21 rezultate pentru eticheta

spania germania

Luis Enrique a dezvăluit discuția cu Hansi Flick, după Spania - Germania 1-1. “Parcă eram un cuplu”

flick-enrique

Ordinul dat de qatarezi fanilor ”plătiți” la meciul Spania - Germania: ”Nici nu știam ce înseamnă”

profimedia-0740540149

Foto De nedespărțit: cum au fost surprinși Luis Enrique și Hansi Flick, după Spania - Germania 1-1

profimedia-0740553093

Spain v Germany: Group E - FIFA World Cup Qatar 2022

Spania, fără "jucătorul preferat" al lui Hansi Flick la Cupa Mondială din Qatar. Ce a spus selecționerul Germaniei

Programul zilei la World Cup, 27 noiembrie: Japonia - Costa Rica, Belgia - Maroc, Croația - Canada, Spania - Germania

Argentina v Mexico: Group C - FIFA World Cup Qatar 2022

Video Franța – Suedia 31-26, în sferturile Campionatului Mondial de handbal feminin. Programul semifinalelor

profimedia-0648170645

Video Spectacol la CM de handbal masculin! Spania a câștigat derby-ul cu Germania. Ungaria și Danemarca defilează spre sferturi

spania-handbal

Pierdere mare pentru Real Madrid. Căpitanul Sergio Ramos s-a accidentat. Cât va lipsi

Spain v Germany - UEFA Nations League

Fanii germani și-au pierdut răbdarea cu Low! Sondajul care arată că nu mai este dorit la naționala Germaniei

Germany v Czech Republic - International Friendly

Cum au râs spaniolii de germani, după ”o noapte pentru istorie”. ”Stop the count!”/ ”Prima țară care primește vaccinul”

"Spaniolii au avut doar escorte!" Matthaus e dur și cere trei jucători la naționala Germaniei

Matthaus - Low

Ozil a ieșit la atac după ce Germania a clacat în fața Spaniei. Postarea de la miezul nopții

Mesut Ozil

Ce mai poate spune un antrenor după ce a învins Germania cu un scor de tenis. "Ar fi nedrept să zic asta"

Luis Enrique Press Conference

Umiliți de Spania, nemții au găsit cu greu explicații. Un atacant german, imaginea amărăciunii

Germany Arrives From The 2018 FIFA World Cup Russia

Un alt meci suspendat din Liga Națiunilor! Elveția - Ucraina nu se va juca din cauza problemelor din lotul oaspeților

Germany v Ukraine - UEFA Nations League

Euro 2019 | Fabian Ruiz, cel mai bun jucător al turneului. Spaniolul a impresionat și în Serie A

ruiz

Video Spania - Germania 3-2. Punctul decisiv a venit în urma unei victorii dramatice

David Ferrer

VIDEO Germania - Spania 76-77. Gazdele au ratat ultima aruncare liberă, ce putea trimite meciul în prelungiri!

pau gasol germania

Duelul ultimelor campioane mondiale, ÎN DIRECT la Digi Sport. Low: ”Meciul cu Spania e un excelent test”