Mesajul Federației Române de Handbal după victoria cu Japonia: ”Ca la Rovine”

HANDBAL: ROMÂNIA - JAPONIA, IHF WOMEN'S WORLD CHAMPIONSHIP 2024 (9.12.2023)

Oana Borș, trimisă cu avionul în țară. ”Este imobilizată!”. Detalii după accidentarea groaznică de la Mondial

bors 3

Video Exclusiv ”Erau paralizate, mișcări ale unor persoane care doar există!”. Cristian Andrei, concluzie după eșecul României cu Rusia

cristian andrei neagu

Video Exclusiv Promisiunea lui Călin Goia pentru handbalistele României, după victoria epică contra Ungariei

calin goia voltaj

Cum poate ajunge România în semifinale și care este adevăratul obiectiv de la Mondialul de handbal

denisa dedu bucurie romania

Video România - Spania 16-31 | Debut dezastruos pentru "tricolore" la Campionatul Mondial din Japonia

România - Spania

"Naţionala asta de fete are puterea să se adune!" Ce spun şefii handbalului despre rolul Cristinei Neagu la Mondial

neagu

Alexandru Dedu: ”Nu pot dovedi! Nu există dopaj în handbal”. Ce a spus despre sportivele acuzate

Dedu

România a mai ratat o calificare la Mondialul de handbal. Victorie de palmares cu Macedonia

Romania handbal

România ar fi jucat cu Olanda în sferturile CM. Două optimi de finală au avut nevoie de prelungiri

olanda japonia

Neagu, de neoprit în prima repriză cu Cehia. A marcat 8 goluri. A terminat partida cu 13 reuşite

neagu-6

Francezii tremură în fața Cristinei Neagu: "Pericol iminent". Laude peste laude pentru super jucătoarea României

neagu-1

România - Franţa 17-26. "Rezervele" lui Ambros, învinse clar de vicecampioana olimpică. Cehia, adversara din optimi