etapă

program ucl

VIDEO Rezumatele din play-off-ul UCL şi echipele calificate în grupe

trofeu UCL

Steaua, aproape de play-off! Programul manşei secunde a turului III preliminar din UCL

trofeu ucl

VIDEO Grupele UEFA Champions League - etapa a 5-a. Rezumatele, scorurile, marcatorii şi clasamentele

UCL evergreen

CHELSEA - ȘAHTIOR 3-2, CELTIC - BARCELONA 2-1 și BRAGA - UNITED 1-3 în etapa a patra a grupelor UCL. Rezultatele complete și marcatorii