10 rezultate pentru eticheta

sferturi euro 2020

Cel mai bun "11" din sferturile EURO 2020. Surprize mari, fără niciun spaniol pe listă

pjimage

Harry Kane a reușit o ”dublă” în meciul cu Ucraina de la EURO 2020 și a scris istorie pentru Anglia! Recordul stabilit

Harry Kane, în meciul Ucraina - Anglia / Foto: Getty Images

O încurajare cât o calificare: ce i-a spus Luis Enrique lui Unai Simon, înaintea loviturilor de departajare din Elveția - Spania

Unai Simon a apărat penalty-ul lui Manuel Akanji în meciul Elveția - Spania de la EURO 2020 / Foto: Getty Images

"Pentru Eriksen vom juca!" "Vikingii" danezi le "declară război" cehilor înaintea sfertului de la EURO 2020

Denmark v Finland - UEFA Euro 2020: Group B

Belgium v Italy - UEFA Euro 2020: Quarter-final

Switzerland v Spain - UEFA Euro 2020: Quarter-final

Pronosticul de la EURO 2020 pe care Jose Mourinho a fost ”forțat” să-l dea: ”Trebuie s-o spun, altfel mă vor omorî”

Jose Mourinho, antrenorul Romei / Foto: Getty Images

Câți bani au încasat până acum echipele calificate în sferturi la EURO 2020

Denmark v Belgium - UEFA Euro 2020: Group B

Surpriza din sferturile EURO 2020 va da piept cu Anglia, formație care nu a primit gol. "Vom juca din inimă"

Sweden v Ukraine, UEFA European Championship 2020, Round of 16, International Football, Hampden Park, Glasgow, UK - 29 June 2021

Programul complet al sferturilor de finală de la EURO 2020. Când și unde se joacă partidele