341 rezultate pentru eticheta

standard liege

Video&Foto Soluție pentru atacul naționalei. Denis Drăguș e jucătorul momentului la Standard Liege

profimedia-0638265433

Video VAR-ul a avut nevoie de 7 minute pentru a-i anula golul lui Denis Drăguș! Românul a înscris, dar Standard a ratat victoria

Soccer Jpl D11 Standard De Liege Vs Oh Leuven, Liege, Belgium - 16 Oct 2021

Denis Drăguș a înscris pentru Standard Liege în eșecul cu Mechelen

profimedia-0635831784

Denis Drăguș, moment de sinceritate: de ce s-a ”lovit” în Belgia, după ce a fost ”ținut în brațe” în Liga 1

Denis Drăguș, într-un meci România - Serbia / Foto: Sport Pictures

”Am progresat cu adevărat în Italia”. Drăguș și ”cheia transformării” la Standard Liege

Soccer Jpl D3 Standard De Liege Vs Royal Antwerp, Liege, Belgium - 08 Aug 2021

Denis Drăguș, primul gol după 2 ani! Standard, "demolată" de un adversar care a marcat de 5 ori

Denis Drăguș a revenit la Standard Liege! Ce spune antrenorul belgienilor despre atacantul român

Denis Drăguș, în tricoul lui Standard Liege / Foto: Profimedia

Ce surpriză! Rednic poate pleca de la Viitorul, după doar 3 meciuri, la o echipă de Europa League

rednic

Video Super execuție! Golul zilei l-a reușit un coleg al lui Ianis Hagi. Reacția comentatorilor: "Ce nebunie!"

roofe 2

Răzvan Marin, titular la Ajax? "Cu talentul și mentalitatea sa, mă aștept să reușească"

22 january 2020Amsterdam, The NetherlandsSoccer Ajax v SpakenburgRazvan Marin of Ajax

Probleme pentru Denis Drăguș! Fotbalistul român a ieșit accidentat de pe teren la ultimul meci al lui Standard Liege

Denis Drăguș, accidentat la ultimul amical jucat de Standard Liege / Foto: Profimedia

Foto Revine Răzvan Marin la Standard? Vacanță la Liege pentru mijlocașul român

Răzvan Marin, în tricoul lui Standard Liege / Foto: Profimedia

Belgia, decizie finală: Club Brugge, campioana sezonului 2019/2020! Cum arată clasamentul

World News - February 5, 2020

Marouane Fellaini și Axel Witsel și-au salvat fosta echipă: "Trebuie să le mulțumim încă o dată"

fellaini witsel

Marouane Fellaini, salvatorul lui Standard Liege! Cu ce sumă a împrumutat echipa lui Denis Drăguş, ameninţată cu dispariţia

Southampton FC v Manchester United - Premier League

Cutremur în fotbalul belgian! Standard Liege, echipa lui Denis Drăguş, nu a obţinut licenţa şi va fi retrogradată

R. Standard de Liege v KAA Gent - Jupiler League

Cluburile din Belgia, obligate să taie din salarii din cauza pandemiei! Ce păţeşte antrenorul lui Standard Liege

Eintracht Frankfurt v Standard Liege: Group F - UEFA Europa League

Fotbalul din Belgia, din nou sub lupa autorităților! Transferul unui jucător de la Dinamo, anchetat

collins fai

Video Scene fabuloase în cantonamentul lui Standard Liege! Denis Drăguș a cântat "Dragostea din Tei"

dragusi

Ladislau Boloni și-a certat un jucător, după ce Antwerp s-a calificat în semifinalele Cupei Belgiei. Ce s-a întâmplat în prelungiri

VfB Stuttgart v Liege - UEFA Cup

Ce se întâmplă cu Denis Drăguș! Anunțul important făcut de Michel Preud'homme despre atacantul român

denis dragus

Video Standard Liege - Arsenal 2-2. "Tunarii" au revenit pe final și au câștigat grupa

