30 rezultate pentru eticheta

steaua rosenborg

Norvegienii s-au panicat după golul lui Popa: "Mi-a fost teamă 5-10 minute" / "Am crezut până la final"

popica-1

VIDEO Duckadam e bucuros doar pentru coeficient: "Sorții n-au fost alături de noi, am dat peste echipe puternice"

chipciu rosenborg

VIDEO Steliştii cred într-o minune, la Trondheim: "Trebuie să îşi dea ani din viaţă pentru calificare"

steaua rosenborg 2

VIDEO Dilema Stelei: va ataca Rădoi din start? "Cred că nu, sunt 90 de minute, avem timp să marcăm"

gregory tade rosenborg

Steaua a deplasat 20 de jucători la Trondheim! Hamroun, singura absență. Echipa probabilă a lui Rădoi

chipciu rapa

Steaua ţinteşte un fundaş de la Tg. Mureș! Campionii vor să-l dea la schimb pe Tahar, ardelenii vor banii

ivan gonzalez steaua

Paul Papp s-a accidentat în meciul cu Rosenborg și nu va intra la Craiova. Primă uriașă promisă de Gigi Becali!

paul papp dinamo

Mesajul lui Ilie Dumitrescu pentru fani: "Aș merge după Steaua și în liga a patra!"

Steaua Rosenborg

Rosenborg a obținut cea mai clară victorie a oaspeților din play-off-ul UEL. Rivala Stelei a salvat onoarea nordicilor

rosenborg 3-0

VIDEO Duckadam: "Ne-am bazat pe un buget, am promis salarii mari, să vedem dacă le putem plăti"

helmuth duckadam steaua

VIDEO Rădoi rămâne și la returul cu Rosenborg: "Dacă ne prezentăm ca în repriza a doua, mai bine stăm acasă"

captura radoi-2

Lui Mirel Rădoi i s-a strigat din tribunele Arenei Naționale "Demisia! Demisia!" VIDEO

cojocaru meci steaua

Rădoi l-a pierdut pe Hamroun accidentat, după o repriză din meciul tur cu Rosenborg

hamroun-1

Rădoi are două variante la meciul cu Rosenborg. SONDAJ Unde e mai bine să stea antrenorul Stelei?

radoi tribuna

Steaua - Rosenborg 0-3. Roș-albaștrii au avut o bară și mai multe ocazii, dar doar o minune îi poate califica

steaua - rosenborg 0-3

VIDEO De ce sunt siguri oficialii Stelei că pedeapsa lui Rădoi va fi anulată: "E o eroare de interpretare!"

radoi adi popa

VIDEO Nordicii nu se cred avantajați de suspendarea lui Rădoi, dar se bucură că nu joacă Varela: "E cel mai bun!"

captura rosenbor

Două noutăți la Rosenborg pentru meciul cu Steaua. Lotul deplasat la Bucureşti

selnaes

Acum 10 ani, Adi Popa suferea în Peluza Sud la egalul cu Rosenborg. Acum va fi pe teren cu norvegienii

adi popa rosenbotg

Steaua a avut probleme doar cu Rosenborg! Cum stă campioana în duelurile cu echipele din Norvegia

Steaua Molde

Steliştii vor contesta suspendarea lui Rădoi şi îl vor pe bancă la returul cu Rosenborg, din play-off

mirel radoi 2

VIDEO Amintirile dor, dar foștii colegi ai lui Rădoi sunt optimiști: "Un coșmar! Așa a început creșterea noastră"

mirel radoi steaua rosenborg

Steaua, între vânzare și insolvență! VIDEO Becali: "Dacă nu ne calificăm, fac ofertă publică". Prețul cerut

becali steaua stanciu

Campioana aşteaptă sprijinul fanilor! S-au pus în vânzare biletele pentru manşa tur cu Rosenborg

fani steaua

Italianul Luca Banti arbitrează meciul Stelei cu Rosenborg, din play-off-ul Europa League

luca banti

Victorie la scor pentru adversara Stelei, în campionat. Rosenborg e lider detaşat în Norvegia

rosenborg-1

Antrenorul lui Rosenborg e mulţumit de tragerea la sorţi pentru play-off-ul EL: "Steaua e foarte ok pentru noi"

antrenor rosenborg

"Steaua-Rosenborg, meciul revanşei!" Cum prezintă roş-albaştrii duelul din play-off-ul Europa League