16 rezultate pentru eticheta

turul ciclist al sibiului

Mark Donovan a câștigat Turul Ciclist al Sibiului, editția 2023

Lennert van Eetvelt a câștigat etapa a doua a Turului Ciclist al Sibiului

Video Giovanni Aleotti a câștigat Turul ciclist al Sibiului. Performanță unică pentru italian. Emil Dima, cel mai bine clasat român

turul sibiului

Giovanni Aleotti, un nou triumf la Turul Ciclist al Sibiului! Italianul a câștigat semi-etapa IIIA

aleotti

Video Italianul Filippo Fiorelli s-a impus, duminică, în prima etapă din Turul Ciclist al Sibiului 2022

turul-sibiului

Video Giovanni Aleotti, marele câștigător la Turul Ciclist al Sibiului! Pascal Ackermann a câștigat etapa a treia a competiției

ciclism

Video Francezul Alexis Guerin a câştigat etapa-regină a Turului Sibiului

sibiu

Video Italianul Giovanni Aleotti, victorios în prima etapă a Turului Sibiului

Untitled

Video Pascal Ackermann, cel mai rapid în prologul din Turul Sibiului. Daniel Crista, cel mai bun român din competiție

ciclism

Video Începe Turul Sibiului 2021! Cine sunt protagoniștii întrecerii care va fi ÎN DIRECT la Digi Sport

turul ciclist

Turul ciclist al Sibiului, prima competiţie europeană după pandemie! Vor veni echipe de top în România

CICLISM:TURUL CICLIST AL SIBIULUI (3.07.2019)

Video Australianul Steele Von Hoff a câştigat prima etapă şi a preluat tricoul galben, în Turul Sibiului

podium Sibiu

VIDEO Davide Rebellin, câștigătorul de anul trecut, prezent la Turul Sibiului (ora 19:30, Digi Sport 2)

ccc polsat

VIDEO Davide Rebellin a câștigat cea mai valoroasă cursă de ciclism din România, Turul Sibiului

rebellin

ciclism.sibiu

Turul Ciclist al Sibiului este de miercuri în direct de Digi Sport, fiind transmis în patru țări!