21 rezultate pentru eticheta

score

Video Eibar - Barcelona 0-2. Luis Suarez și Jordi Alba au adus victoria catalanilor. Messi, bară și assist

Eibar v Barcelona

Video Viitorul - Astra 1-1. Golurile au fost înscrise de Matei şi Chiţu. Ocazii mari, Ianis Hagi

Astra

Live Video Patru meciuri din etapa 22 din Serie A TIM sunt duminică EXCLUSIV pe digisport.ro

banner serie a

VIDEO Barcelona - Deportivo 4-0. Paulinho și Luis Suarez au reușit câte o "dublă"

bucurie barca

VIDEO CS U Craiova - CFR Cluj 2-1. Meci nebun în Bănie. Goluri spectaculoase, o eliminare și faze controversate

BUC MITRITA

Video Sepsi - CSM Poli Iaşi 2-1. Victorie mare pentru elevii lui Neagoe. Gol superb al lui Astafei

bucurie sepsi

Video Mioveni - Hermannstadt 1-1. Sibienii revin pe primul loc în Liga 2!

liga 2

VIDEO Irlanda - Danemarca 1-5. Hat-trick-ul lui Eriksen i-a calificat pe nordici la Mondialul din Rusia

eriksen-1

Video Real Madrid - Las Palmas 3-0. ”Galacticii” au trecut peste criză. Asensio, gol de pus în ramă

gol isco

Numerele tricolorilor pentru partida cu Danemarca. România joacă fără ”decar”

59d9024295f9cf7399cb7074

Video Barcelona - Las Palmas 3-0. ”Dubla” lui Messi, reușită în 7 minute, a rezolvat partida. Bară a oaspeților la 0-0

messi bucurie gol

Video Concordia - CSM Poli Iași 0-1. Jucătorii oaspeților nu au înscris niciun gol, dar au acumulat 4 puncte în primele 3 etape

chiajna iasi

Video Chelsea - Bayern Munchen 2-3. Nemţii s-au revanșat după eșecul cu Milan

muller

Video Juventus Bucureşti - Dinamo 0-3. Victorie la scor a "câinilor" la debutul în noul sezon

rivaldinho dinamo

Video Dinamo București - NK Domzale 3-2. Filip a dat o pasă de generic la primul gol. Roș-albii au avut și gol anulat

dinamo

Video Dinamo - FCSB 2-1. Alb-roşiii au revenit în lupta pentru titlu, printr-un gol din penalty, în prelungiri. Viitorul e lider

RPS8434

Video FC Botoşani - Concordia Chiajna 1-1. Două goluri, o paradă senzațională și o fază ce putea naște un autogol de la 35 m!

botosani concordia

Exclusiv Cernat avertizează: "Dinamo nu e în formă, o să aibă un meci greu. Craiova e bine închegată"

craiova-1

Video Alaves - Barcelona 0-6. MSN lovește din nou. 4 goluri în 8 minute

bucurie msn

Video Real Madrid - Kashima Antlers 4-2, în finala CM al Cluburilor. Hattrick-ul lui Ronaldo a adus un nou trofeu

14820676439418

Video Kortrijk - Anderlecht 1-3, Stanciu și-a lăsat echipa în 10, Chipciu a fost rezervă