Video Irina Bara și Jaqueline Cristian, eliminate de la WTA Bogota, respectiv WTA Charleston

TENIS FEMININ:IRINA BARA-ELISABETTA COCCIARETTO, BILLIE JEAN KING CUP (16.04.2021)

Suspendarea Simonei Halep ar putea fi mărită la TAS: scenariul lansat de un expert antidoping + precedentul produs în tenis

Ion Țiriac a decis să rupă tăcerea, după ce Simona Halep a fost suspendată 4 ani pentru dopaj

Reacția Irinei Begu, după ce s-a calificat în turul 3 la Roland Garros: ”Nu pun presiune pe mine”

Tennis Internationals - TENNIS - ROLAND GARROS 2023 - WEEK 1, , France

Irina Begu a învins-o pe Sara Errani și s-a calificat în turul 3 la Roland Garros

Mutua Madrid Open 2023 - Day Nineth

Video Perechea Irina Bara / Sara Errani, în sferturi la Budapesta, după super tie-break

bara errani

Ana Bogdan, eliminată după primul meci la Parma. Procentaj impresionant la primul serviciu pentru adversară

profimedia-0608504004

Batjocorită de adversara sa pe teren şi acuzată că se preface, Kiki Bertens reacţionează. Ce i-a transmis Sarei Errani

French Open Tennis, Day Four, Roland Garros, Paris, France - 30 Sep 2020

Errani, pusă la zid după ce a umilit-o pe adversara ieșită în scaun cu rotile: "Să se retragă! Cel mai rușinos lucru văzut"

2020 French Open - Day Four

Cum a surprins-o Sarra Errani pe Kiki Bertens la vestiare, după meciul ”cu cântec” de la Roland Garros: ”Arăta perfect”

Video&Foto Momente fără precedent la Roland Garros: batjocorită de adversară, o favorită a ieșit de pe teren în scaun cu rotile

Fostă finalistă la Roland Garros, umilită la Roma! A luat un singur game în faţa sportivei care a pierdut cu Halep cu 0-6, 0-6

sharapova

E greu de crezut că o fostă finalistă de Grand Slam poate să servească așa. S-a făcut de râs la Bogota

sharapova

Finalistă la Roland Garros, gata de retragerea din tenis: "Sunt dezgustată"

errani

TAS a majorat suspendarea pentru dopaj a finalistei din 2012 de la Roland Garros!

Sharapova Errani RG 2012

Begu, la al doilea titlu WTA la dublu, din 2017

errani begu

Suspendată până în octombrie, jucătoarea se apără de acuzaţiile de dopaj: ”Nu am luat produse interzise”

errani

A fost depistată pozitiv! Lumea tenisului, zguduită de un nou scandal de proporţii

errani

Video Sara Errani, calificată în sferturile de finală de la Bogota!

errani bogota

Video Flipkens, în finală la Monterrey. A eliminat revelația competiției

flipkens

Sara Errani este noua campioană de la Dubai. Victorie scurtă în faţa Barborei Strycova

sara errani

Sara Errani – Barbora Strycova, finala de la Dubai, e sâmbătă, în direct la Digi Sport 3

errani

a:1:{i:0;s:5:"Video";} Sara Errani, prima finalistă a turneului WTA de la Dubai. Competiția e ÎN DIRECT la Digi Sport

sara erani

VIDEO Suarez Navarro, OUT de la Sydney. Rezultatele de luni

carla suarez navaro

O atacă pe Simona sau pe Sharapova? Errani: "Câte tablouri are de gând să mai strice?"

halep-2

Simona Halep a învins-o pe Sara Errani în două seturi și s-a calificat în finala turneului WTA de la Toronto

simona finala

VIDEO Anna Schmiedlova a învins-o pe Sara Errani şi este noua campioană de la BRD Bucharest Open

captura errani smiedlova

Monica Niculescu nu e dezamăgită după eşecul cu Errani: "Aş vrea să joc mereu cum am făcut-o azi"

monica niculescu-1

Karolina Schmiedlova - Sara Errani este finala de la BRD Bucharest Open

scmiedlova

Sara Errani a ajuns în sferturi la BRD Bucharest Open și are un atu: n-o încurcă căldura

sara errani

Errani, principala favorită, s-a calificat în optimile turneului BRD Bucharest Open. VIDEO

sara errani brd

Serie incredibilă de break-uri în meciul Simonei Halep cu Sara Errani, de la Stuttgart

Halep minge

Halep va evolua vineri în sferturile de la Stuttgart, în primul meci al zilei. Errani: "Sunt foarte obosită"

halep errani

Simona Halep şi-a aflat adversara din "sferturile" turneului de la Stuttgart. E 1-1 la "directe"

sara 1

După ce a eliminat-o pe Halep, Lucic-Baroni a pierdut în următorul meci la US Open

errani lucic baroni us open

VIDEO Venus Williams a fost eliminată la Charleston! Bouchard și-a luat revanșa

venus williams charleston

Pavlyuchenkova - Errani este finala la Paris. Partida e LIVE pe Digi Sport 2, duminică

sara errani

Sara Errani, Kirsten Flipkens și Andrea Petkovic joacă în sferturile turneului de la Paris

sara errani paris

Surprize în prima zi la Sydney. După Halep, și Hantuchova a fost eliminată

hantuchova

Italia lui Vinci şi Errani a câştigat Fed Cup, pentru a patra oară

italia tenis knapp vinci

VIDEO Turneul Campioanelor. Serena, de neoprit - Jankovic a realizat surpriza zilei

serena williams

Trei românce sunt calificate în turul II la Wimbledon! Programul de miercuri

halep loveste wimbledon

Turneul WTA de la Stuttgart: Sharapova este favorită, iar Mattek-Sands marea surpriză