Nicolae Dică a dat verdictul, după U Craiova 1948 - CS Mioveni 3-0

dicanu

Video U Craiova 1948 - CS Mioveni 3-0. Victorie fără mari emoții pentru olteni

UCR48Mioveni

Reacția lui Nicolae Dică după ce a suferit prima înfrângere pe banca lui CS Mioveni, 1-2 cu U Craiova 1948

dica

Motivul pentru care Juan Bauza nu e nici în lotul lui U Craiova 1948 pentru meciul cu CS Mioveni

bauza

Alexandru Pelici, după ce CS Mioveni a fost egalată pe final, în superioritate numerică: ”Un punct obținut cu multă muncă”

pelici

Video Istvan Kovacs a întrerupt meciul U Craiova 1948 - CS Mioveni, din cauza scandărilor xenofobe ale suporterilor olteni

image_2022-04-01_182333

Alexandru Pelici anunță schimbări la CS Mioveni, după 0-0 cu U Craiova 1948, în ultima etapă a anului

pelici

Video Adrian Mititelu Jr. a apelat la Divinitate în finalul meciului cu CS Mioveni! Cum a fost surprins omul care conduce U Craiova 1948

mititelu jr

Video Repriza care o poate promova pe U Craiova 1948! Oltenii au marcat de trei ori în poarta Mioveniului, după ce au fost conduși

campagno

Video Șir de reproșuri pentru jucătorii lui FC U Craiova 1948, după prima înfrângere a sezonului! Discursul lui Ovidiu Stângă

Ovidiu Stângă, antrenorul de la FC U Craiova 1948 / Foto: Captură Digi Sport

Video U Craiova 1948 - CS Mioveni 1-2. Oltenii, primul eșec al sezonului după un penalty și un autogol într-un minut