299 rezultate pentru eticheta

turneul campionilor

Horia Tecău și Jean-Julien Rojer au ratat calificarea în semifinalele Turneului Campionilor

tecay

Video Roger Federer l-a eliminat pe Novak Djokovic de la Turneul Campionilor. Rafael Nadal va încheia anul ca lider ATP

Federer

Foto Alexander Zverev, acuzat că a încălcat regulamentul, la Turneul Campionilor. Răspunsul ciudat oferit

zverev

Video Turneul Campionilor | Nadal, revenire spectaculoasă contra lui Medvedev. Tsitsipas s-a calificat deja în semifinale

turneul campionilor colaj

Ce performanță! Perechea Horia Tecău / Jean Julien Rojer a învins cel mai bun dublu din lume la Turneul Campionilor

Nitto ATP World Tour Finals - Day Four

Video Turneul Campionilor | Thiem, în semifinale, după un meci epic cu Djokovic. Sârbul luptă cu Federer pentru al doilea loc

Turneul Campionilor

Video Exclusiv Test dificil pentru Tecău și Rojer! Luptă la Turneul Campionilor cu cea mai bună pereche din circuit

tecay

Video Rafael Nadal, enervat de o întrebare legată de viața intimă: "Ești serios? E o glumă? Astea sunt prostii!"

Rafael Nadal

Video Turneul Campionilor | Rafael Nadal, învins de Alexander Zverev. Tsitsipas a trecut de Medvedev

Zverev Nadal

Exclusiv Horia Tecău şi Jean Julien Rojer au pierdut primul lor meci la Turneul Campionilor 2019. Prima reacție a românului

ABN AMRO World Tennis Tournament - Day Seven

Video Turneul Campionilor | Dominic Thiem, victorie cu marele Roger Federer. Novak Djokovic l-a "executat" pe Matteo Berrettini

djokovic thiem berrettini federe turneul campionilor

Video Turneul Campionilor 2019, ÎN DIRECT la Digi Sport. Miză dublă pentru "greii" Djokovic și Nadal

nole si rafa

Turneul Campioanelor 2019 | Bianca Andreescu, favorita bookmakerilor în meciul cu Simona Halep

simona halep

Simona Halep s-a apropiat de locul 1 în clasamentul Race. De câte puncte mai are nevoie pentru a merge la Shenzhen

simona-halep2

S-a decis! Al 15-lea oraș care va găzdui Turneul Campionilor

pala interior

sali participante

"E cel mai bun din noua generaţie". Ce performanţe aveau Federer, Nadal, Djokovic şi Murray la vârsta lui Zverev

Nitto ATP Finals - Day Eight

Zverev, elogiat în presa din Germania după succesul de la Turneul Campionilor: "Este noul rege al tenisului"

Alexander Zverev

Video Exclusiv Turneul Campionilor | Alexander Zverev și-a fixat obiectivul după victoria carierei

Zverev i-a bătut pe Federer şi Djokovic şi e cel mai tânăr câştigător al Turneului Campionilor din ultimul deceniu

Turneul Campionilor | ”Îți mulțumesc că m-ai lăsat să te bat”. Reacție genială a lui Zverev, după performanța carierei

Video Turneul Campionilor! Surpriză uriașă la Londra! Zverev l-a învins și pe Djokovic și a câștigat în premieră competiția

Darren Cahill se implică în scandalul anului în tenisul mondial! ”A fost grozav”

darren cahill

Anunțul lui Federer după ce a fost eliminat de Zverev la Turneul Campionilor. Ce spune despre retragere

Roger Federer

"Amice, taci din gură, nu ai de ce să îţi ceri scuze!". Ce i-a spus Federer lui Zverev, înainte ca acesta să fie huiduit de toată sala

federer suparat

Video Zverev a fost huiduit la interviul de la finalul meciului cu Federer. Ce s-a întâmplat

Nitto ATP Finals - Day Seven

Video Turneul Campionilor | Djokovic l-a învins pe Cilic. Zverev a trecut de Isner. Semifinalele, sâmbătă, la Digi Sport

Novak Djokovic

Video 4 "aşi" pentru un trofeu magic. Bijuteria pe care o va lua acasă câştigătorul Turneului Campionilor

djokovic

Ştim deja semifinalele la Turneul Campionilor, deşi mai e de jucat un meci

tenis

Video Ronaldo a cheltuit o avere cu iubita lui, în doar 15 minute. Ce au descoperit englezii

cristiano ronaldo georgiana rodriguez

Novak Djokovic, primul calificat în semifinalele Turneului Campionilor

Roger Federer, prima victorie la Turneul Campionilor 2018. Anderson are două succese în Grupa Hewitt

Nitto ATP World Tour Finals - Day One

GEORGINA RONALDO

Video Djokovic, victorie în două seturi cu Isner, la Turneul Campionilor. Zverev l-a învins pe Cilic în primul meci al zilei

Video Surpriză de proporții la Turneul Campionilor. Nishikori l-a învins pe Federer. Anderson a câștigat primul meci

Turneul Campionilor | Djokovic este răcit. Cum s-a prezentat la antrenamentul de astăzi

nole

Turneul Campionilor | Cum arată grupele și când se vor putea întâlni Federer și Djokovic, principalii favoriți

grupe Turneul Campionilor 2018

Turneul Campionilor| S-a stabilit lista celor 8 tenismeni calificați

turneul campionilor 2018 djokovic nadal federer

Marius Copil, la cel mai bun loc din carieră după finala istorică de la Basel

Marius Copil

Ghinion teribil pentru Del Potro. Verdictul după accidentarea de la Shanghai. Poate rata Turneul Campionilor

2018 Rolex Shanghai Masters - Day 5

Care NextGen? Federer şi Djokovic i se alătură lui Nadal la Turneul Campionilor

Western & Southern Open - Day 9

Video Dimitrov - Goffin, finală inedită la Turneul Campionilor! Bulgarul a revenit superb împotriva lui Sock

dimitrov

Exclusiv Goffin, după victoria carierei. "Nu ştiam ce să fac când am câştigat. Au fost emoţii multe"

goffin

Video Surpriză de proporţii la Londra: Roger Federer e out de la Turneul Campionilor!

federer-3

Video Grigor Dimitrov a câştigat Turneul Campionilor, după o finală surprinzătoare cu David Goffin

dimitrov cu bun

Motivul pentru care Federer nu urmărește locul 1 ATP: ”Aş fi tensionat, nervos. Aș începe să comit greşeli”

federer-2

Video Tecău şi Rojer, învinşi şi în ultimul meci de la Turneul Campionilor

baietyii

Video 3 din 3 pentru Federer. Elvețianul e în semifinalele Turneului Campionilor pentru a 14-a oară din 15 participări

federer cilic

Video Exclusiv Adevăratul maestru al rachetelor de la Londra. Detalii din culisele Turneului Campionilor

racheta report capt

Thiem l-a învins pe Carreno Busta şi continuă să spere la semifinalele Turneului Campionilor