63 rezultate pentru eticheta

sferturi

Manchester City este ”Regina Europei”, dar unul dintre starurile echipei vede o altă favorită la câștigarea UCL

Manchester City v Aston Villa Premier League 03/04/2024. Goal Rodri of Manchester City scores a goal 1-0 during the Prem

Cererea făcută de Real Madrid către UEFA cu doar o zi înaintea meciului cu Manchester City

Real Madrid v Manchester City Semi Final Leg Two - UEFA Champions League

Manchester City, în alertă înainte de ”sferturile” UCL. Real Madrid este aproape de o mare performanță

FOOTBALL : Real Madrid vs Celta de Vigo - LaLiga EA Sports - 10/03/2024

Manchester United - Liverpool 4-3. Ce nebunie! Golul calificării marcat în minutul 120

Manchester United v Liverpool, Emirates FA Cup, Quarter Final, Football, Old Trafford, Manchester, UK - 17 Mar 2024

Statistici îngrijorătoare pentru Real Madrid înainte de ”dubla” din UCL cu Manchester City

Manchester City v Real Madrid Semi Final Leg One - UEFA Champions League, United Kingdom - 26 Apr 2022

Sorana Cîrstea, lăudată de presa internațională după calificarea în ”sferturi” la Dubai. ”Atât de puternică psihic”

Sorana Cîrstea

Tabloul complet al sferturilor de finală de la Australian Open

profimedia-0839336003

Sferturile de finală la CM Qatar 2022. Au fost 32, au rămas doar 8. Tabloul complet al meciurilor

England v IR Iran: Group B - FIFA World Cup Qatar 2022

Simona Halep și-a aflat adversara din sferturile de finală la Indian Wells. Românca e favorită

profimedia-0671006679

Video Cupa României, sferturi | Victorie dramatică pentru FC Argeș, la loviturile de departajare, cu Poli Timișoara

poli-arges

S-au stabilit sferturile de finală ale Cupei Davis. Programul confruntărilor transmise în direct pe Digi Sport

profimedia-0484596730

Video S-au stabilit sferturile de finală de la Indian Wells! Favorită-surpriză la câștigarea trofeului. Programul zilei

profimedia-0637272767

Programul sferturilor Cupei României! Academica Clinceni - Dinamo, primul meci

Halep, mereu prezentă în fazele finale ale turneelor. Opt prezențe consecutive în sferturi

halep

Ramos i-a răspuns lui Mourinho: ”Este adevărat ce a zis, că nu am jucat sferturile UCL până să vină el, dar am...”

sergio

Prima reacţie a Simonei Halep, după calificarea entuziasmantă în sferturi la Roland Garros

simo carla

Video CSU Sibiu - BC Mureş 76-66. Gazdele încep cu dreptul ”sferturile” play-off-ului

csu sibiu

7 mingi de meci salvate de Murray într-unul dintre cele mai lungi tie-break-uri din istorie!

murray singurul pamantean aproape de zeul nadal

Niculescu şi Spears s-au retras din proba de dublu la Hobart. Românca va continua în sferturi la simplu

niculescu-1

Tecău şi Mergea, în sferturi la Jocurile Olimpice. Djokovic, posibil adversar

tecau

Simona e în semifinale și la dublu, la Montreal! Halep și Niculescu au învins perechea Garcia/Mladenovic

halep niculescu victorie foto

Video Knapp și-a aflat adversara. S-au stabilit meciurile din ”sferturile” turneului de la Bastad

goerges

O bunicuță islandeză l-a sunat pe antrenorul nordicilor și s-a oferit să le cumpere înghețată jucătorilor

bunica islandeza

Polonia, eliminată chiar dacă nu a fost condusă nicio secundă la Euro. Doar 3 echipe au mai pățit asta

polonialewa

Video Favoriţii, calificaţi în sferturi la Madrid

tnadal

Video Tecău și Mergea, în sferturi la Madrid. ”Ne dorim să revenim în formă aici, pe zgură”

merge tec

Spectacol românesc la Madrid: Halep a învins-o pe Begu în trei seturi și s-a calificat în semifinale

meci romance

Echipa masculină de sabie a României, în sferturi la Mondialele de la Rio

dolniceanu

Azarenka ameninţă locul 5 WTA, ocupat de Halep

vica

Video CSM Bucuresti - Helvetia 27-24. Elevii lui Sundovski speră iar la calificare în sferturi

csm helvet

Guardiola, la un pas să-și strice recordul UCL: de când antrenează, a ajuns mereu în semifinale

pep guard

Tecău şi Rojer sunt în sferturi la Australian Open

tecau rojer-4

VIDEO Sampdoria - Milan 0-2. Rossonerii vor întâlni Carpi în sferturile Cupei Italiei

milan samp

VIDEO Lazio-Udinese 2-1. În sferturi, se reeditează finala cu Juve de anul trecut

lazio ud

ASA Tg. Mureş, Dinamo, CFR Cluj și Steaua, în semifinalele Cupei României

cupa 1

Principali favoriţi la Beijing, Tecău şi Rojer s-au calificat în sferturi

tecau rojer

VIDEO S-au tras la sorți ”sferturile” și semifinalele Cupei Ligii! Dinamo-CFR Cluj și Steaua-ACS Poli

tragere la sorti cupa ligii

Patricia Ţig, calificată în premieră în sferturile unui turneu WTA, la Baku

patricia tig-2

VIDEO Federer, în ”sferturi” la Wimbledon. Meciul lui Djokovic, întrerupt la 2-2 din cauza întunericului

federer

VIDEO Lituania - Belarus 66-68. În semifinale, bielorusele vor întâlni Serbia

blrs lith

Florin Mergea și Rohan Bopanna, în sferturile probei de dublu la Halle

mergea bopanna

VIDEO Se știu semifinalele la simplu, la BRD Năstase-Țiriac Trophy. Principalul favorit, eliminat în ”sferturi”

semifinale brd

Monica Niculescu s-a calificat în sferturi la Guangzhou

monica niculescu

VIDEO Raonic, eliminat de la Halle. Kei Nishikori, calificat în „sferturi”. Meciurile de joi

Mandzukic Juve Bayern

Tiki-taka Barcelonei a fost anihilată ultima oară de Werder Bremen, acum 7 ani!

werder bremen barcelona ucl 2006

Pellegrini şi Malaga scriu istorie în Liga Campionilor

bucurie malaga dupa eliminarea fc porto

VIDEO Malaga - FC Porto 2-0. Cea mai importantă victorie din istoria andaluzilor

malaga bucurie

VIDEO PSG - Valencia 1-1. Francezii au trăit periculos, dar s-au calificat în sferturi