137 rezultate pentru eticheta

sferturi de finala

Reeditarea finalei de la Roma, în sferturile de la Roland Garros. Șansa revanșei pentru Halep

halep svitolina

Turneu perfect pentru Sorana! Cîrstea e în sferturi, la Madrid. Set decisiv remarcabil

sorana cirstea-1

Video Principalii favoriți de la Barcelona s-au calificat în ”careul de ași”

nadal murray barcelona

Juventus şi Monaco, ultimele calificate în semifinalele Ligii Campionilor

ucl-1

Video Sara Errani, calificată în sferturile de finală de la Bogota!

errani bogota

Între Ferencvaros și Vardar. CSM știe pe cine poate întâlni, în funcție de rezultatul ultimului joc

csm bucuresti

Umilință suferită de Steaua, în fața Viitorului, înainte de play-off

viitorul under 19

Video Inter - Lazio 1-2. Cu Ștefan Radu eliminat, romanii s-au calificat în semifinalele Cupei

inter lazio pen

Video Burkina Faso, prima semifinalistă a Cupei Africii pe Națiuni

bance burkina faso

Fără El Clasico în sferturile Cupei! Granzii Spaniei s-au evitat la tragerea la sorți

asensio marcelo

Un titular al naționalei Franței elogiază Islanda, adversara din ”sferturi”: ”Sunt Leicesterul acestui Euro”

sagna

Un internațional belgian admite: ”Gareth Bale e mai bun decât Eden Hazard”

lujkak

Se știu două ”sferturi” de la Euro: Polonia-Portugalia și Țara Galilor-Belgia! Istoricul duelurilor directe

draw-1

Zidane: ”Real Madrid nu ia niciodată în calcul posibilitatea de a nu se califica”

zizou

Real Madrid, în fața unei provocări istorice. Doar două echipe au întors un 0-2 pentru a se califica

ucl

Barça n-are voie să fie blaugrana în UCL. Catalanii vor juca în echipamentul de rezervă ”dubla” cu Atleti

barca atleti

Calificare istorică în sferturile Euroligii pentru Lokomotiv Kuban. Barcelona, fără emoții

lokokuban

Catalanii ironizează ”norocul” Realului la tragerea la sorți: ”Nu i-a picat Charleroi pentru că nu era în urnă”

freixa

Luis Enrique vrea să evite o singură echipă în ”sferturile” UCL: ”Cum nu se poate, sunt calm”

barce

Simona Halep, mulțumită de prestația sa la Indian Wells: ”A fost cel mai bun turneu din acest an”

halep srena

E PSG deja un ”grande” european? În ultimele 50 de meciuri acasă, a pierdut un singur meci

psg

Tecău și Rojer, calificați în sferturile de finală, la dublu, la Paris-Bercy

tecau si rojer

VIDEO Denisa Allertova, în al nouălea cer: ”Mă simt extraordinar! Am învins-o pe Halep!”

allertova

Irina Begu, în sferturile de finală ale turneului WTA de la Seul

irina begu-3

Victor Hănescu s-a calificat în sferturile de finală ale turneului de la Meerbusch

hanes

VIDEO Bouchard a abandonat la Eastbourne. Sferturile de finală vor fi ÎN DIRECT la Digi Sport

bourchad

Președintele lui Atletico, înaintea returului de pe Bernabeu: ”Noi ne calificăm, doar jucăm acasă!”

cerezo

PSG, singura echipă care a învins-o pe Barcelona în actuala ediție a UCL. Ibra, fără victorie cu fosta echipă

ibrahimovic

Rivalitatea continuă! Real și Atletico se întâlnesc iar în UCL. ”Galacticii” au o victorie în ultimele 8 întâlniri

real madrid atletico

Spaniolii domină UCL și UEL. Stăpânii competițiilor europene de peste 4 decenii!

spanioli

Brandan a câștigat Cupa cu roș-albaștrii, dar acum vrea să-i elimine: ”Steaua e trecutul și atât”

brandan

Dinamo și Steaua s-au evitat în Cupa Ligii. Programul complet al sferturilor de finală

cupa ligi

Rapid CFR Suceava - Petrolul 2-3. Prahovenii s-au calificat cu emoții în sferturile Cupei

cfr suc-petrol

Tecău și Rojer, eliminați în sferturile de finală ale turneului de la Toronto

tecau rojer

VIDEO Radwanska, finalista de anul trecut, OUT de la Stanford. Programul zilei

radwanska

VIDEO Simona Halep s-a calificat în semifinale la BRD Bucharest Open. Adversară e Monica Niculescu

captura halep final

VIDEO Argentina - Belgia 1-0. Higuain a marcat din minutul 8 și echipa sa e în semifinale

gol bun higuain

Scolari se teme de Columbia: ”E mai bună decât Chile. Dacă vom fi eliminați, nu va fi sfârșitul lumii”

juve milan

Fiorentina - Juve, Napoli - Porto şi Benfica-Tottenham, cele mai tari meciuri din "optimile" Europa League

benfica uel

Mircea Rednic a reușit cu Gent calificarea în semifinalele Cupei Belgiei

gent kortrijk

Monica Niculescu s-a calificat în sferturile de finală ale turneului de la Hobart

monica niculescu

Mergea și Marach, eliminați în „sferturi” la turneul de la Doha

mergeA

Se știu semifinalistele Cupei! Careu de ași cu Steaua, Dinamo, Astra și Petrolul

trofeu cupa romaniei

Șunda: ”Ne-am ridicat la nivelul Stelei în multe momente”

sunda -1

VIDEO Hagi: ”Am suferit, dar am făcut un rezultat bun. Mergem la Cluj să câștigăm”