21 rezultate pentru eticheta

sambata

Video Concordia Chiajna - Dinamo 0-4. Repriză de vis pentru echipa lui Bratu. A 9-a victorie în play-out

Dinamo bucurie

Live Video Două meciuri din La Liga sunt în acest weekend EXCLUSIV pe digisport.ro

Live Video 4 meciuri din Serie A Tim sunt EXCLUSIV pe digisport.ro

România, 4 medalii la Jocurile Olimpice. Rezultatele de sâmbătă ale sportivilor români

romania a 4-a medalie 8 1

Biletele pentru amicalul România-Lituania, de sâmbătă, la casele stadionului din Giurgiu

giurgiu meci

Benitez a decis: gata cu ”seceta” din ofensivă! Cristiano Ronaldo va fi vârf de atac cu Betis

cristinel atacant

Sâmbătă, la Berlin, vor da mâna doi căpitani campioni mondiali pentru prima oară în istoria finalelor UCL

xavi casill

VIDEO Se știu semifinalele la simplu, la BRD Năstase-Țiriac Trophy. Principalul favorit, eliminat în ”sferturi”

semifinale brd

S-a schimbat data meciului Stelei de etapa viitoare. Partida cu ”U”, de la Cluj, se va juca mai devreme cu o zi

steauuu

VIDEO Preliminarii Euro 2016. Rezumatele și marcatorii partidelor din weekend

prel

”Ghetele de Aur”, viitorul golgheter all-time din La Liga și cel mai bun marcator al CM, rivali în El Clasico

golgheteri

Sprijinit de rivali: Iker va fi ovaționat de tot stadionul Nou Camp în El Clasico

iker

VIDEO Vali Porcișteanu a testat Porsche 911 Carrera 4S la Babarunca

la volan

UTA lui Trică va fi susținută de fanii Universității Craiova, la meciul cu „echipa Olguței”

eugen trica

Real - Atletico, primul derby din La Liga, pe 28 septembrie (23:00), LIVE la Digi Sport

cristiano atletico

'La Volan', sâmbătă, 10:30, la Digi 24. KMX Cobra, jucăria pentru adulţi

kmx cobra

OFICIAL S-au stabilit data şi ora la care se va disputa "El Clasico" din campionat

el clasico

Tito Vilanova avertizează înaintea meciului cu Bilbao: "Nu este normal să câștigăm atâtea meciuri la rând"