236 rezultate pentru eticheta

sebastian vettel

Video Lewis Hamilton a câștigat Marele Premiu al Ungariei, după ce l-a depășit pe Verstappen cu trei tururi înainte de final

victorie Hamilton

Max Verstappen, primul pole position din carieră în Formula 1. MP al Ungariei (duminică, 16:10, Digi Sport 1)

Verstappen Ungaria

Lewis Hamilton a dominat primele antrenamente de la Hungaroring. MP al Ungariei e duminică, la Digi Sport 1

Hamilton

Video Formula 1 se mută la Hungaroring. Cum pregătesc cei de la Mercedes revanşa după Hockenheim

Hamilton

Video Verstappen a câștigat Marele Premiu al Germaniei. Vettel, pe 2, după ce a plecat de pe ultimul loc. Cursă nebună, cu Kvyat pe 3

colaj formula 1 hockenheim

Video Lewis Hamilton, pole position în Marele Premiu al Germaniei. Probleme mari pentru Sebastien Vettel la el acasă

hamil

Piloţii Ferrari au dominat primele sesiuni de antrenamente libere de la Hockenheim. MP al Germaniei va fi la Digi Sport 1

Ferrari

Video Valtteri Bottas i-a luat faţa lui Lewis Hamilton la Silverstone. Sebastian Vettel, doar al 6-lea pe grila de start

bottas

Video Charles Leclerc, al doilea pole position din carieră. Monegascul i-a luat faţa lui Lewis Hamilton

Charles Leclerc

Ferrari a cerut revizuirea penalizării primite de Sebastian Vettel la Montreal și așteaptă schimbarea deciziei

Sebastian Vettel

Sancționarea lui Sebastian Vettel, aspru criticată de foști campioni mondiali

Hamilton și Vettel, lecție deosebită de fair play: ”Nu așa vreau să câștig o cursă!”

Vettel Hamilton

Video Sebastian Vettel, protest genial, după ce a fost penalizat în MP al Canadei și a terminat pe locul 2

vettel final Canada nr1

Video Lewis Hamilton a câștigat la Montreal, grație penalizării de cinci secunde primite de Sebastian Vettel

Hamilton bucurie Formula 1 Canada

Video Vettel, pole-position și record în MP al Canadei. L-a bătut pe Hamilton în ultimele secunde. Accident și steag roșu pe pistă

colaj vettel hamilton

Charles Leclerc atentează la poziţia lui Sebastian Vettel. "Vreau să arăt ce pot". MP al Canadei e duminică, la Digi Sport

charles leclerc

Video Lewis Hamilton caută revanşa în Marele Premiu de Formula 1 al Canadei. Cum va arăta noul duel cu Vettel de la Montreal

lewis hamilton

Video Lewis Hamilton, victorie la Monaco, după un duel spectaculos cu Verstappen. Cei doi, la un pas de accident

colaj hamilton

Valtteri Bottas a câștigat Marele Premiu de Formula 1 al Azerbaidjanului și a redevenit lider la general

bottas

Șeful Ferrari nu se ascunde și recunoaște ordinele de echipă în favoarea lui Vettel. Leclerc: "Voi avea grijă să schimb asta"

colaj formula 1

Sebastian Vettel vrea să se retragă în 2021! Anunţul cu care şi-a bulversat fanii

vettel

Pregătiţi de Bahrain. Vettel, favorit în faţa lui Hamilton

vettel

Noul pilot de la Ferrari recunoaște că a primit ordine de echipă chiar în prima etapă a sezonului: "N-avem explicație"

colaj vettel leclerc

Vettel a dezvăluit care este marele regret în relația cu Michael Schumacher: "Este mare păcat că nu mai pot să fac asta"

schumacher si vettel

Video Sebastian Vettel a suferit un accident violent pe circuitul de la Barcelona

vettel ferrari

ferrari 2

Vettel, mesaj emoționant pentru Schumacher: "A fost eroul meu. Aveam postere cu el pe pereți"

sebastian vettel michael schumacher

Video Final de sezon în Formula 1. Hamilton, marele câștigător. Alonso s-a retras! Accident teribil în ultima cursă

colaj f1 abu dhabi

Video Lewis Hamilton, cvintuplu campion mondial! Verstappen a câștigat Marele Premiu al Mexicului

Hamilton 2

Tot ce trebuie să știi despre MP de Formula 1 al Mexicului. Cursa e azi, ÎN DIRECT la Digi Sport 2

f1 collage mexic

Video F1 | Marele Premiu al Statelor Unite. Raikkonen s-a impus în fața lui Hamilton și Verstappen

captura kimi

Lewis Hamilton, cel mai rapid în antrenamentele din SUA

Lewis Hamilton

Tot ce trebuie să știi despre MP de Formula 1 al Statelor Unite ale Americii. Cursa e duminică, ÎN DIRECT la Digi Sport 2

Lewis Hamilton F1

Sprijin neașteptat pentru Vettel. Lewis Hamilton: "Mai mult respect pentru Sebastian!"

hamilton vettel

Vettel, exasperat de noua dublă Mercedes: "Ar trebui să li se întâmple ceva"

Video Din nou dublă pentru Mercedes, în Marele Premiu al Japoniei! Dezastru pentru Vettel, podium pentru Verstappen

Hamilton la Suzika victorie

Tot ce trebuie să știi despre Marele Premiu al Japoniei. Cursa e la Digi Sport 1, duminică, ora 08:00

F1 Grand Prix of Japan

minaj hamilton

"L-aş fi întrebat multe lucruri!" Regretul lui Sebastian Vettel în ceea ce îl priveşte pe Michael Schumacher

vettel

Tot ce trebuie să știi despre MP al statului Singapore. Cursa e duminică, la Digi Sport

Video Vettel a dominat a doua sesiune de antrenamente din MP al Italiei. Cursa e duminică, ÎN DIRECT la Digi Sport

vettel

Tot ce trebuie să știi despre MP de Formula 1 al Italiei. Cursa e duminică, ÎN DIRECT la Digi Sport

F1 Marele Premiu al Italiei

Bottas şi Hulkenberg vor pleca ultimii în Marele Premiu al Belgiei. Rezultatul primelor antrenamente

Valtteri Bottas

Tot ce trebuie să știi despre MP de Formula 1 al Belgiei. Cursa e duminică, ÎN DIRECT la Digi Sport

Hamilton final Ungaria

Vettel, cel mai rapid în ultimele antrenamente libere din Ungaria

vettel

Daniel Ricciardo a dominat prima sesiune de antrenamente libere al MP al Ungariei

ricciardo

"Miracolele există cu adevărat!" Hamilton, reacție superbă ce a câștigat MP al Germaniei, deși a plecat de pe 14

F1 Grand Prix of Germany

Video Hamilton a câștigat MP al Germaniei, după ce a plecat de pe 14 și e lider în clasament. Vettel a abandonat

Tot ce trebuie să știi despre Marele Premiu de Formula 1 al Germaniei! Cursa e duminică, ÎN DIRECT la Digi Sport

vettel hamilton

Hamilton, cel mai rapid pilot în antrenamentele libere al Marelui Premiu al Marii Britanii

F1 Grand Prix of Great Britain - Previews

Video Verstappen a câștigat MP al Austriei! Hamilton și Bottas au abandonat! Cursă cu multe surprize