9 rezultate pentru eticheta

simona halep caroline garcia

Când se joacă meciul Simona Halep - Caroline Garcia, din turul întâi al WTA Doha

Simona Halep și Caroline Garcia / Foto: Getty Images

Video Momentul care a schimbat soarta partidei dintre Simona Halep și Caroline Garcia. Ce s-a întâmplat în setul secund

simona halep accidentare

Video Simona Halep - Caroline Garcia 3-6, 6-4, 6-0. Ce meci! Revenire spectaculoasă a româncei, care a avut și probleme medicale

Simona Halep, locul trei WTA / Foto: Getty Images

Video Exclusiv Franța - România Fed Cup | Simona Halep surprinde după victoria cu Garcia: ”Nu am făcut cel mai bun meci al meu”

simona halep 22

Sfertul de finală cu Garcia are o miză dublă pentru Halep, care e aproape de o performanță importantă

Halep

Prima reacție a Carolinei Garcia după meciul cu Simona Halep

garcia halep

Video Halep - Garcia 6-4, 6-2. Victorie clară pentru liderul mondial la debutul la Singapore 2017

halep-18

Caroline Garcia se teme de meciul cu Simona Halep. "E cel mai greu start pentru mine"

halep garcia-5

VIDEO E campioană și la fair play. Simona a renunțat la un punct în favoarea adversarei