Aubameyang

Video Noi incidente în Europa League. Fanii lui Standard Liege şi Wolverhampton s-au bătut în Portugalia

bataie fani

Video Standard Liege - Eintracht Frankfurt 2-1. Belgienii au înscris golul victoriei în prelungiri

standard eintracht

Denis Drăguş, criticat de presa belgiană după ce a jucat pentru tineretul lui Standard Liege

Ce au pățit fanii lui Standard Liege în Germania: "Am fost plasaţi într-o cuşcă de fier de 10 pe 4 metri"

standard cusca

Decizie istorică! Primele ligi din Belgia și Olanda se vor uni! Anunțul unui oficial: "Se poate realiza foarte curând"

Club Brugge Ajax

Răzvan Marin nu-şi face probleme că a fost rezervă în ultimele meciuri ale lui Ajax: "Etapă normală"

Razvan Marin

Arsenal - Standard 4-0 | Teroare la Londra. Fanii belgieni au declanșat "iadul", iar metroul a fost închis: "Au pornit alarmele"

fani standard

Video Arsenal - Standard 4-0. "Tunarii" fac legea în grupa F, Ceballos a marcat primul gol pentru londonezi

Arsenal FC v Standard Liege: Group F - UEFA Europa League

Michel Preud'homme a explicat de ce Denis Drăguș nu este folosit la Standard Liege

După Ianis Hagi și Denis Drăguș, un alt fotbalist român a ajuns în Belgia. A semnat cu Lokeren!

1167

Ce surpriză! Denis Drăguş, nominalizat la trofeul Golden Boy! Românul concurează cu Joao Felix sau Matthijs de Ligt

dragusi

collage razvan marin

Răzvan Marin, doar 9 minute la Ajax! Ce a scris presa belgiană după cel mai recent meci al ”lăncierilor”

"Răzvan Marin merită să fie titular la Ajax!" Un fost mare fotbalist olandez sare în apărarea românului

marin

Denis Drăguş, campion la testele fizice! Belgienii au dezvăluit că atacantul ar putea debuta duminică la Standard

"Vreau și eu să calc pe drumul lui!" Denis Drăguș a dezvăluit obiectivul pe care îl va avea la Standard Liege

FOTBAL:ASTRA GIURGIU-FC VIITORUL, LIGA 1 BETANO (8.02.2019)

Denis Drăguș, tot mai aproape de Standard Liege. Gică Hagi nu l-a introdus în lotul pentru returul cu Gent

Denis Drăguș

Oferta făcută de Standard Liege pentru Denis Drăguş, anunţată de belgieni

denis-dragus

Denis Drăguș, pe urmele lui Ianis Hagi. Atacantul poate ajunge în Belgia

FOTBAL:KAA GENT-FC VIITORUL, LIGA EUROPA (25.07.2019)

EURO 2019 | Pușcaș și Cicâldău ar putea fi colegi și la echipa de club. Oferta venită după România - Croația

george puscas

Reacția presei din Belgia, după prestația de gală a lui Răzvan Marin. Românul, inclus în echipa etapei

Răzvan Marin

Video "Emoția este acolo!" Reacția lui Răzvan Marin, după prestația de gală cu Brugge: "Ce pot să mai spun?!"

razvan marin

Răzvan Marin, înaintea meciului cu numărul 100 pentru Standard Liege

”L-aș fi ales pe el!”. Transferul spectaculos al lui Răzvan Marin la Ajax, contestat în Olanda

Prima reacție a lui Răzvan Marin după încă un gol marcat pentru Standard Liege

razvan-marin

Ianis Hagi, în fața unui transfer de răsunet. Anunțul făcut de belgieni

FOTBAL:UNIVERSITATEA CRAIOVA-FC VIITORUL, CUPA ROMANIEI (4.04.2019)

Răzvan Marin promite un nou trofeu pentru Standard. Ce șanse la titlu are înaintea duelului cu prima clasată

rmarin

Exclusiv Momentul în care Răzvan Marin s-a răzgândit în privința transferului. Ce i-a transmis impresarului său

marinus

Exclusiv Răzvan Marin: "Marcasem un gol frumos, dar nu mai contează!" Imagini de la meciul întrerupt în minutul 31