16 rezultate pentru eticheta

spania digi sport

Campioana Spaniei se decide AZI. Ultima etapă se joacă ÎN DIRECT pe Digi Sport (ora 18:00)

msn bbc

Premieră în Europa! Echipele din Spania pot face istorie în acest sezon al UCL și UEL

collage spania

Video Betis - Barcelona 0-2. Catalanii au făcut un pas important către un nou titlu în La Liga

bucurie barcelona

VIDEO Real - Las Palmas 3-1. Toate golurile partidei au fost marcate în prima repriză

captura ronaldo

VIDEO La Coruna - Atletico Madrid 1-1. Echipa lui Simeone rămâne la un punct de Real și Barca

Depor Atletico

Lotul Spaniei pentru ultimele meciuri din preliminarii. Lipsesc Iniesta și Diego Costa, revine Morata

spania preliminarii

VIDEO Gol istoric pentru Aduriz! L-a egalat pe Pichichi, cel care dă numele trofeului golgheterilor din Spania

aduriz gol bilbao pichichi

James Rodriguez a revenit la antrenamente. Apt de joc la următorul meci pe Bernabeu

james 2

VIDEO Athletic - Real 1-0. Al doilea meci consecutiv fără victorie pentru madrileni! Super gol Aduriz

gol bilbao

Conflictul Messi - Enrique, confirmat din vestiarul Barçei:  "Leo și-a pierdut capul"

messi luis enrique barcelona

VIDEO Elche - Barça 0-6. "Duble" Neymar și Messi, în cea mai clară victorie a anului pentru catalani

barcelona goluri messi neymar pique

În goana după goluri. Luis Suarez a marcat o dată la 262 de minute în tricoul catalan

suarez goluri

VIDEO Spania - Senegal 89-56. Pau Gasol a fost cel mai bun om al ibericilor

Gasol baschet

Messi îl contrazice pe Cruyff: "Neymar se va potrivi foarte bine la Barcelona"

messi.neymar.barcelona

Villareal are antrenor nou! După Sevilla anul trecut, Marcelino Garcia Toral a ajuns în Segunda

marcelino.garcia.toral

VIDEO Un arbitru din Spania s-a dat de gol. A încercat să marcheze pentru echipa favorită