137 rezultate pentru eticheta

sferturi de finala

Cupa României, sferturi de finală. Au mai rămas două “bilete“! Cum arată tabloul, înainte de finalul grupei B

cupa

S-au stabilit sferturile de finală la Wimbledon. Simona Halep, a doua favorită la câștigarea trofeului

Wimbledon Tennis Championships, Day 8, The All England Lawn Tennis and Croquet Club, London, UK - 04 Jul 2022

2022 Roland Garros - Day 8

Video Emma Răducanu, în “sferturi“ la Stuttgart. Urmează duelul cu liderul mondial WTA, Iga Swiatek

profimedia-0684965217

Carlo Ancelotti a prefațat duelul dintre Real Madrid și Chelsea din Champions League. Avertisment pentru elevii săi

ESP: Real Madrid - Getafe CF. La Liga Santander, date 31

16 ani de la meciul Steaua – Rapid, din sferturile de finală ale Cupei UEFA

Rapid Steaua UEFAntastici

Video Benfica - Liverpool 1-3, în sferturile Champions League. "Cormoranii", prea buni pentru "vulturi"

SL Benfica v Liverpool FC Quarter Final Leg One - UEFA Champions League, Lisbon, Portugal - 05 Apr 2022

Programul meciurilor din ‘sferturile‘ Ligii Campionilor. Liverpool și Manchester City joacă în aceeași zi

meciuri

Julian Nagelsmann e sincer, după ce Bayern Munchen a picat cu Villarreal în sferturile Champions League. "Am avut noroc"

profimedia-0671610029

Ancelotti își înfruntă fosta echipă, un singur duel se va disputa în premieră | Programul sferturilor și semifinalelor UCL

UCL

Thomas Tuchel, antrenorul lui Chelsea, neînvins cu Real Madrid în Champions League. Recordul tehnicianului german

PSG against Real Madrid

News Alert Au fost stabilite sferturile de finală din UEFA Champions League + cum arată tabloul semifinalelor

ucl logo

Simona Halep, precaută înaintea meciului cu Petra Martic. Ce a spus despre croată

halep

Video Prima reacție a Simonei Halep după victoria cu Gabriela Ruse. Ce a deranjat-o înaintea partidei

Dubai Duty Free Tennis Championships, Dubai, United Arab Emirates - 16 Feb 2022

Video Irina Begu, prima reacție după succesul memorabil de la Sankt Petersburg, cu Petra Kvitova

St. Petersburg Ladies Trophy 2022 - Day Four, Saint Petersburg, Russia - 10 Feb 2022

Video Egipt și Guineea Ecuatorială, în sferturile Cupei Africii. Salah, decisiv pentru egipteni. Tabloul complet

Egypt vs Ivory Coast- Africa Cup of Nations, Douala, Cameroon - 26 Jan 2022

Video Simona Halep - Viktorija Golubic 6-2, 5-7, 6-4. Victorie și calificare în semifinale pentru Halep, după un meci-maraton

Simona Halep, în meciul cu Viktorija Golubic / Foto: Getty Images

Video Irina Begu - Amanda Anisimova 6-2, 3-6, 2-6. Americanca s-a calificat în semifinale la Melbourne Summer Set 2

profimedia-0650551908

Video PAOK încheie anul cu o calificare în sferturile Cupei. Răzvan Lucescu e nemulțumit

razvan lucescu

Reghecampf vrea spectacol în meciul cu Filiași. “Avem nivelul cel mai mare din Cupa României”

reghe

Video Chindia – Sepsi 1-2. Echipa lui Cristiano Bergodi este prima semifinalistă a Cupei României

FOTBAL: CHINDIA TARGOVISTE-SEPSI OSK SFANTU GHEORGHE, CUPA ROMANIEI (30.11.2021)

Acord între Filiaşi și Universitatea Craiova. Unde și când se va juca meciul din sferturile Cupei

cupca

Revelația Cupei României a numit un antrenor, după ce echipa a fost pregătită de vicepreședinte

FOTBAL:ACSO FILIASI-UTA ARAD, CUPA ROMANIEI (23.09.2021)

