43 rezultate pentru eticheta

tsonga

Video Roger Federer a avut nevoie de set decisiv pentru a-l învinge pe Tsonga, în optimile de la Halle

roger-federer

Nadal, calificare facilă în optimi la Australian Open! Rezultatele de vineri

2018 Australian Open - Day 5

Video Tsonga a ratat șansa de a juca la Turneul Campionilor. Francezul, eliminat în turul doi la Paris

tsonga

Pouille l-a învins pe Tsonga în finala 100 % franceză de la Viena

pouille tsonga

Tsonga, la cel mai prolific sezon al său! Cu finala de la Antwerp, câștigată, a ajuns la 16 titluri

tsonga-2

Video Tsonga - Bemelmans, prima semifinală de la Antwerp. Meciul va fi ÎN DIRECT la Digi Sport

tsonga

Video Franța are emoții cu Serbia, în duelul din semifinalele Cupei Davis. Egalitate după meciurile din prima zi

captura tenis 1

Zverev nu confirmă în Grand Slam-uri. Surprize mari la US Open, Sharapova s-a salvat in-extremis

tsonga rotterdam

Berdych şi Tsonga au refuzat să fie rezerve la Turneul Campioanelor. Goffin şi Bautista Agut i-au înlocuit

berdych tsonga

Murray a câștigat turneul de la Viena și săptămâna viitoare îl poate depăși pe Djokovic

murray-2

Video Murray a supravieţuit unui meci maraton cu Tsonga şi este în semifinalele de la Wimbledon

murray2

Video Exclusiv Murray şi Tsonga au oferit unul dintre cele mai frumoase puncte de la Wimbledon

murray-2

Video Exclusiv Faza zilei la Wimbledon! Ce i-a strigat un fan lui Tsonga la a doua minge de meci împotriva lui Isner

tsonga bun

VIDEO Tsonga l-a învins pe Nadal, după 0-6 în setul 2, şi este în finală la Shanghai

tsonga

Nadal - Tsonga, prima semifinală de la Shanghai. Competiția e ÎN DIRECT la Digi Sport

nadal tsonga

VIDEO Ziua favoriților la Shanghai. Competiția e LIVE la Digi Sport

tsonga shanghai

VIDEO Debut în forță pentru favoriți. Nadal, Federer și Murray s-au calificat lejer în turul 2 la Wimbledon

nadal

VIDEO Fără surprize în ziua a doua de turneu la Madrid. Francezii Tsonga, Gasquet și Monfils s-au calificat

gasquet tsonga franta

VIDEO David Ferrer şi Kei Nishikori s-au calificat în turul al treilea, la Miami. Meci dificil pentru Tsonga

ferrer

Scandal după finala Cupei Davis? Francezii și Wawrinka ar fi fost implicați într-un schimb dur de replici

wawrinka scandal

Rafa Nadal a revenit pe terenul de tenis, la Astana, după 87 de zile de absență

rafa nadal astana

Franţa, prima țară calificată în finala Cupei Davis. Eroi la Paris, Tsonga și Gasquet!

gasquet tsonga

VIDEO Victorii pentru principalii favoriți în prima zi a Turneului de la Madrid

fer ver

Federer, Murray și Tsonga s-au calificat în optimi la Miami

tsonga

Gulbis a câştigat turneul de la Marsilia, după ce l-a învins pe favoritul francezilor