236 rezultate pentru eticheta

sebastian vettel

Vettel, penalizat cu trei locuri pe grila de start în MP al Austriei. Cursa e duminică, ÎN DIRECT la Digi Sport

vettel

Video Hamilton a dominat primele două sesiuni de antrenamente pentru MP al Austriei. Cursa e duminică, ÎN DIRECT la Digi Sport

hamilton

Simona Halep, "campioana de weekend" în L'Equipe. Regina de la Paris i-a depăşit pe Nadal şi Vettel

Halep Roland GARROS 2018

Video Vettel a câștigat Marele Premiu din Bahrain! Final extraordinar de cursă. Bottas, aproape de o mare surpriză!

F1 Bahrain capt

Lewis Hamilton caută revanșa în Bahrain după înfrângerea de la Melbourne

Hamilton ochelari Mercedes

Vettel a câștigat MP al Australiei, dar tot e nemulțumit: "Nu este exact rezultatul dorit"

Vettel si Hamilton Melbourne 2018

Video Bottas a câștigat MP al Emiratelor Arabe Unite. Imagini spectaculoase din finalul cursei

bottas

Video Hamilton, victorie în MP al Japoniei. Vettel a abandonat la Suzuka

hamilton 2

Sebastian Vettel şi-a prelungit contractul cu Ferrari până în 2020

000 RT7Y2

Video Sebastian Vettel îl acuză pe Valtteri Bottas că a furat startul în Austria

austria start

Video&Foto Vettel și Hamilton, ținta ironiilor pe Internet, după incidentul de la Baku

vet-ham

Video Reacție incredibilă a lui Vettel. Germanul a intrat intenționat în Hamilton și a provocat întreruperea cursei

vettel hamilton

Lewis Hamilton, după victoria din Canada: "O mare lovitură dată celor de la Ferrari"

hamilton canada

Prima zi de antrenamente de la Monte Carlo s-a încheiat. Sebastian Vettel a stabilit un nou record

vettel

Video Hamilton a câştigat MP al Spaniei. A doua victorie din acest sezon

lewis

Video Valtteri Bottas a câștigat prima cursă din carieră în Formula 1!

bottas vettel

Video Vettel, cel mai rapid la finalul primelor două antrenamente de la Sochi

vettel sochi

Marele Premiu al Rusiei! Tot ce trebuie să știi despre cursa de la Sochi, care e LIVE la Digi Sport 2, duminică, de la 15:00

hamilton putin vettel

Video Vettel a dominat primele două sesiuni de antrenamente în Bahrain. Cursa va fi ÎN DIRECT la Digi Sport

vettel bahrain

A început un nou sezon în F1! Ce echipe din fotbal susțin piloții din Marele Circ

vettel rosberg alonso hamilton

Vettel și-a cerut iertare și a scăpat de sancțiuni, după înjurăturile de la finalul cursei din Mexic

vettel

Cursa din Malaezia, mutată la începutul lui octombrie. Vettel este pilotul cu cele mai multe victorii la Sepang

malaezia

MP din Singapore - cea mai lungă cursă şi povestea de succes a Formulei 1

fi singapore

Video Week-end ratat pentru Sebastian Vettel. Penalizat pe grilă, a abandonat la Soci încă din primul tur

vettel

Vettel critică Formula 1: "Dominația Mercedes a redus atractivitatea! Ar trebui să fie despre sport"

vettel f1

Hamilton a câştigat MP al Rusiei. Vettel l-a depăşit pe Rosberg la general

hamilton rusia

Sebastian Vettel a câştigat Marele Premiu al statului Singapore. Liderul Lewis Hamilton a abandonat

vettel ferrari

Lewis Hamilton a câştigat MP al Italiei. Britanicul a riscat să piardă victoria! Clasamentele

hamilton victorie monza

Lewis Hamilton, cel mai rapid în calificările MP al Austriei. Al 45-lea pole position al carierei, pentru britanic

hamilton-1

Rosberg a câștigat Marele Premiu al Spaniei. Cursă dominată total de Mercedes

rosberg

Al treilea pole al sezonului pentru Hamilton. Britanicul va pleca primul în MP al Chinei

hamilton china

Prima victorie pentru Ferrari în ultimii doi ani. Sebastian Vettel a câştigat MP de Formula 1 al Malaysiei

vettel

Vettel începe o nouă etapă în carieră, la Ferrari: "Nu ne vom bate pentru titlu cu Mercedes"