882 rezultate pentru eticheta

u cluj

Adrian Falub, la al patrulea mandat pe banca celor de la "U" Cluj! Tehnicianul l-a înlocuit pe Cristi Dulca

adrian falub

Video "U" Cluj - SCM Gloria Buzău 0-2. Oaspeții s-au impus, surprinzător, pe terenul uneia dintre candidatele la promovare

Valentin Alexandru

Video FC Argeș - "U" Cluj 1-0, în derby-ul etapei din Liga 2. Năstăsie i-a adus trei puncte echipei lui Nicolae Dică

Untitled

Video U Cluj - PAOK Salonic 0-5. Campioana Greciei se impune clar în amicalul Centenarului. A fost show la pauza meciului

colaj u cluj paok

Foto Cristian Dulca este noul antrenor de la "U" Cluj, după despărţirea de Lobonţ. Ce se întâmplă cu Sabău?

Cristi Dulca 1

OFICIAL Bogdan Lobonţ, OUT de la U Cluj! Ratarea promovării i-a fost fatală

lobont

Programul pentru Liga 2, stabilit. E cel mai tare sezon din istoria eșalonului secund, cu Petrolul, Rapid, U Cluj sau FC Argeș

liga 2

Video Bogdan Lobonţ, după ratarea promovării: "O victorie cu gust amar. Nu ştiu dacă voi continua la U Cluj"

lobont

Video Sibienii au cerut penalty la Cluj. Verdictul dat de Ion Crăciunescu

faza controversata

Video "U" Cluj - Pandurii 2-0. "Șepcile roșii" merg la barajul pentru Liga 1

u cluj pandurii

Video U Cluj merge la barajul pentru Liga 1, după 2-0 cu Pandurii. Petrolul-Academica 2-3. Programul ultimei etape din Liga 2

u cluj galerie

PAOK-ul lui Răzvan Lucescu, amical în România: "Un meci de zile mari!"

sarbatoare paok

Video Festivalul gafelor. Execuții de neînțeles în U Cluj - Ripensia Timișoara. Mansour s-a făcut de râs

gueye mansour

Video Liga 2, etapa 31 | Dacia Unirea Brăila - "U" Cluj 0-8. Scor incredibil reușit de "șepcile roșii". "Poker" Dorin Goga

goga gol

Exclusiv Adversar de top pentru U Cluj cu ocazia centenarului! Ioan Ovidiu Sabău a făcut anunțul: ”Discuții avansate!”

sabau u cluj 1

Un fost golgheter al Europa League a fost la un pas de România

kozak12

Video Petrolul - Balotești 5-1. "Rabona" de senzație pe "Ilie Oană"! Rezultatele și clasamentul ultimei etape a anului din Liga 2

Grecu rabona

Video&Foto Cum s-a prezentat Bogdan Lobonț la meciul în care a debutat ca antrenor

Lobont debuteaza la U Cluj

Mulțescu glumește pe seama unui jucător de la Astra: "A vrut să intre pe CNN"

Mulţescu

Video Astra a surprins cu două schimbări în prelungiri la Cluj. Mulţescu a procedat însă regulamentar

Gheorghe Multescu

S-au înțeles! Lobonț va fi noul antrenor al unui club de tradiție din România

lobont

Bratu, în negocieri cu un club de tradiție. Echipa care pune Aerostarul în stand-by

Florin Bratu

Video Ripensia Timișoara - Universitatea Cluj 1-1. Gazdele au egalat în prelungiri

U Cluj

Video CS Mioveni - FC Argeș 0-1. Gol fabulos marcat în prelungiri! Programul și rezultatele etapei a 11-a din Liga 2

fc arges gol la mioveni

Gest superb al fanilor Universităţii Cluj. Ce au scandat la 18 ani de la decesul lui Hîldan

U Cluj

Video U Cluj - Petrolul 3-2. Două goluri marcate în prelungiri. Rezultatele etapei a 8-a din Liga 2 și clasamentul

U Cluj

S-au tras la sorţi 16-imile Cupei României! FCSB, Dinamo, CFR şi Rapid şi-au aflat adversarele. Tabloul complet

Tragere sorţi Cupa României

FC Argeș - Energeticianul 0-0, în etapa a 5-a din Liga 2. Bătălie strânsă pentru promovare

FC Arges Energeticianul captura

Video Metaloglobus - Petrolul 1-0. Primul eșec pentru petroliști! Programul și rezultatele etapei a 4-a din Liga 2

Metaloglobus gol cu Petrolul

Video ASU Poli - Chindia, 0-1, în ultimul meci al primei etape din Liga 2. Rezultatele complete

Chindia gol Timisoara

Țintarul celui mai tare sezon din Liga 2. Etapele și programul sezonului 2018-2019

Componenţa Ligii a II-a în noul sezon. FRF a anunţat când va stabili ţintarul

Călăraşi Chindia

Primele mișcări de trupe în Liga 1. Hagi s-a despărțit de 3 jucători

dumitrescu vitiorul

Farul a ajuns şi ea în Liga 2. Tabloul promovatelor din Liga 3

promovare farul

Video Bucurie de nedescris la Cluj, după ce "U" și-a asigurat matematic promovarea în Liga 2

bucurie u cluj

Video Start în play-off-ul Ligii Naționale. "U" BT Cluj și SCMU Craiova, învingătoare în primele meciuri

colaj baschet

Echipa a doua a lui CFR Cluj a pus din nou piedică rivalei "U"

cfr cluj 2 u cluj

Steaua - U-BT Cluj 84-74. Ardelenii au irosit un avantaj de 12 puncte

Steaua U Cluj

După victoria cu emoţii de la Cluj, Dinamo vrea Cupa României: "E cel mai scurt drum spre Europa"

dinamo cupa branescu

Video Tadici a declanşat un nou război: a fost ţinut cu greu de forţele de ordine

Tadici scandal capt

"U" Cluj Napoca - CSM Satu Mare 64-75. Revanșă ratată după eliminarea din Cupă

baschet fete

Video U Cluj și CFR 2, "războiul" din liga a treia. Atmosferă superbă creată de fani și gol de generic marcat de Goga

u cluj

Petrolul şi-a aflat adversara din turul 2 al Cupei României. "U" Cluj se va califica fără joc

petrolul-1

Transferuri impresionante la U Cluj: un fost mijlocaș al Stelei, un fost portar al Rapidului și un fost fundaș de la Dinamo

onicas

Video CSM Bucureşti - "U" Cluj 42-26. Calificare fără emoţii sub privirile Cristinei Neagu

c neagu

Video&Foto Imagini superbe la Cluj! 5.000 de fani ai lui Dinamo şi "U" au cântat înainte de meciul cu CFR