Frenkie de Jong, înaintea duelului cu Juventus: "Așa au stat lucrurile și cu Real Madrid". Ce a spus despre Ronaldo

Frenkie de Jong si Luka Modric

Barcelona - Man. United, derby-ul din sferturile UEFA Champions League. Prima reacție a catalanilor

Barcelona tragere la sorti

Prima reacție a lui Juventus după aflarea adversarului din sferturile UCL: "Nu este o glumă"

nevded tragere

Reacția Irinei Begu, după calificarea în "sferturile" turneului de la Budapesta

Irina Begu Budapesta 2019

Fără set pierdut, Nadal va juca a șasea sa semifinală la Australian Open!

2019 Australian Open - Day 9

Video Irina Begu - Anna Karolina Schmiedlova 5-7, 5-7. Deși a condus tot meciul, Irina nu a făcut față presiunii

Begu ingrangere la Hobart 2019

CM 2018 | Cum arată echipa ideală a sferturilor de finală. Belgia are cei mai mulți fotbaliști

Brazil v Belgium: Quarter Final - 2018 FIFA World Cup Russia

CM 2018 | Putin a pus mâna pe telefon și l-a sunat pe Cherchesov! Ce i-a transmis selecționerului după eliminare

Putin

Titlurile din presa internațională după eliminarea Braziliei de la Cupa Mondială din Rusia

presa eliminare Brazilia

Griezmann "uruguayanul": "Este a doua mea țara!". Reacția lui Suarez

griezmann

"Simt că vom juca finala". Belgienii cred că nu vor mai avea emoții la CM și vor elimina Brazilia

Belgieni CM 2018

Programul complet al sferturilor de la CM 2018. Tot ce trebuie să ştii despre cele patru meciuri

sferturi

Guardiola, suspendat două meciuri în cupele europene! Motivul invocat de UEFA

Guardiola tribune suporteri

Galliani: "Un arbitru idiot!". Ceferin spune ca nici VAR n-ar fi anulat penalty-ul controversat de la Real - Juve

Real Madrid - Juventus 1-3

Vazquez a găsit explicaţia pentru care calificarea lui Real în semifinale este contestată: "Mulţi ne invidiază!"

Benatia

Rivaldo îi pune pe jar pe suporterii Barcelonei: "Astfel de surprize sunt bune pentru fotbal"

Messi Barcelona

UEFA l-a iertat pe Sergio Ramos! Căpitanul Realului va putea evolua în partidele următoare din UCL

Sergio Ramos

Se ştiu semifinalistele din Europa League. Seară de coşmar pentru Ştefan Radu

Europa League

Recordurile lui Cristiano Ronaldo în Champions League continuă

cristiano ronaldo gol real madrid

Real Madrid s-a calificat dramatic în semifinale. Gol din penalty, în minutul 90+7. Rezultatele complete din "sferturile" UCL

colaj ucl

Sevilla - Bayern 1-2. Nemții au întors scorul, după un meci dominat de andaluzi

Bayern Munchen

"Am văzut multe la viața mea, dar asta îți taie respirația". Foarfeca lui Ronaldo a lăsat lumea fotbalului fără cuvinte

Cristiano foarfeca

Zidane nu a scăpat de ce se temea! Motivul pentru care ar fi vrut să o evite pe Juventus

Real Madrid v Leganes - Copa del Rey, Quarter Final Second Leg

"Coșmarul Ronaldo" vine iar peste Juventus! Italienii i-au luat frica: "Cristiano... iarăși tu?"

Ronaldo

Video Irina Begu este în semifinale la Kremlin Cup, după o victorie dramatică în fața Verei Lapko

begu-2

Video Exclusiv Begu și Olaru s-au calificat în sferturi, la Cincinnati: "Ne înțelegem din ce în ce mai bine"

olaru begu

Video Garcia - Halep 4-6, 2-6. Simona se impune clar și se pregătește pentru al doilea meci al zilei!

garcia halep

Video Simona Halep a pierdut cu Wozniacki, dar a câștigat cele mai frumoase puncte ale zilei