299 rezultate pentru eticheta

turneul campionilor

VIDEO Elvețienii sunt cei mai fericiți fani de la Londra. Dar miza e Cupa Davis! "Ar fi o nebunie pentru noi și Roger"

captura elvetieni

VIDEO Djokovic, după ce și-a asigurat locul 1 ATP: "Asta mă face și mai puternic"

novak

VIDEO EXCLUSIV Ferrer l-a învins pe Djokovic la primul duel, la Bucureşti: "M-a surprins mult"

ferrer djokovic aa

VIDEO Andy Murray, după ce a fost umilit chiar în fața propriilor fani: "Am încercat totul, e foarte frustrant"

federer murray

VIDEO EXCLUSIV Agitație mare la antrenamentul lui Novak Djokovic. Accesul publicului a fost gratuit

nole-3

VIDEO Federer, a doua cea mai clară victorie din istoria Turneului Campionilor: 6-0, 6-1 cu Murray

roger-1

VIDEO Nestor și Zimonjic, eliminați de la Turneul Campionilor

dublu joi

VIDEO Federer și Nishikori s-au calificat în semifinalele Turneului Campionilor din grupa B

roger federer tenis

VIDEO INTERVIU EXCLUSIV Ferrer: "Am câştigat primul meu titlu la Bucureşti şi nu voi uita asta niciodată"

captura Ferrer

VIDEO Djokovic, fără greșeală la Turneul Campionilor

berdych

VIDEO EXCLUSIV Horia Tecău, după înfrângerea cu frații Bryan: "E dureros! Mike și Bob erau de bătut"

Tecau Digi Sport-1

VIDEO Tecău şi Rojer au pierdut şi în faţa fraţilor Bryan la Turneul Campionilor

tecau rojer-2

VIDEO Perechea Dodig / Melo s-a calificat deja în semifinale la Turneul Campionilor!

dodig melo tenis 1

VIDEO EXCLUSIV Frații Bryan, înaintea întâlnirii cu Tecău şi Rojer: ”Au avut un an extraordinar”

fratii-bryan-captura

VIDEO Tecău: "Djokovic e în cea mai bună formă. Se va decide între el şi Federer"

nole-1

Tecău şi Rojer joacă miercuri contra fraţilor Bryan, LIVE la Digi Sport 2 (14:00). Rezultatele şi programul

tecau rojer-1

VIDEO Djokovic si Wawrinka și-au spulberat adversarii în a 2-a zi la Turneul Campionilor

djokovic cilic

VIDEO Federer, despre rivalitățile sale din circuitul ATP: "Cu Rafa simt că am o conexiune specială"

roger federer rafa nadal

VIDEO EXCLUSIV Tecău, după primul meci la Londra: "N-am făcut un joc grozav. Încercăm să ne refacem"

Tecau Digi Sport

VIDEO Tecău şi Rojer au pierdut primul meci de la Turneul Campionilor: 3-6, 6-3, 10-12 cu Peya şi Soares

captura tecau roger

VIDEO Federer, după victoria cu Raonic: "Din fericire, el n-a jucat la fel de bine ca la Paris"

roger raonic

VIDEO Chiar e Turneul Campionilor! Puncte spectaculoase în meciul Dodig/Melo – Nestor/Zimonjic

tenis dublu spectacol

VIDEO Nishikori l-a învins pe Murray, la Londra! Federer a câștigat fără emoții cu Raonic

roger

VIDEO Turneul Campionilor e ÎN DIRECT pe Digi Sport 2, ACUM. Programul și rezultatele zilei la Londra

tour

Primul meci de simplu la Turneul Campionilor, Nishikori – Murray, duminică, EXCLUSIV la Digi Sport

londra program

VIDEO Începe Turneul Campionilor, la Digi Sport! "E frumos să vezi fețe noi în această competiție"

federer-1

VIDEO Digi Sport a vorbit cu Djokovic înainte de Turneul Campionilor! Puteți urmări interviul integral duminică

captura Djokovic

România are în premieră câte un reprezentant la Turneele Campioanelor și Campionilor în același an

tecau halep

VIDEO Andy Murray l-a învins pe Dimitrov la Paris și merge la Turneul Campionilor!

andy murray paris

VIDEO Obiectivul lui Tecău la Paris: "Mi-ar plăcea să joc o semifinală sau finală"

captura tecau

Totul pentru Turneul Campionilor! În goana după puncte, pretendenții iau startul la toate competițiile

ferrer murray

Tecău și Rojer sunt invincibili în China. S-au calificat în a doua finală pe pământ asiatic

horia tecau

Wozniacki, Svitolina, Kvitova și Bouchard, semifinaliste la turneul de tenis de la Wuhan